Kim Kardashian si koupila nové luxusní SUV postavené na míru, závidět jí bude i manžel

Za posledních pár let zdvacetinásobila svůj majetek, a tak si může dovolit kupovat i další a další auta. Tím posledním je zakázkový Cadillac Escalade ESV na 26palcových kolech.
  1. Autoforum.cz
  2. Rubriky a sekce
  3. Představení

Kim Kardashian si koupila nové luxusní SUV postavené na míru, závidět jí bude i manžel

1.4.2021 | Petr Prokopec

Kim Kardashian si koupila nové luxusní SUV postavené na míru, závidět jí bude i manžel

/

Foto: Platinum Group

Za posledních pár let zdvacetinásobila svůj majetek, a tak si může dovolit kupovat i další a další auta. Tím posledním je zakázkový Cadillac Escalade ESV na 26palcových kolech.

Kim Kardashian odstartovala svou kariéru jako stylistka své vrstevnice Paris Hilton, více slávy jí ovšem přineslo video zachycující ji při jejích soukromých radovánkách. Do té doby byla totiž známa spíše jako dcera Roberta Kardashiana, slavného právníka, který vysekal O. J. Simpsona z obvinění z vraždy. Její popularitu následně ještě umocnila reality show, která zachycovala běžný život celého rodinného klanu, do nějž patří i modelky Kendall a Kylie Jenner.

Získala si tak postupně pozornost celého světa a dokázala s ní naložit. Nejprve pomáhala s propagací jiným, následně vložila vydělané peníze do svých vlastních módních a kosmetických značek. To se ukázalo být lepším počinem než její televizní kariéra, neboť její odhadovaný majetek od roku 2014 vzrostl z 45 milionů dolarů (cca 1 miliarda korun) na současných 900 milionů dolarů (20 miliard Kč). Kim si tak vlastně aktuálně může dovolit koupit v podstatě cokoliv, pro nás je ovšem zajímavé, že má v oblibě neobvyklé automobily.

To se potvrdilo i během posledních Vánoc, kdy Kim dostala od svého brzy již bývalého manžela, rappera Kanye Westa, hned pět nejdražších Mercedesů. Ty měly vyjít na zhruba 1 milion dolarů (22,3 mil. Kč), což je ovšem jediná informace, která je známa. Daleko více se však ví o jejím novém přírůstku, se kterým se pochlubila společnost Platinum Group. Ta Kim dodala už několik aut postavených na míru jejím potřebám, nejnověji je to upravený Cadillac Escalade ESV.

Nejviditelnější úpravou jsou v jeho případě 26palcová kola, která nejspíše Kim bude závidět i její manžel. Jde o rapperský ideál, který je v tomto případě doplněn sníženým podvozkem a stříbrným lakem. Na evropský vkus jde o poněkud přehnané vozidlo, v případě širokých amerických silnic ale jeho majitelka rozhodně mít problémy nebude. Už jen proto, že sedávat nebude za volantem, ale vzadu.

Také s interiérem si u Platinum Group pohráli. Uvnitř je tak možné počítat nejen se separátními komfortními křesly a koženým čalouněním, nýbrž rovněž s prémiovým audio systémem AKG, který je spárován s neskutečnými 36 reproduktory. Skromné auto to skutečně není, zvláště když podobných máte už několik, podívejte se na to sami.


Kim Kardashian si koupila nové luxusní SUV postavené na míru, závidět jí bude i manžel - 1 - Cadillac Escalade ESV 2021 Kim Kardashian 01Kim Kardashian si koupila nové luxusní SUV postavené na míru, závidět jí bude i manžel - 2 - Cadillac Escalade ESV 2021 Kim Kardashian 02Kim Kardashian si koupila nové luxusní SUV postavené na míru, závidět jí bude i manžel - 3 - Cadillac Escalade ESV 2021 Kim Kardashian 03Kim Kardashian si koupila nové luxusní SUV postavené na míru, závidět jí bude i manžel - 4 - Cadillac Escalade ESV 2021 Kim Kardashian 04Kim Kardashian si koupila nové luxusní SUV postavené na míru, závidět jí bude i manžel - 5 - Cadillac Escalade ESV 2021 Kim Kardashian 05Kim Kardashian si koupila nové luxusní SUV postavené na míru, závidět jí bude i manžel - 6 - Cadillac Escalade ESV 2021 Kim Kardashian 06Kim Kardashian si koupila nové luxusní SUV postavené na míru, závidět jí bude i manžel - 7 - Cadillac Escalade ESV 2021 Kim Kardashian 07Kim Kardashian si koupila nové luxusní SUV postavené na míru, závidět jí bude i manžel - 8 - Cadillac Escalade ESV 2021 Kim Kardashian 08Kim Kardashian si koupila nové luxusní SUV postavené na míru, závidět jí bude i manžel - 9 - Cadillac Escalade ESV 2021 Kim Kardashian 09Kim Kardashian si koupila nové luxusní SUV postavené na míru, závidět jí bude i manžel - 10 - Cadillac Escalade ESV 2021 Kim Kardashian 10
Kim Kardashian si pořídila upravený Cadillac Escalade ESV, který se nejviditelněji pyšní 26palcovými koly. Foto: Platinum Group

Zdroj: Platinum Group

Petr Prokopec