Spor dvou Rusů v Ladách na dálnici vygradoval ve 170 km/h, dopadl jak musel

Někteří lidé jsou schopní vyšroubovat nicotné spory do naprosto absurdních mezí. Tento případ budiž důkazem - z výměny názorů v koloně u dálničního omezení byla během chvíle těžká nehoda.
  1. Autoforum.cz
  2. Rubriky a sekce
  3. Bleskovky

Spor dvou Rusů v Ladách na dálnici vygradoval ve 170 km/h, dopadl jak musel

29.9.2019 | Petr Miler

Spor dvou Rusů v Ladách na dálnici vygradoval ve 170 km/h, dopadl jak musel

/

Foto: Archiv Autoforum.cz

Někteří lidé jsou schopní vyšroubovat nicotné spory do naprosto absurdních mezí. Tento případ budiž důkazem - z výměny názorů v koloně u dálničního omezení byla během chvíle těžká nehoda.

Popravdě řečeno nevíme, co přesně se stalo před začátkem přiloženého videa, protože známe jen pohled jedné strany. Podle dostupných informací ale nešlo o nic, co by si vyžadovalo tak drastické vyústění. Člověk, který řídil bílou Ladu Vesta s kamerou, mluví o nicotném sporu s řidičem černé Lady Granta v koloně před dřívějším zúžením - pravděpodobně měl jeden z šoférů jiné představy o tom, jak by se ten druhý měl chovat při zařazování se do jiného pruhu.

Něco takového lze docela snadno pochopit, obtížnější už je ale chápat následující dění. Zatímco řidič bílé Vesty měl dále pokračovat rychlostmi mezi 160 a 170 km/h v cestě, pilot černé Granty jej měl pronásledovat a několikrát se pokusit o předjetí zprava. To se mu podařilo až v momentě, který vidíme na záběrech, kdy chtěl první jedoucí vůz podjet a zřejmě jej vybrzdit ve snaze vyříkat si vše z očí do očí.

K jeho vlastní smůle to ale udělal tak nešťastně, že zádí vlastního auta zavadil o druhé, což jej dostalo do rotace záměrně vyvolávané řidiči policejních aut při pronásledování podezřelých. Následovaly dva nárazy do středových svodidel a smyk, který jej poslal až mimo dálnici. Tam se jeho Lada po vjetí do škarpy otočila okolo své osy, aby přistála opět na kolech.

Autu s kamerou se nestalo skoro nic, řidič černé Lady ale může být rád, že vše přestál jen s menšími zraněními. Pozdější kontrola u něj odhalila alkohol v krvi a obušek připravený na sedadle. Zřejmě se chtěl mstít, ale potrestal jen sám sebe.

Část viny bude jistě na straně obou řidičů, a tak tento incident berme jako ponaučení - nikdy si nenechte emocemi zastřít mysl a i pokud byste byl v roli ryzí oběti něčí agrese, nenechte se vyprovokovat k riskantní jízdě. Někdy bývá složité si se vším poradit, ale kontaktovat policii a snažit se zůstat v klidu by obvykle mělo vést k lepšímu než tomuto výsledku.


Spor dvou Rusů v Ladách na dálnici vygradoval ve 170 km/h, dopadl jak musel - 1 - Lada vs Lada dalnice 170 kmh video 01Spor dvou Rusů v Ladách na dálnici vygradoval ve 170 km/h, dopadl jak musel - 2 - Lada vs Lada dalnice 170 kmh video 02Spor dvou Rusů v Ladách na dálnici vygradoval ve 170 km/h, dopadl jak musel - 3 - Lada vs Lada dalnice 170 kmh video 03Spor dvou Rusů v Ladách na dálnici vygradoval ve 170 km/h, dopadl jak musel - 4 - Lada vs Lada dalnice 170 kmh video 04Spor dvou Rusů v Ladách na dálnici vygradoval ve 170 km/h, dopadl jak musel - 5 - Lada vs Lada dalnice 170 kmh video 05Spor dvou Rusů v Ladách na dálnici vygradoval ve 170 km/h, dopadl jak musel - 6 - Lada vs Lada dalnice 170 kmh video 06Spor dvou Rusů v Ladách na dálnici vygradoval ve 170 km/h, dopadl jak musel - 7 - Lada vs Lada dalnice 170 kmh video 07Spor dvou Rusů v Ladách na dálnici vygradoval ve 170 km/h, dopadl jak musel - 8 - Lada vs Lada dalnice 170 kmh video 08
Jistě nicotný spor dvou Rusů vygradoval až k těžké nehodě v rychlosti okolo 170 km/h

Zdroj: Egor Payvin@Youtube

Petr Miler

Živá témata na fóru

zobrazit vše

Autobazar

zobrazit vše