Toto je nové Audi A8, do posledního šroubku. Máme data, ceny i živé fotky

Vlajková loď čtyř kruhů je konečně venku a i když vnějším designem asi nepřekvapí, ve svých útrobách nabízí spoustu zajímavých vychytávek.
  1. Autoforum.cz
  2. Rubriky a sekce
  3. Představení

Toto je nové Audi A8, do posledního šroubku. Máme data, ceny i živé fotky

11.7.2017 | Petr Prokopec | 16 příspěvků

Toto je nové Audi A8, do posledního šroubku. Máme data, ceny i živé fotky

/

Foto: Archiv Autoforum.cz

Vlajková loď čtyř kruhů je konečně venku a i když vnějším designem asi nepřekvapí, ve svých útrobách nabízí spoustu zajímavých vychytávek.

Nadešel den D, či spíše den A. Německá automobilka se čtyřmi kruhy ve znaku dnes na summitu ve španělské Barceloně skutečně ukázala již čtvrtou generaci své vlajkové lodi. Do prodeje nové Audi A8 zamíří v říjnu, přičemž stejně jako v případě předchůdců bude limuzína i nyní k dispozici ve standardní formě či s prodlouženým rozvorem. Vůči minulé generaci ovšem narostly obě varianty, stejně jako jsou obě rovněž technologicky propracovanější. Audi tvrdí, že novinka je vůbec prvním vozem na světě, který byl vyvinut s ohledem na autonomní řízení. To může být jen marketingová hříčka, nicméně příchod nové A8 se o rok opozdil právě kvůli autonomnímu řízení.

Zkoumání novinky začneme u dimenzí, kdy základní varianta měří 5 172 milimetrů na délku, 1 945 mm na šířku a 1 473 mm na výšku. Je tak o 37 mm delší a 13 mm vyšší než předchůdce, byla však o 4 mm zúžena. Rozvor narostl o 6 mm na 2 998 mm. Také to vedlo ke zvětšení místa v interiéru, který je o 32 mm delší než dříve. Ze stejného posunu profituje i prodloužená varianta, která se jak u rozvoru, tak i celkové délky natáhla o 130 mm na 3 128 mm, respektive 5 302 mm. Mimo to narostla do výšky o 15 mm.


Toto je nové Audi A8, do posledního šroubku. Máme data, ceny i živé fotky - 1 - Audi A8 2018 nove zive prvni 07Toto je nové Audi A8, do posledního šroubku. Máme data, ceny i živé fotky - 2 - Audi A8 2018 nove zive prvni 09

Obě verze stojí na evolučním provedení modulární platformy MLB Evo, přičemž obě disponují zavazadelníkem o objemu 505 litrů. Na druhé straně vozu, tedy v motorovém prostoru, lze pak očekávat v prvé řadě pouze šestiválcové pohonné jednotky. Třílitrový turbodiesel i benzinový motor byly řádně přepracovány, první tak produkuje 210 kW/286 koní a 600 Nm točivého momentu (v pásmu 1 250 až 3 250 otáček), druhý pak 250 kW/340 koní a 500 Nm při 1 370 až 4 500 ot./min.

Oba agregáty bude standardně doprovázet osmistupňová automatická převodovka a pohon všech kol quattro, který lze za příplatek doplnit zadním sportovním diferenciálem. Se stejnou technikou pak mohou počítat osmiválcové modely, které se objeví v pozdější fázi životního cyklu. Diesel i benzin sdílí nejen čtyřlitrový objem, ale i základní technické principy, jako je dvojité přeplňování či deaktivace válců 2,3,5 a 8 kvůli redukci spotřeby.

4,0 TDI dává 320 kW/435 koňmi, zatímco v případě 4,0 TFSI lze čekat 338 kW/460 koní. Ještě výše se pak postaví verze W12, která dostane šestilitrovou pohonnou jednotku. Její objem tak sice vůči předchozí generaci o 0,3 litru klesl, výkon však vzrostl na 430 kW/585 koní. Kromě toho je možné počítat s točivým momentem 800 Nm dostupným v pásmu 1 300 až 5 000 otáček i deaktivací poloviny válců.

