Řidič Ferrari zkusil zajet do drive-thru v restauraci, která žádný nemá

Možnost nakoupit si jídlo do auta je zjevně pro některé lákavá tak moc, že ji chtějí využít i tam, kde sama restaurace nic takového nenabízí.
  1. Autoforum.cz
  2. Rubriky a sekce
  3. Bleskovky

Řidič Ferrari zkusil zajet do drive-thru v restauraci, která žádný nemá

6.1.2020 | Mirek Mazal

Řidič Ferrari zkusil zajet do drive-thru v restauraci, která žádný nemá

/

Foto: Archiv Autoforum.cz

Možnost nakoupit si jídlo do auta je zjevně pro některé lákavá tak moc, že ji chtějí využít i tam, kde sama restaurace nic takového nenabízí.

Nejen světoznámé sítě rychlých občerstvení už dávno nevyžadují po zákaznicích, aby opouštěli komfort interiérů svých aut a na jídlo čekali ve frontě u pokladny. Objednávky není problém přijmout přímo od řidiče a tomu jídlo také po chvíli vydat. Tato cesta je velmi oblíbená u zarputilých motoristů, kteří tzv. drive-thru hledají u všech typů restaurací. A někdy ho možná hledají i tam, kde není.

Alespoň tak působí nehoda řidiče šedivého Ferrari F430, který se svým autem doslova zajel do restaurace, která ovšem žádné drive-trhu,neprovozuje. Známé hollywoodské pohostinství PUMP Restaurant Lounge je vybaveno pouze fyzickou obsluhou uvnitř podniku, proto bylo velké překvapení, když italský vůz projel terasou až mezi kmitající personál.

První fotky po nezvané návštěvě pořídili hosté pojídající ranní pokrmy ze středomořského menu. Během nečekané nehody se naštěstí nikomu nic vážného nestalo, do nemocnice putovala jen jedna osoba s lehkým zraněním. Majitelka šest let starého restaurantu nechala rychle odstranit všudypřítomné sklo z rozježděných výloh a otevřela ještě týž den na večerní program. Spravit poškozené Ferrari bude jistě o něco náročnější.

Výše řečené berte s nadsázkou, pravou příčinu nehody neznáme a velmi pravděpodobně jí nebude marné hledání drive-trhu. Výsledné scenérie ale tím dojmem nepochybně působí, však se na ně podívejte sami.


Řidič Ferrari zkusil zajet do drive-thru v restauraci, která žádný nemá - 1 - Ferrari F430 najelo do restaurace foto 01Řidič Ferrari zkusil zajet do drive-thru v restauraci, která žádný nemá - 2 - Ferrari F430 najelo do restaurace foto 02Řidič Ferrari zkusil zajet do drive-thru v restauraci, která žádný nemá - 3 - Ferrari F430 najelo do restaurace foto 03Řidič Ferrari zkusil zajet do drive-thru v restauraci, která žádný nemá - 4 - Ferrari F430 najelo do restaurace foto 04Řidič Ferrari zkusil zajet do drive-thru v restauraci, která žádný nemá - 5 - Ferrari F430 najelo do restaurace foto 05
Nekontrolované Ferrari zastavilo až mezi stoly otevřené restaurace. Vypadá to, jako by jeho řidič zkoušel improvizovat s nákupem jídla do auta

Zdroje: SPEECHLESS@Twitter a Zach Stafford@Twitter

Mirek Mazal

Všechny články na Autoforum.cz jsou komentáře vyjadřující stanovisko redakce či autora. Vyjma článků označených jako inzerce není obsah sponzorován ani jinak obdobně ovlivněn třetími stranami.

Živá témata na fóru

zobrazit vše