BMW 6 Gran Coupe je tu. Později, ale přece

Móda takzvaných „čtyřdvéřových kupé” úřaduje v segmentu limuzín vyšší střední třídy už pěkných pár let. BMW přichází se svou trochou do mlýna nyní.
  1. Autoforum.cz
  2. Rubriky a sekce
  3. Představení

BMW 6 Gran Coupe je tu. Později, ale přece

11.12.2011 | Petr Miler | 1 příspěvek

BMW 6 Gran Coupe je tu. Později, ale přece

/

Foto: Archiv Autoforum.cz

Móda takzvaných „čtyřdvéřových kupé” úřaduje v segmentu limuzín vyšší střední třídy už pěkných pár let. BMW přichází se svou trochou do mlýna nyní.

Za první semínko třídy automobilových kupé se čtyřmi dveřmi bychom mohli ješitně považovat první generaci Škody Octavia, neboť dveře měla skutečně čtyři, ale dospělí pasažéři se do ní vešli jen dva. Mnohem vážněji je ale toto prvenství přisuzováno Mercedesu CLS, který se dnes prodává již ve své druhé generaci. Porsche v současnosti nabízí svou Panameru v celé řadě verzí a Audi nedávno přišlo s vlastní variací nazvanou A7 Sportback. O třídu níže bojuje o zákazníky Volkswagen Passat CC a další podobný vůz, Aston Martin Rapide, již dokonce musí bojovat s omezeným zájmem zákazníků, což jistě naznačuje, že hlad trhu po takových autech není nekonečný. A právě do této rozjeté atmosféry nyní vstupuje nejnovější vůz podobného ražení - očekávané BMW 6 Gran Coupe.

Jeho příchod ani podoba nejsou překvapivé hned z několika důvodů. Již loni v dubnu představilo BMW koncept Gran Coupé, který budoucí doplnění nabídky o takový model více než naznačoval. A pokud jste snad tehdy ještě mohli silně pochybovat, co z toho nakonec vzejde, po úniku patentových snímků sériového provedení byla budoucnost zase o něco jasnější. Přistižení několika prototypů budoucího šestkového Gran Coupe pak jakýmkoli pochybnostem definitivně učinilo přítrž, a tak jsme vám před pár měsíci mohli přinést celkem detailní předběžné představení toho, co vůz v sériové podobě nabídne.


BMW 6 Gran Coupe je tu. Později, ale přece - 1 - BMW 6 Gran Coupe produkcni 006BMW 6 Gran Coupe je tu. Později, ale přece - 2 - BMW 6 Gran Coupe produkcni 010BMW 6 Gran Coupe je tu. Později, ale přece - 3 - BMW 6 Gran Coupe produkcni 013

Ale i kdyby se nic z toho nestalo a unikla pouhá informace o tom, že v Mnichově takový vůz připravují, měli bychom jasno přinejmenším v jeho vzhledu. BMW 6 Gran Coupe totiž vzniklo tak, že se k prakticky nezměněné přídi a zádi modelu Coupe přidala trochu delší prostřední část se čtveřicí dveří. A tím v podstatě shrnujeme i to, jak právě odhalené sériové provedení vypadá. Nic více a nic méně totiž na první pohled nenabízí a v již známých partiích je novinkou jen trochu jiné ztvárnění spodních partií předního nárazníku.

Zajímavější jsou rozměry vozu, které značení číslem šest zaslouží více než výchozí kupé. Pěkně totiž zapadají mezi pětkový a sedmičkový sedan, když vůz na délku měří 5 007 mm, na šířku 1 894 mm, na výšku 1 392 mm a to vše staví na rozvoru délce 2 968 mm. Je tak o 102 mm delší, 34 mm širší a 72 mm nižší než sedan řady 5 a jeho rozvor je o 111 mm delší než u kupé. To všechno má zajistit více prostoru pro čtveřici cestujících (opravdu čtveřici, BMW říká vnitřnímu uspořádání vozu 4+1, takže s tím pátým se až tak moc nepočítá...) i jejich zavazadla. Do „kufru” se v základu vejde 460 litrů harampádí, po sklopení zadních sedadel budete mít k dispozici až 1 265 litrů.