Toto je nové Audi A8, do posledního šroubku. Máme data, ceny i živé fotky - 3 - Audi A8 2018 nove zive prvni 05Toto je nové Audi A8, do posledního šroubku. Máme data, ceny i živé fotky - 4 - Audi A8 2018 nove zive prvni 06

Aní zde nabídka nekončí, Audi později uvede rovněž variantu A8 L e-tron quattro. V jejím případě se počítá se spárováním třílitrového šestiválce a elektromotoru, přičemž celkově má soustava produkovat 330 kW/449 koní a 700 Nm. To postačí ke zrychlení na stovku za 4,9 sekundy a nejvyšší rychlosti 250 km/h. Tato varianta zvládne 50 kilometrů čistě na elektřinu, její normovaná spotřeba ale zatím zveřejněna nebyla.

Víme ovšem, že při jízdě na elektřinu je nejvyšší rychlost omezena na 135 km/h. Během jemného zpomalování funguje elektromotor jako generátor a dochází k rekuperaci brzdné energie, klasické hydraulické brzdy jsou povolány do služby až při silnějším sešlápnutí pedálu. Nechybí pak ani klasický volič jízdních režimů, kdy jeden z módů vám umožní uchovat elektrickou energii na později.

Samotné lithium-iontové akumulátory mají kapacitu 14,1 kWh, která se skrývá ve 104 článcích usazených pod podlahou zavazadelníku. Nabíjení bude možné bezdrátově pomocí antény u přední nápravy. Mimo to je lze A8 L e-tron quattro dobíjet i skrze kabely, a sice 3,6kilowattový či 7,2kilowattový, v jehož případě lze s plnou kapacitou počítat za dvě hodiny.

Toto je nové Audi A8, do posledního šroubku. Máme data, ceny i živé fotky - 5 - Audi A8 2018 nove zive prvni 27Toto je nové Audi A8, do posledního šroubku. Máme data, ceny i živé fotky - 6 - Audi A8 2018 nove zive prvni 28

Dobíjení lze sledovat skrze mobilní telefon, který nově hraje daleko větší roli. Přes příslušné aplikace je možné dálkově ovládat třeba klimatizaci, stejně jako systémy Audi AI remote parking pilot a Audi AI remote garage pilot. V obou případech jde o automatické parkování, kdy řidič již nemusí sedět ve voze, ale vše kontroluje přes obrazovku smartphonu. Přitom je třeba držet stlačené tlačítko na obrazovce.

Novinka bude mít ve výbavě i semi-autonomní řízení úrovně SAE 3, kdy je sice stále nutná kontrola ze strany řidiče, jinak lze, zejména na dálnicích, přenechat řízení autu. Systém Traffic Jam Assist v nízkých rychlostech zvládá startovat, zrychlovat, zpomalovat i zatáčet, pročež řidiči dokonce umožní sejmout ruce zcela z volantu a věnovat se třeba sledování filmů. Jakmile je pak třeba kontroly řidiče, systém jej upozorní.

V tomto ohledu je třeba se ptát, s jakou predikcí bude technologie vozu pracovat. Prostor před novým Audi A8 sice hlídají kamery, radary a další senzory, nicméně pokud problém nastane ve chvíli, kdy je řidič třeba pohroužen do sledování filmu nebo dokonce spí, jeho reakční doba nebude zrovna rychlá. Doufejme tedy, že Audi má po vše podchyceno.

Toto je nové Audi A8, do posledního šroubku. Máme data, ceny i živé fotky - 7 - Audi A8 2018 nove zive prvni 29Toto je nové Audi A8, do posledního šroubku. Máme data, ceny i živé fotky - 8 - Audi A8 2018 nove zive prvni 30

Zatím tedy jen dodáme, že systém Traffic Jam Assist tvoří jednačtyřicet individuálních asistenčních prvků. Audi bude v závislosti na trhu a s ním svázanou legislativou uvolňovat krok po kroku jednotlivé funkce, neboť někde je zákonem přikázáno mít ruce na volantu - a to i přes přítomnost autopilota. Je tak vlastně otázkou, co vše budete moci v rámci autonomního řízení využít, za jakých okolností a kdy.

Jak již zaznělo, nová A8 stojí na nové platformě, která používá evoluční mix materiálů. Hliník se na konstrukci podílí z 58 procent, ten doplňuje vysokopevnostní ocel, hořčík a karbon. Celková hmotnost by tak sice měla zamířit dolů, ve skutečnosti ale je o zhruba 50 kilo vyšší než u předchůdce. Na „vině“ je nejen autonomní řízení, ale také dvoudílné rozměrné panoramatické okno.

