Mercedes A 2012: nové Áčko přistiženo bez špetky maskování

Co lze vyfotit na ostrově Lanzarote? Moře, hory? Jistě, ale třeba i zcela nemaskovaný Mercedes třídy A nové generace. Podívejte se na něj.
  1. Autoforum.cz
  2. Rubriky a sekce
  3. Představení

Mercedes A 2012: nové Áčko přistiženo bez špetky maskování

1.2.2012 | Petr Miler | 4 příspěvky

Mercedes A 2012: nové Áčko přistiženo bez špetky maskování

/

Foto: Archiv Autoforum.cz

Co lze vyfotit na ostrově Lanzarote? Moře, hory? Jistě, ale třeba i zcela nemaskovaný Mercedes třídy A nové generace. Podívejte se na něj.

Pro zatvrzelé automobilisty bude zřejmě deprimující, že tento snímek víceméně náhodou pořídil zatvrzelý cyklista, dost možná aniž by tehdy tušil, co spatřil. Ale jak praví věřící - cesty páně jsou někdy nevyzpytatelné. Právě díky němu tak můžeme ještě před chystanou ženevskou premiérou spatřit v celé kráse novou generaci Mercedesu třídy A.

Autor záběru tím automobilce poněkud pokazil její hon na nové Áčko, který pořádně ani nestačil začít, ale on už byl tak trochu pokažený dříve. Již loni v květnu totiž do éteru unikly patentové záběry sériového provedení, které sice nemusely vypadat autenticky, ale dnes se potvrdilo, že autentické byly.

Jednomu z holandských cyklistů korzujících po silnicích ostrova Lanzarote se totiž podařilo narazit na kolonu vozů mající evidentně na starosti focení právě nového Mercedesu A. Předpokládáme, že by si na kohokoli jiného dali dotyční při focení pozor, ale asi nikoho nenapadlo, že onen cyklista si svou jízdu natáčí na malou videokameru. Tak jej nechali místem focení projet a právě z tohoto průjezdu pochází přiložený záběr.

Za předčasné odhalení nového Áčka tedy můžete poděkovat lidem z ogott.nl, třeba tím, že se podíváte na jejich web, to podstatné ale vidíte přímo zde. Je to stříbrné lakovaný, nejmenší Mercedes, který by měl být pro evoluci tohoto modelu klíčový. Na rozdíl od předchozích generací totiž nepřipomíná MPV, ale je víceméně tradičním hatchbackem, jenž bude mít za cíl přímo konkurovat další generaci Audi A3 a novému BMW 1.

Jak se vám tato proměna líbí posuďte z přiloženého snímku sami, my ji rozhodné kvitujeme. Krom obecného pohledu na nové stuttgartské A skýtá snímek zřejmě i pohled na AMG paket, který na předchozích patentových snímcích nebyl k vidění (o skutečnou verzi AMG zřejmě nepůjde). Vůz tak disponuje jiným, agresivnějším předním nárazníkem, hlavními světlomety s LED, výraznějšími bočními prahy a většími koly ve stylu AMG. Záď zatím k vidění není, ale zde by již dvakrát zmíněné patentové obrázky měly pro orientaci posloužit dokonale.

Inu, další den, další ženevské tajemství je minulostí. To nám únor začíná pěkně...


Mercedes A 2012: nové Áčko přistiženo bez špetky maskování - 1 - Mercedes-Benz A 2012 spy bez maskovani
Toto je první pohled na zcela nemaskovaný Mercedes třídy A nové generace

Mercedes A 2012: nové Áčko přistiženo bez špetky maskování - 2 - Mercedes A 2012 unik patentove 01Mercedes A 2012: nové Áčko přistiženo bez špetky maskování - 3 - Mercedes A 2012 unik patentove 02Mercedes A 2012: nové Áčko přistiženo bez špetky maskování - 4 - Mercedes A 2012 unik patentove 03Mercedes A 2012: nové Áčko přistiženo bez špetky maskování - 5 - Mercedes A 2012 unik patentove 04Mercedes A 2012: nové Áčko přistiženo bez špetky maskování - 6 - Mercedes A 2012 unik patentove 05Mercedes A 2012: nové Áčko přistiženo bez špetky maskování - 7 - Mercedes A 2012 unik patentove 06Mercedes A 2012: nové Áčko přistiženo bez špetky maskování - 8 - Mercedes A 2012 unik patentove 07Mercedes A 2012: nové Áčko přistiženo bez špetky maskování - 9 - Mercedes A 2012 unik patentove 08Mercedes A 2012: nové Áčko přistiženo bez špetky maskování - 10 - Mercedes A 2012 unik patentove 09Mercedes A 2012: nové Áčko přistiženo bez špetky maskování - 11 - Mercedes A 2012 unik patentove 10Mercedes A 2012: nové Áčko přistiženo bez špetky maskování - 12 - Mercedes A 2012 unik patentove 11Mercedes A 2012: nové Áčko přistiženo bez špetky maskování - 13 - Mercedes A 2012 unik patentove 12
Předchozí uniklé patentové záběry byly očividně autentické, byť zachycená verze s doplňky AMG vypadá trochu jinak

Zdroj: ogott.nl

Petr Miler

Diskuze 4 příspěvky

Živá témata na fóru

zobrazit vše

Autobazar

zobrazit vše