Z pohledu na dostupné snímky je zřejmé, že vnitřek se bude snažit být luxusním místem k životu, čemuž by měla dopomoci i plejáda prvků standardní a hlavně příplatkové výbavy. Všechna Gran Coupe by měla v základu dostat čalounění kůží Dakota, vyhřívaná a elektricky ovládaná přední sedadla nebo dvouzónovou klimatizaci. Povídání o příplatkových prvcích by bylo o poznání delší, ale zmiňme alespoň pár lahůdek - hlavní světlomety pracující čistě s LED, systém kamer sledující celý prostor kolem vozu, systém nočního vidění s rozpoznáváním chodců, head-up displej nebo audiosystém Bang&Olufsen. Nabídka podobných prvků je ale násobně delší a každý by si v ní měl najít to své.

BMW 6 Gran Coupe je tu. Později, ale přece - 4 - BMW 6 Gran Coupe produkcni 091BMW 6 Gran Coupe je tu. Později, ale přece - 5 - BMW 6 Gran Coupe produkcni 094BMW 6 Gran Coupe je tu. Později, ale přece - 6 - BMW 6 Gran Coupe produkcni 105

Pokud se přesuneme k technickým záležitostem, pak můžeme začít třeba u toho, že BMW chtělo vůz učinit co možná nejlehčím a použilo na něm třeba hliníkové dveře nebo víko kufrů využívajících uhlíkových vláken. Jak se moc zmíněný záměr povedl, když se pohotovostní hmotnost základních provedení dostupných verzí pohybuje mezi 1 750 a 1 940 kilogramy, to už posuďte sami. V hrdinném kontaktu se silnicí bude každopádně všem variantám bez rozdílu pomáhat podvozek s adaptivními tlumiči.

A o jaké varianty se jedná? Šestkové Gran Coupe bude dostupné se třemi motorizacemi z nichž jednu bude možné kombinovat s pohonem všech kol. A i když jejich jména znějí všedně, minimálně jedna přináší docela nezanedbatelnou inovaci.

Základem ovšem bude naftová varianta 640d Gran Coupe, která nabídne známý výkon 230 kW (313 koní) dvakrát přeplňovaného šestiválcového třílitru. Ten vůz rozhýbe na stovku za 5,4 sekundy a dovolí mu dosáhnout rychlosti až 250 km/h. Chloubou této verze je ale hlavně spotřeba paliva, která v papírové kombinaci činí 5,5 litru nafty. Realita tak růžová nebude, ale jistě bude růžovější než u zbylých dvou alternativ.

BMW 6 Gran Coupe je tu. Později, ale přece - 7 - BMW 6 Gran Coupe produkcni 089BMW 6 Gran Coupe je tu. Později, ale přece - 8 - BMW 6 Gran Coupe produkcni 090

Tou první je jen málo silnější provedení 640i Gran Coupe opět třílitrovým přeplňovaným šestiválcem, tentokrát ale jen s jedním turbem a pochopitelně spalujícím benzin. Jeho výkon činí 235 kW (320 koní), což postačuje k akceleraci na stovku za stejných 5,4 sekundy jako u dieselu, maximálních rychlost uhádnete a kombinovaná spotřeba činí 7,8 litru paliva na 100 km.

Vrcholným provedením se stane varianta 650i Gran Coupe a je to právě ona, která přináší něco nového. Její dvakrát přeplňovaný benzinový osmiválec o objemu 4,4 litru se totiž dočkal posílení z dosavadních 407 koní na plných 450 koní (330 kW), což je pořádná porce výkonu navíc. Vůz tažen tímto stádem zrychlí na stovku za parádních 4,6 sekundy, maximální rychlost je stále omezena na 250 km/h a kombinovaná spotřeba má hodnotu 8,6 litru benzinu na 100 km.

Posledně jmenovaná verze je dostupná i s pohonem všech kol xDrive a právě s ním váží v základu již zmiňovaných 1 940 kg. Akcelerace na stovku se díky čtyřkolce zlepší na ještě lepších 4,5 sekundy (M5 F10 4,4 s...), spotřeba se naopak zhorší o dvě desetiny litru. A když jsme u přenosu výkonu, pak je třeba dodat, že všechny varianty budou vybaveny osmistupňovým automatem ZF, ať už budete chtít, nebo ne. Jiná alternativa v Evropě nebude k dispozici.