Kromě toho je každá varianta nové vlajkové lodi značky vybavena 48voltovým elektrickým okruhem. Jedním ze systémů, které napájí, je aktivnímu zavěšení. To využívá čtyř regulátorů, jež individuálně zvyšují světlou výšku v každém rohu, což zvyšuje komfort i ovladatelnost. V případě hrozící nehody dojde ke zvýšení podvozku, aby byly co nejvíce redukovány následky srážky a ochráněna posádka.

Toto je nové Audi A8, do posledního šroubku. Máme data, ceny i živé fotky - 9 - Audi A8 2018 nove zive prvni 16Toto je nové Audi A8, do posledního šroubku. Máme data, ceny i živé fotky - 10 - Audi A8 2018 nove zive prvni 20

Ve své podstatě je každá varianta A8 mild hybridem. 48voltový systém vylepšuje funkčnost technologie start/stop, umožňuje „plachtění“ a zároveň rekuperaci kinetické energie. Spalovací jednotce tak může pomocnou ruku podat až 12 kW/16 koní. Jeho integrace měla snížit reálnou spotřebu o cca 0,7 l/100 km.

Na chvíli se ještě vraťme k aktivnímu zavěšení, jež počítá s dvojitými lichoběžníky vpředu a pětiprvkovou nápravou vzadu. Standardem jsou ve všech případech vzduchové měchy, světlou výšku lze nastavit ve čtyřech úrovních. Kromě toho Audi nabídne také kamery, jež 18krát za sekundu skenují vozovku před vozem a výsledným datům přizpůsobí charakteristiku pružin a tlumičů u každého kola individuálně.

Dále lze u některých modelů počítat s řízením všech čtyř kol. Zcela jistě se objeví u chystané verze S8, kterou bude pohánět nový čtyřlitrový osmiválec twin-turbo, který známe již z nového Porsche Panamera. Ten by měl v prvé chvíli produkovat 550 koní, posléze přijde i varianta Performance disponující více než 600 k.

Toto je nové Audi A8, do posledního šroubku. Máme data, ceny i živé fotky - 11 - Audi A8 2018 nove zive prvni 24Toto je nové Audi A8, do posledního šroubku. Máme data, ceny i živé fotky - 12 - Audi A8 2018 nove zive prvni 25

Nyní pár slov o exteriéru a interiéru. V prvém sledu je třeba zmínit, že nové Audi A8 je sice evolucí předchůdce, v mnoha ohledech je ovšem ovlivněno i konceptem Prologue. Máme tu jinak tvarovanou čelní masku a užší světlomety, které kromě matricových LEDek sází rovněž na laserovou technologii. Vzadu pak najdeme organické diody.

Interiér je od základu nový, hojně využívá digitálních displejů. Kromě virtuálního přístrojového štítu zde je centrální 10,1palcová a pod ní ještě 8,6palcová zaoblená obrazovka. Multimediální systém MMI využívá moderní techniku, kupříkladu čtyřjádrový procesor Nvidia je tak 50krát rychlejší než první generace systému. Vylepšena byla ale i grafika či rozlišení.

Dále se nové Audi A8 chlubí i vylepšenými sedadly, na jejichž konstrukci byla použita karbonem zesílená skelná vlákna. Hmotnost těch předních poklesla o 4 kila, a to i přes přítomnost malého kompresoru, který se stará o chod masážního strojku se 16 vzduchovými bublinami. Zadní krajní sedadla pak dokonce mají 18 trojitých bublin, přičemž stejně jako u těch předních je k dispozici sedm programů.

Také cestující vzadu si mohou hrát s digitálními displeji, přičemž kromě dvou 10,1palcových vyjímatelných tabletů nechybí ani 5,7palcová obrazovka určená pro ovládání sedadel, podsvícení či klimatizace. Dále lze zmínit bezdrátové dobíjení mobilních telefonů, vylepšenou klimatizaci nebo příplatkový audio systém 3D Bang & Olufsen Advanced Sound, který pracuje s 23 reproduktory a výkonem 1 920 wattů.

Nové Audi A8 na německém trhu startuje na sumě 90 600 Eur (cca 2 363 500 Kč), A8 L je pak k mání od 94 100 Eur (2 455 000 Kč).

