Řidič Ferrari zkusil se sporťákem sjet schody. Podívejte se, jak dopadl

Moderní Ferrari jsou univerzálnějšími auty, než kdy dříve, až tak univerzální ale nejsou. Jízda po schodech tak nemohla dopadnout jinak než fiaskem.
  1. Autoforum.cz
  2. Rubriky a sekce
  3. Bleskovky

Řidič Ferrari zkusil se sporťákem sjet schody. Podívejte se, jak dopadl

18.5.2018 | Mirek Mazal | 4 příspěvky

Řidič Ferrari zkusil se sporťákem sjet schody. Podívejte se, jak dopadl

/

Foto: Archiv Autoforum.cz

Moderní Ferrari jsou univerzálnějšími auty, než kdy dříve, až tak univerzální ale nejsou. Jízda po schodech tak nemohla dopadnout jinak než fiaskem.

Během akce Ferrari Racing Days poblíž slavného okruhu ve Spa-Francorchamps se majiteli Ferrari California přihodila nemilá událost. Se svým autem uvízl na schodech objektu, před kterým parkoval a nemohl se pohnout ani vpřed, ani vzad. Rozhodně ne tak, aby svůj vůz nepoškodil ještě více.

Ferrari California sice není žádný supersport, jde spíše o grand tourer se čtyřmi místy pro posádku, off-roadové schopnosti ale vážně nemá. Přesto jeho řidič z neznámých příčin zvolil cestu po schodech. Jestli se to stalo nedopatřením, nebo zapomněl, v jakém autě sedí a po schodech se vydal úmyslně, nevíme. Příčina ale není tak podstatná jako výsledek.

Zaseknuté Ferrari pobavilo škodolibé obyvatele městečka Stavelot, kde se chvíli nacházelo jediné opatství na světě s červeným supersportem na venkovním schodišti. Majiteli do smíchu nebylo, když musel shánět záchranu a nejbližší autorizovaný servis. U takového auta je průšvih každý škrábanec a v tomto případě se jich najde hned několik...


Řidič Ferrari zkusil se sporťákem sjet schody. Podívejte se, jak dopadl - 1 - Ferrari California zasekle na schodech 01
Ferrari California zvládne překonat s grácií dlouhé vzdálenosti, ale pár schodků je na ni moc

Řidič Ferrari zkusil se sporťákem sjet schody. Podívejte se, jak dopadl - 2 - Ferrari California 01Řidič Ferrari zkusil se sporťákem sjet schody. Podívejte se, jak dopadl - 3 - Ferrari California 02Řidič Ferrari zkusil se sporťákem sjet schody. Podívejte se, jak dopadl - 4 - Ferrari California 03Řidič Ferrari zkusil se sporťákem sjet schody. Podívejte se, jak dopadl - 5 - Ferrari California 04Řidič Ferrari zkusil se sporťákem sjet schody. Podívejte se, jak dopadl - 6 - Ferrari California 05Řidič Ferrari zkusil se sporťákem sjet schody. Podívejte se, jak dopadl - 7 - Ferrari California 06Řidič Ferrari zkusil se sporťákem sjet schody. Podívejte se, jak dopadl - 8 - Ferrari California 07Řidič Ferrari zkusil se sporťákem sjet schody. Podívejte se, jak dopadl - 9 - Ferrari California 08Řidič Ferrari zkusil se sporťákem sjet schody. Podívejte se, jak dopadl - 10 - Ferrari California 09Řidič Ferrari zkusil se sporťákem sjet schody. Podívejte se, jak dopadl - 11 - Ferrari California 10Řidič Ferrari zkusil se sporťákem sjet schody. Podívejte se, jak dopadl - 12 - Ferrari California 11Řidič Ferrari zkusil se sporťákem sjet schody. Podívejte se, jak dopadl - 13 - Ferrari California 12Řidič Ferrari zkusil se sporťákem sjet schody. Podívejte se, jak dopadl - 14 - Ferrari California 13Řidič Ferrari zkusil se sporťákem sjet schody. Podívejte se, jak dopadl - 15 - Ferrari California 14Řidič Ferrari zkusil se sporťákem sjet schody. Podívejte se, jak dopadl - 16 - Ferrari California 15Řidič Ferrari zkusil se sporťákem sjet schody. Podívejte se, jak dopadl - 17 - Ferrari California 16Řidič Ferrari zkusil se sporťákem sjet schody. Podívejte se, jak dopadl - 18 - Ferrari California 17Řidič Ferrari zkusil se sporťákem sjet schody. Podívejte se, jak dopadl - 19 - Ferrari California 18Řidič Ferrari zkusil se sporťákem sjet schody. Podívejte se, jak dopadl - 20 - Ferrari California 19Řidič Ferrari zkusil se sporťákem sjet schody. Podívejte se, jak dopadl - 21 - Ferrari California 20Řidič Ferrari zkusil se sporťákem sjet schody. Podívejte se, jak dopadl - 22 - Ferrari California 21
Jinde než na schodech to Californii sluší přece jen více

Zdroj: HLN

Mirek Mazal

Diskuze 4 příspěvky

Všechny články na Autoforum.cz jsou komentáře vyjadřující stanovisko redakce či autora. Vyjma článků označených jako inzerce není obsah sponzorován ani jinak obdobně ovlivněn třetími stranami.

Živá témata na fóru

zobrazit vše