Youtube truchlí, nejslavnější past na řidiče na internetu se po 200 nehodách změní

Až stovky nehod natočených bezpečnostní kamerou poblíž přiměly úřady jednat. Racionálně uvažující člověk zaplesá, Youtube ale přijde o jedny z velmi oblíbených sestřihů.
  1. Autoforum.cz
  2. Rubriky a sekce
  3. Bleskovky

Youtube truchlí, nejslavnější past na řidiče na internetu se po 200 nehodách změní

22.10.2019 | Mirek Mazal

Youtube truchlí, nejslavnější past na řidiče na internetu se po 200 nehodách změní

/

Foto: Archiv Autoforum.cz

Až stovky nehod natočených bezpečnostní kamerou poblíž přiměly úřady jednat. Racionálně uvažující člověk zaplesá, Youtube ale přijde o jedny z velmi oblíbených sestřihů.

Americké úřady zklamaly fanoušky videí natáčených z prostoru u nízkého mostu v Durhamu. Železniční viadukt dlouhé roky překlenoval [[0000033838 pod ním vedoucí silnici] tak nízko, že spodní hranou připravil stovky rozjetých kamionů o střechu tahače či návěsu.

Místo postupně začaly natáčet kamery, které se staly zdrojem mnoha bolestivých záběrů. Specializované kanály na Youtube soustředily na jednom místě ty nejzajímavější havárie a staly se velmi oblíbenými. Sledované kanály ale brzy přijdou o zdroj dalších videí.

Vedení Durhamu konečně odhlasovalo rekonstrukci dopravního křížení s plánem zvýšit most (a nebo snížit podjezd) o několik centimetrů tak, aby místem projely i ty nejvyšší běžné kamiony. Most zvaný „11 Foot 8 Bridge” právě podle své výšky (u nás 3,56 metru) se má po dokončení prací ocitnou o více jak 20 centimetrů výše nad povrchem silnice.

Opatření zaskočilo komunitu diváků s abstinenčními příznaky po dalších virálních videích spojeným s odklízením trosek skalpovaných souprav. Za deset let bylo zaznamenáno přes 200 incidentů se stejnou tématikou a cizí neštěstí si našlo nemalou základnu pravidelných sledujících. My z pozice lidí, kteří se neukájejí pohledem na cizí neštěstí, můžeme říci, že je jedině dobře, že se most konečně dočká úpravy - měl se jí dočkat už dávno.


Youtube truchlí, nejslavnější past na řidiče na internetu se po 200 nehodách změní - 1 - Most 11 Foot 8 bridge bude upraven foto 01Youtube truchlí, nejslavnější past na řidiče na internetu se po 200 nehodách změní - 2 - Most 11 Foot 8 bridge bude upraven foto 02Youtube truchlí, nejslavnější past na řidiče na internetu se po 200 nehodách změní - 3 - Most 11 Foot 8 bridge bude upraven foto 03Youtube truchlí, nejslavnější past na řidiče na internetu se po 200 nehodách změní - 4 - Most 11 Foot 8 bridge bude upraven foto 04Youtube truchlí, nejslavnější past na řidiče na internetu se po 200 nehodách změní - 5 - Most 11 Foot 8 bridge bude upraven foto 05Youtube truchlí, nejslavnější past na řidiče na internetu se po 200 nehodách změní - 6 - Most 11 Foot 8 bridge bude upraven foto 06Youtube truchlí, nejslavnější past na řidiče na internetu se po 200 nehodách změní - 7 - Most 11 Foot 8 bridge bude upraven foto 07Youtube truchlí, nejslavnější past na řidiče na internetu se po 200 nehodách změní - 8 - Most 11 Foot 8 bridge bude upraven foto 08
Slavný most 11 Foot 8 Bridge se bude opravovat, videím s nehodami spojenými s marnou snahou jej podjet bude konec

Youtube truchlí, nejslavnější past na řidiče na internetu se po 200 nehodách změní - 9 - Most 11 Foot 8 bridge bude upraven foto 09Youtube truchlí, nejslavnější past na řidiče na internetu se po 200 nehodách změní - 10 - Most 11 Foot 8 bridge bude upraven foto 10
Samospráva už vytyčila objízdnou trasu po dobu opravy

Zdroje: Durham Transportation Department@Twitter, yovo68@Youtube

Mirek Mazal

Živá témata na fóru

zobrazit vše