Škoda ukázala interiér Kodiaqu Scout obložený dřevem, snad přímo z chaty

Jsou auta, ke kterým dřevěné dekory interiéru docela padnou a pak jsou taková, k nimž se příliš nehodí. Sami posuďte, kam se řadí Škoda Kodiaq.
  1. Autoforum.cz
  2. Rubriky a sekce
  3. Bleskovky

Škoda ukázala interiér Kodiaqu Scout obložený dřevem, snad přímo z chaty

5.3.2017 | Petr Miler | Přidat příspěvek

Škoda ukázala interiér Kodiaqu Scout obložený dřevem, snad přímo z chaty

/

Foto: Škoda Auto, koláž Autoforum.cz

Jsou auta, ke kterým dřevěné dekory interiéru docela padnou a pak jsou taková, k nimž se příliš nehodí. Sami posuďte, kam se řadí Škoda Kodiaq.

Dosud největší SUV Škody dávno není žhavou novinkou, však poprvé jsme jej testovali už před několika měsíci. To je ale pohled novináře, u dealerů Kodiaq novinkou je a i když se pořádně prodává vlastně teprve chvíli, jeho letošní produkce pro český trh bude brzy rozebraná. Bavme se o „instantním” hitu, jehož oblibu není třeba podporovat odhalováním dalších verzí, ale přesně to nyní Škoda dělá.

Snad proto, aby ani novináři nezapomněli, že Kodiaq je nový, přiveze na letošní ženevský autosalon hned dvě další verze - Scout a Sportline. Mohli jsme je vidět ze všech stran, dovnitř nás ale dříve automobilka nepustila. To v případě Scoutu udělala až nyní a i když se na první pohled zdálo, že nebude o čem mluvit, je tomu nakonec jinak.

Na fotkách na jednu stranu vidíme očekávané či avizované věci jako logo verze v opěradlech sedadel, na tu druhou ale přinejmenším jednu překvapivou - dřevěné obložení. Nepředpokládáme, že to bude standardní výbava, ale v Kodiaqu jsme zatím něco takového neviděli. A pokud bychom to někde čekali, byla by to spíše luxusní verze jako Laurin & Klement, nikoli Scout pro... drsné zálesáky nebo něco na ten způsob.

Snad jde o asociaci právě s lesem nebo dřevěnou chatou, kdo ví, i když nepředpokládáme, že by se jednalo o pravé dřevo. Více zjistíme nejpozději za dva dny v Ženevě, do té doby můžete zvážit, zda se vám něco takového líbí. U luxusních aut typu Bentley tyhle věci obvykle neurazí, u levných modelů obyčejných značek působí spíše nepatřičně. A v Kodiaqu? Scout? Povězte nám, diskuzní ring je vám k dispozici...

Tip: Projděte si všechny novinky ženevského autosalonu 2017.


Škoda ukázala interiér Kodiaqu Scout obložený dřevem, snad přímo z chaty - 1 - Skoda Kodiaq Scout interier prvni 02Škoda ukázala interiér Kodiaqu Scout obložený dřevem, snad přímo z chaty - 2 - Skoda Kodiaq Scout interier prvni 01
První fotky interiéru Škody Kodiaq Scout zkouší zaujmout dřevěným dekorem

Škoda ukázala interiér Kodiaqu Scout obložený dřevem, snad přímo z chaty - 3 - Skoda Kodiaq Scout prvni 01Škoda ukázala interiér Kodiaqu Scout obložený dřevem, snad přímo z chaty - 4 - Skoda Kodiaq Scout prvni 02Škoda ukázala interiér Kodiaqu Scout obložený dřevem, snad přímo z chaty - 5 - Skoda Kodiaq Scout prvni 03Škoda ukázala interiér Kodiaqu Scout obložený dřevem, snad přímo z chaty - 6 - Skoda Kodiaq Scout prvni 04Škoda ukázala interiér Kodiaqu Scout obložený dřevem, snad přímo z chaty - 7 - Skoda Kodiaq Scout prvni 05Škoda ukázala interiér Kodiaqu Scout obložený dřevem, snad přímo z chaty - 8 - Skoda Kodiaq Scout prvni 06Škoda ukázala interiér Kodiaqu Scout obložený dřevem, snad přímo z chaty - 9 - Skoda Kodiaq Scout prvni 07Škoda ukázala interiér Kodiaqu Scout obložený dřevem, snad přímo z chaty - 10 - Skoda Kodiaq Scout prvni 08Škoda ukázala interiér Kodiaqu Scout obložený dřevem, snad přímo z chaty - 11 - Skoda Kodiaq Scout prvni 09
Zvenku už jsme tento vůz viděli dobře

Petr Miler

Diskuze Přidat příspěvek

Všechny články na Autoforum.cz jsou komentáře vyjadřující stanovisko redakce či autora. Vyjma článků označených jako inzerce není obsah sponzorován ani jinak obdobně ovlivněn třetími stranami.