Řidič vjel s kamionem do úzkých ulic města, začal demolovat všechno kolem

Úsloví o slonovi v porcelánu získává docela nový rozměr při pohledu na záběry velkého kamionu pustošícího ulice newyorského Queensu. Pokud se nestal zázrak, pokračuje v tom dodnes.
  1. Autoforum.cz
  2. Rubriky a sekce
  3. Bleskovky

Řidič vjel s kamionem do úzkých ulic města, začal demolovat všechno kolem

15.9.2019 | Petr Miler

Řidič vjel s kamionem do úzkých ulic města, začal demolovat všechno kolem

/

Úsloví o slonovi v porcelánu získává docela nový rozměr při pohledu na záběry velkého kamionu pustošícího ulice newyorského Queensu. Pokud se nestal zázrak, pokračuje v tom dodnes.

Jsou místa, kam mají kamiony s ohledem na svou hmotnost či velikost zakázaný vjezd. A tato omezení obvykle mají svůj důvod. Jde-li o most, nemusel by přejezd kamionu vydržet, jde-li o výšku či šířku, mohl by se řidič dostat do míst, odkud je obtížné, ne-li zcela nemožné se vymotat. A přesně to se přihodilo jednomu americkému šoférovi v New Yorku.

Ačkoli je metropole stejnojmenného státu vyhlášena pro některé své široké bulváry, ve skutečnosti jde na poměry USA o relativně starobylé město s řadou úzkých uliček. Právě do těch kamiony nesmějí, řidič jednoho z nich se ale zrovna do takové dostal. A jednu chvíli se rozhodl zabočit doleva.

Podle autora přiloženého videa tak učinil kvůli blížícímu se výškovému omezení, jenže i délka se ukázala být problémem. Vytočit se na daném místě prostě nebylo možné, a tak obří truck začal postupně demolovat všechno kolem. Nejprve to odnesl hydrant a pak i auta stojící kolem cesty. Na snímcích můžeme vidět postupné pustošení starší Toyoty zádí návěsu, který na voze pocuchal vše, co z levé strany pocuchat šlo. A nakonec i nešťastného majitele, který se tomu snažil zabránit.

Autor videa konstatuje, že situaci sledoval jen do chvíle, než se začalo schylovat k násilí, pak raději sbalil rodinu a zmizel. Kamion se nicméně dostal do takové pozice, že bez přeparkování řady aut kolem se snad nikdy nemohl dostat ani tam, kam chtěl, ani tam, odkud přijel. Obáváme se tedy, že pokud nedošlo na asistenci policie, nebohý chybující šofér tam jezdí dodnes. A za oběť mu padají další a další nebohá auta...


Řidič vjel s kamionem do úzkých ulic města, začal demolovat všechno kolem - 1 - Demolice aut kamionem v ulici mesta 01Řidič vjel s kamionem do úzkých ulic města, začal demolovat všechno kolem - 2 - Demolice aut kamionem v ulici mesta 02Řidič vjel s kamionem do úzkých ulic města, začal demolovat všechno kolem - 3 - Demolice aut kamionem v ulici mesta 03Řidič vjel s kamionem do úzkých ulic města, začal demolovat všechno kolem - 4 - Demolice aut kamionem v ulici mesta 04Řidič vjel s kamionem do úzkých ulic města, začal demolovat všechno kolem - 5 - Demolice aut kamionem v ulici mesta 05Řidič vjel s kamionem do úzkých ulic města, začal demolovat všechno kolem - 6 - Demolice aut kamionem v ulici mesta 06Řidič vjel s kamionem do úzkých ulic města, začal demolovat všechno kolem - 7 - Demolice aut kamionem v ulici mesta 07Řidič vjel s kamionem do úzkých ulic města, začal demolovat všechno kolem - 8 - Demolice aut kamionem v ulici mesta 08Řidič vjel s kamionem do úzkých ulic města, začal demolovat všechno kolem - 9 - Demolice aut kamionem v ulici mesta 09Řidič vjel s kamionem do úzkých ulic města, začal demolovat všechno kolem - 10 - Demolice aut kamionem v ulici mesta 10Řidič vjel s kamionem do úzkých ulic města, začal demolovat všechno kolem - 11 - Demolice aut kamionem v ulici mesta 11Řidič vjel s kamionem do úzkých ulic města, začal demolovat všechno kolem - 12 - Demolice aut kamionem v ulici mesta 12Řidič vjel s kamionem do úzkých ulic města, začal demolovat všechno kolem - 13 - Demolice aut kamionem v ulici mesta 13Řidič vjel s kamionem do úzkých ulic města, začal demolovat všechno kolem - 14 - Demolice aut kamionem v ulici mesta 14Řidič vjel s kamionem do úzkých ulic města, začal demolovat všechno kolem - 15 - Demolice aut kamionem v ulici mesta 15Řidič vjel s kamionem do úzkých ulic města, začal demolovat všechno kolem - 16 - Demolice aut kamionem v ulici mesta 16
Vydat se s velkým kamionem do zjevně úzkých uliček města navzdory zákaz opravdu nebyl dobrý nápad

Zdroj: Jerry Rid@Facebook

Petr Miler

Živá témata na fóru

zobrazit vše

Autobazar

zobrazit vše