BMW 6 Gran Coupe je tu. Později, ale přece - 9 - BMW 6 Gran Coupe produkcni 129BMW 6 Gran Coupe je tu. Později, ale přece - 10 - BMW 6 Gran Coupe produkcni 130BMW 6 Gran Coupe je tu. Později, ale přece - 11 - BMW 6 Gran Coupe produkcni 131

Za zmínku jistě stojí i fakt, že vůz bude od začátku k mání i v provedení s M paketem. Máme zatím k dispozici jen pár jeho snímků, ale víme, že vně využije prvků známých eMpaketového šestkového kupé včetně jinak nedostupných příplatkových barev červená Imola a černá Carbon. Nabídka se zdá být dokonale totožná, když součástí paketu budou i mlhovky využívající LED nebo dvou variant litých kol o průměru 19 a 20 palců. Také doplňky interiéru se zdají být veskrze tradiční - sportovní volant, sedadla, hliníkové obložení palubní desky, obložení vnitřních prahů s logem divize M nebo stejně vyšperkovaný prostor pro odložení lenošící levé nohy. Pokud by vás podobné pozlátko neuspokojovalo, pak si musíte počkat na M6 Gran Coupe, jejíž budoucí vznik by už též měl být hotovou věcí.

BMW zatím neřeklo, kde chce nové šestkové Gran Coupe poprvé veřejně představit, sázíme ale na jeden z amerických autosalonů pořádných zkraje roku, nejpravděpodobněji pak ten lednový v Detroitu. Do prodeje by se pak vůz měl dostat v průběhu jara, nejpozději do června. Ceny zatím nejsou známé, ale očekávejte cifry někde mezi šestkovým kupé a sedmičkovým sedanem.

Kompletní galerie snímků sériového provedení BMW 6 Gran Coupe 2012

BMW 6 Gran Coupe je tu. Později, ale přece - 12 - BMW 6 Gran Coupe produkcni 001BMW 6 Gran Coupe je tu. Později, ale přece - 13 - BMW 6 Gran Coupe produkcni 002BMW 6 Gran Coupe je tu. Později, ale přece - 14 - BMW 6 Gran Coupe produkcni 003BMW 6 Gran Coupe je tu. Později, ale přece - 15 - BMW 6 Gran Coupe produkcni 004BMW 6 Gran Coupe je tu. Později, ale přece - 16 - BMW 6 Gran Coupe produkcni 005BMW 6 Gran Coupe je tu. Později, ale přece - 17 - BMW 6 Gran Coupe produkcni 006BMW 6 Gran Coupe je tu. Později, ale přece - 18 - BMW 6 Gran Coupe produkcni 007BMW 6 Gran Coupe je tu. Později, ale přece - 19 - BMW 6 Gran Coupe produkcni 008BMW 6 Gran Coupe je tu. Později, ale přece - 20 - BMW 6 Gran Coupe produkcni 009BMW 6 Gran Coupe je tu. Později, ale přece - 21 - BMW 6 Gran Coupe produkcni 010BMW 6 Gran Coupe je tu. Později, ale přece - 22 - BMW 6 Gran Coupe produkcni 011BMW 6 Gran Coupe je tu. Později, ale přece - 23 - BMW 6 Gran Coupe produkcni 012BMW 6 Gran Coupe je tu. Později, ale přece - 24 - BMW 6 Gran Coupe produkcni 013BMW 6 Gran Coupe je tu. Později, ale přece - 25 - BMW 6 Gran Coupe produkcni 014BMW 6 Gran Coupe je tu. Později, ale přece - 26 - BMW 6 Gran Coupe produkcni 015BMW 6 Gran Coupe je tu. Později, ale přece - 27 - BMW 6 Gran Coupe produkcni 016BMW 6 Gran Coupe je tu. Později, ale přece - 28 - BMW 6 Gran Coupe produkcni 017BMW 6 Gran Coupe je tu. Později, ale přece - 29 - BMW 6 Gran Coupe produkcni 018BMW 6 Gran Coupe je tu. Později, ale přece - 30 - BMW 6 Gran Coupe produkcni 019BMW 6 Gran Coupe je tu. Později, ale přece - 31 - BMW 6 Gran Coupe produkcni 020BMW 6 Gran Coupe je tu. Později, ale přece - 32 - BMW 6 Gran Coupe produkcni 021BMW 6 Gran Coupe je tu. Později, ale přece - 33 - BMW 6 Gran Coupe produkcni 022BMW 6 Gran Coupe je tu. Později, ale přece - 34 - BMW 6 Gran Coupe produkcni 023BMW 6 Gran Coupe je tu. Později, ale přece - 35 - BMW 6 Gran Coupe produkcni 024BMW 6 Gran Coupe je tu. Později, ale přece - 36 - BMW 6 Gran Coupe produkcni 025BMW 6 Gran Coupe je tu. Později, ale přece - 37 - BMW 6 Gran Coupe produkcni 026BMW 6 Gran Coupe je tu. Později, ale přece - 38 - BMW 6 Gran Coupe produkcni 027BMW 6 Gran Coupe je tu. Později, ale přece - 39 - BMW 6 Gran Coupe produkcni 028BMW 6 Gran Coupe je tu. Později, ale přece - 40 - BMW 6 Gran Coupe produkcni 029BMW 6 Gran Coupe je tu. Později, ale přece - 41 - BMW 6 Gran Coupe produkcni 030BMW 6 Gran Coupe je tu. Později, ale přece - 42 - BMW 6 Gran Coupe produkcni 031BMW 6 Gran Coupe je tu. Později, ale přece - 43 - BMW 6 Gran Coupe produkcni 032BMW 6 Gran Coupe je tu. Později, ale přece - 44 - BMW 6 Gran Coupe produkcni 033BMW 6 Gran Coupe je tu. Později, ale přece - 45 - BMW 6 Gran Coupe produkcni 034BMW 6 Gran Coupe je tu. Později, ale přece - 46 - BMW 6 Gran Coupe produkcni 035BMW 6 Gran Coupe je tu. Později, ale přece - 47 - BMW 6 Gran Coupe produkcni 036BMW 6 Gran Coupe je tu. Později, ale přece - 48 - BMW 6 Gran Coupe produkcni 037BMW 6 Gran Coupe je tu. Později, ale přece - 49 - BMW 6 Gran Coupe produkcni 038BMW 6 Gran Coupe je tu. Později, ale přece - 50 - BMW 6 Gran Coupe produkcni 039BMW 6 Gran Coupe je tu. Později, ale přece - 51 - BMW 6 Gran Coupe produkcni 040BMW 6 Gran Coupe je tu. Později, ale přece - 52 - BMW 6 Gran Coupe produkcni 041BMW 6 Gran Coupe je tu. Později, ale přece - 53 - BMW 6 Gran Coupe produkcni 042BMW 6 Gran Coupe je tu. Později, ale přece - 54 - BMW 6 Gran Coupe produkcni 043BMW 6 Gran Coupe je tu. Později, ale přece - 55 - BMW 6 Gran Coupe produkcni 044BMW 6 Gran Coupe je tu. Později, ale přece - 56 - BMW 6 Gran Coupe produkcni 045BMW 6 Gran Coupe je tu. Později, ale přece - 57 - BMW 6 Gran Coupe produkcni 046BMW 6 Gran Coupe je tu. Později, ale přece - 58 - BMW 6 Gran Coupe produkcni 047BMW 6 Gran Coupe je tu. Později, ale přece - 59 - BMW 6 Gran Coupe produkcni 048BMW 6 Gran Coupe je tu. Později, ale přece - 60 - BMW 6 Gran Coupe produkcni 049BMW 6 Gran Coupe je tu. Později, ale přece - 61 - BMW 6 Gran Coupe produkcni 050BMW 6 Gran Coupe je tu. Později, ale přece - 62 - BMW 6 Gran Coupe produkcni 051BMW 6 Gran Coupe je tu. Později, ale přece - 63 - BMW 6 Gran Coupe produkcni 052BMW 6 Gran Coupe je tu. Později, ale přece - 64 - BMW 6 Gran Coupe produkcni 053BMW 6 Gran Coupe je tu. Později, ale přece - 65 - BMW 6 Gran Coupe produkcni 054BMW 6 Gran Coupe je tu. Později, ale přece - 66 - BMW 6 Gran Coupe produkcni 055BMW 6 Gran Coupe je tu. Později, ale přece - 67 - BMW 6 Gran Coupe produkcni 056BMW 6 Gran Coupe je tu. Později, ale přece - 68 - BMW 6 Gran Coupe produkcni 057BMW 6 Gran Coupe je tu. Později, ale přece - 69 - BMW 6 Gran Coupe produkcni 058BMW 6 Gran Coupe je tu. Později, ale přece - 70 - BMW 6 Gran Coupe produkcni 059BMW 6 Gran Coupe je tu. Později, ale přece - 71 - BMW 6 Gran Coupe produkcni 060BMW 6 Gran Coupe je tu. Později, ale přece - 72 - BMW 6 Gran Coupe produkcni 061BMW 6 Gran Coupe je tu. Později, ale přece - 73 - BMW 6 Gran Coupe produkcni 062BMW 6 Gran Coupe je tu. Později, ale přece - 74 - BMW 6 Gran Coupe produkcni 063BMW 6 Gran Coupe je tu. Později, ale přece - 75 - BMW 6 Gran Coupe produkcni 064BMW 6 Gran Coupe je tu. Později, ale přece - 76 - BMW 6 Gran Coupe produkcni 065BMW 6 Gran Coupe je tu. Později, ale přece - 77 - BMW 6 Gran Coupe produkcni 066BMW 6 Gran Coupe je tu. Později, ale přece - 78 - BMW 6 Gran Coupe produkcni 067BMW 6 Gran Coupe je tu. Později, ale přece - 79 - BMW 6 Gran Coupe produkcni 068BMW 6 Gran Coupe je tu. Později, ale přece - 80 - BMW 6 Gran Coupe produkcni 069BMW 6 Gran Coupe je tu. Později, ale přece - 81 - BMW 6 Gran Coupe produkcni 070BMW 6 Gran Coupe je tu. Později, ale přece - 82 - BMW 6 Gran Coupe produkcni 071BMW 6 Gran Coupe je tu. Později, ale přece - 83 - BMW 6 Gran Coupe produkcni 072BMW 6 Gran Coupe je tu. Později, ale přece - 84 - BMW 6 Gran Coupe produkcni 073BMW 6 Gran Coupe je tu. Později, ale přece - 85 - BMW 6 Gran Coupe produkcni 074BMW 6 Gran Coupe je tu. Později, ale přece - 86 - BMW 6 Gran Coupe produkcni 075BMW 6 Gran Coupe je tu. Později, ale přece - 87 - BMW 6 Gran Coupe produkcni 076BMW 6 Gran Coupe je tu. Později, ale přece - 88 - BMW 6 Gran Coupe produkcni 077BMW 6 Gran Coupe je tu. Později, ale přece - 89 - BMW 6 Gran Coupe produkcni 078BMW 6 Gran Coupe je tu. Později, ale přece - 90 - BMW 6 Gran Coupe produkcni 079BMW 6 Gran Coupe je tu. Později, ale přece - 91 - BMW 6 Gran Coupe produkcni 080BMW 6 Gran Coupe je tu. Později, ale přece - 92 - BMW 6 Gran Coupe produkcni 081BMW 6 Gran Coupe je tu. Později, ale přece - 93 - BMW 6 Gran Coupe produkcni 082BMW 6 Gran Coupe je tu. Později, ale přece - 94 - BMW 6 Gran Coupe produkcni 083BMW 6 Gran Coupe je tu. Později, ale přece - 95 - BMW 6 Gran Coupe produkcni 084BMW 6 Gran Coupe je tu. Později, ale přece - 96 - BMW 6 Gran Coupe produkcni 085BMW 6 Gran Coupe je tu. Později, ale přece - 97 - BMW 6 Gran Coupe produkcni 086BMW 6 Gran Coupe je tu. Později, ale přece - 98 - BMW 6 Gran Coupe produkcni 087BMW 6 Gran Coupe je tu. Později, ale přece - 99 - BMW 6 Gran Coupe produkcni 088BMW 6 Gran Coupe je tu. Později, ale přece - 100 - BMW 6 Gran Coupe produkcni 089BMW 6 Gran Coupe je tu. Později, ale přece - 101 - BMW 6 Gran Coupe produkcni 090BMW 6 Gran Coupe je tu. Později, ale přece - 102 - BMW 6 Gran Coupe produkcni 091BMW 6 Gran Coupe je tu. Později, ale přece - 103 - BMW 6 Gran Coupe produkcni 092BMW 6 Gran Coupe je tu. Později, ale přece - 104 - BMW 6 Gran Coupe produkcni 093BMW 6 Gran Coupe je tu. Později, ale přece - 105 - BMW 6 Gran Coupe produkcni 094BMW 6 Gran Coupe je tu. Později, ale přece - 106 - BMW 6 Gran Coupe produkcni 095BMW 6 Gran Coupe je tu. Později, ale přece - 107 - BMW 6 Gran Coupe produkcni 096BMW 6 Gran Coupe je tu. Později, ale přece - 108 - BMW 6 Gran Coupe produkcni 097BMW 6 Gran Coupe je tu. Později, ale přece - 109 - BMW 6 Gran Coupe produkcni 098BMW 6 Gran Coupe je tu. Později, ale přece - 110 - BMW 6 Gran Coupe produkcni 099BMW 6 Gran Coupe je tu. Později, ale přece - 111 - BMW 6 Gran Coupe produkcni 100BMW 6 Gran Coupe je tu. Později, ale přece - 112 - BMW 6 Gran Coupe produkcni 101BMW 6 Gran Coupe je tu. Později, ale přece - 113 - BMW 6 Gran Coupe produkcni 102BMW 6 Gran Coupe je tu. Později, ale přece - 114 - BMW 6 Gran Coupe produkcni 103BMW 6 Gran Coupe je tu. Později, ale přece - 115 - BMW 6 Gran Coupe produkcni 104BMW 6 Gran Coupe je tu. Později, ale přece - 116 - BMW 6 Gran Coupe produkcni 105BMW 6 Gran Coupe je tu. Později, ale přece - 117 - BMW 6 Gran Coupe produkcni 106BMW 6 Gran Coupe je tu. Později, ale přece - 118 - BMW 6 Gran Coupe produkcni 107BMW 6 Gran Coupe je tu. Později, ale přece - 119 - BMW 6 Gran Coupe produkcni 108BMW 6 Gran Coupe je tu. Později, ale přece - 120 - BMW 6 Gran Coupe produkcni 109BMW 6 Gran Coupe je tu. Později, ale přece - 121 - BMW 6 Gran Coupe produkcni 110BMW 6 Gran Coupe je tu. Později, ale přece - 122 - BMW 6 Gran Coupe produkcni 111BMW 6 Gran Coupe je tu. Později, ale přece - 123 - BMW 6 Gran Coupe produkcni 112BMW 6 Gran Coupe je tu. Později, ale přece - 124 - BMW 6 Gran Coupe produkcni 113BMW 6 Gran Coupe je tu. Později, ale přece - 125 - BMW 6 Gran Coupe produkcni 114BMW 6 Gran Coupe je tu. Později, ale přece - 126 - BMW 6 Gran Coupe produkcni 115BMW 6 Gran Coupe je tu. Později, ale přece - 127 - BMW 6 Gran Coupe produkcni 116BMW 6 Gran Coupe je tu. Později, ale přece - 128 - BMW 6 Gran Coupe produkcni 117BMW 6 Gran Coupe je tu. Později, ale přece - 129 - BMW 6 Gran Coupe produkcni 118BMW 6 Gran Coupe je tu. Později, ale přece - 130 - BMW 6 Gran Coupe produkcni 119BMW 6 Gran Coupe je tu. Později, ale přece - 131 - BMW 6 Gran Coupe produkcni 120BMW 6 Gran Coupe je tu. Později, ale přece - 132 - BMW 6 Gran Coupe produkcni 121BMW 6 Gran Coupe je tu. Později, ale přece - 133 - BMW 6 Gran Coupe produkcni 122BMW 6 Gran Coupe je tu. Později, ale přece - 134 - BMW 6 Gran Coupe produkcni 123BMW 6 Gran Coupe je tu. Později, ale přece - 135 - BMW 6 Gran Coupe produkcni 124BMW 6 Gran Coupe je tu. Později, ale přece - 136 - BMW 6 Gran Coupe produkcni 125BMW 6 Gran Coupe je tu. Později, ale přece - 137 - BMW 6 Gran Coupe produkcni 126BMW 6 Gran Coupe je tu. Později, ale přece - 138 - BMW 6 Gran Coupe produkcni 127BMW 6 Gran Coupe je tu. Později, ale přece - 139 - BMW 6 Gran Coupe produkcni 128BMW 6 Gran Coupe je tu. Později, ale přece - 140 - BMW 6 Gran Coupe produkcni 129BMW 6 Gran Coupe je tu. Později, ale přece - 141 - BMW 6 Gran Coupe produkcni 130BMW 6 Gran Coupe je tu. Později, ale přece - 142 - BMW 6 Gran Coupe produkcni 131BMW 6 Gran Coupe je tu. Později, ale přece - 143 - BMW 6 Gran Coupe produkcni 132BMW 6 Gran Coupe je tu. Později, ale přece - 144 - BMW 6 Gran Coupe produkcni 133BMW 6 Gran Coupe je tu. Později, ale přece - 145 - BMW 6 Gran Coupe produkcni 134BMW 6 Gran Coupe je tu. Později, ale přece - 146 - BMW 6 Gran Coupe produkcni 135BMW 6 Gran Coupe je tu. Později, ale přece - 147 - BMW 6 Gran Coupe produkcni 136

Petr Miler

Diskuze 1 příspěvek

Všechny články na Autoforum.cz jsou komentáře vyjadřující stanovisko redakce či autora. Vyjma článků označených jako inzerce není obsah sponzorován ani jinak obdobně ovlivněn třetími stranami.