Oficiální fotografie nového Audi A8 2018

Toto je nové Audi A8, do posledního šroubku. Máme data, ceny i živé fotky - 13 - Audi A8 2018 nove oficialni prvni 001Toto je nové Audi A8, do posledního šroubku. Máme data, ceny i živé fotky - 14 - Audi A8 2018 nove oficialni prvni 002Toto je nové Audi A8, do posledního šroubku. Máme data, ceny i živé fotky - 15 - Audi A8 2018 nove oficialni prvni 003Toto je nové Audi A8, do posledního šroubku. Máme data, ceny i živé fotky - 16 - Audi A8 2018 nove oficialni prvni 004Toto je nové Audi A8, do posledního šroubku. Máme data, ceny i živé fotky - 17 - Audi A8 2018 nove oficialni prvni 005Toto je nové Audi A8, do posledního šroubku. Máme data, ceny i živé fotky - 18 - Audi A8 2018 nove oficialni prvni 006Toto je nové Audi A8, do posledního šroubku. Máme data, ceny i živé fotky - 19 - Audi A8 2018 nove oficialni prvni 007Toto je nové Audi A8, do posledního šroubku. Máme data, ceny i živé fotky - 20 - Audi A8 2018 nove oficialni prvni 008Toto je nové Audi A8, do posledního šroubku. Máme data, ceny i živé fotky - 21 - Audi A8 2018 nove oficialni prvni 009Toto je nové Audi A8, do posledního šroubku. Máme data, ceny i živé fotky - 22 - Audi A8 2018 nove oficialni prvni 010Toto je nové Audi A8, do posledního šroubku. Máme data, ceny i živé fotky - 23 - Audi A8 2018 nove oficialni prvni 011Toto je nové Audi A8, do posledního šroubku. Máme data, ceny i živé fotky - 24 - Audi A8 2018 nove oficialni prvni 012Toto je nové Audi A8, do posledního šroubku. Máme data, ceny i živé fotky - 25 - Audi A8 2018 nove oficialni prvni 013Toto je nové Audi A8, do posledního šroubku. Máme data, ceny i živé fotky - 26 - Audi A8 2018 nove oficialni prvni 014Toto je nové Audi A8, do posledního šroubku. Máme data, ceny i živé fotky - 27 - Audi A8 2018 nove oficialni prvni 015Toto je nové Audi A8, do posledního šroubku. Máme data, ceny i živé fotky - 28 - Audi A8 2018 nove oficialni prvni 016Toto je nové Audi A8, do posledního šroubku. Máme data, ceny i živé fotky - 29 - Audi A8 2018 nove oficialni prvni 017Toto je nové Audi A8, do posledního šroubku. Máme data, ceny i živé fotky - 30 - Audi A8 2018 nove oficialni prvni 018Toto je nové Audi A8, do posledního šroubku. Máme data, ceny i živé fotky - 31 - Audi A8 2018 nove oficialni prvni 019Toto je nové Audi A8, do posledního šroubku. Máme data, ceny i živé fotky - 32 - Audi A8 2018 nove oficialni prvni 020Toto je nové Audi A8, do posledního šroubku. Máme data, ceny i živé fotky - 33 - Audi A8 2018 nove oficialni prvni 021Toto je nové Audi A8, do posledního šroubku. Máme data, ceny i živé fotky - 34 - Audi A8 2018 nove oficialni prvni 022Toto je nové Audi A8, do posledního šroubku. Máme data, ceny i živé fotky - 35 - Audi A8 2018 nove oficialni prvni 023Toto je nové Audi A8, do posledního šroubku. Máme data, ceny i živé fotky - 36 - Audi A8 2018 nove oficialni prvni 024Toto je nové Audi A8, do posledního šroubku. Máme data, ceny i živé fotky - 37 - Audi A8 2018 nove oficialni prvni 025Toto je nové Audi A8, do posledního šroubku. Máme data, ceny i živé fotky - 38 - Audi A8 2018 nove oficialni prvni 026Toto je nové Audi A8, do posledního šroubku. Máme data, ceny i živé fotky - 39 - Audi A8 2018 nove oficialni prvni 027Toto je nové Audi A8, do posledního šroubku. Máme data, ceny i živé fotky - 40 - Audi A8 2018 nove oficialni prvni 028Toto je nové Audi A8, do posledního šroubku. Máme data, ceny i živé fotky - 41 - Audi A8 2018 nove oficialni prvni 029Toto je nové Audi A8, do posledního šroubku. Máme data, ceny i živé fotky - 42 - Audi A8 2018 nove oficialni prvni 030Toto je nové Audi A8, do posledního šroubku. Máme data, ceny i živé fotky - 43 - Audi A8 2018 nove oficialni prvni 031Toto je nové Audi A8, do posledního šroubku. Máme data, ceny i živé fotky - 44 - Audi A8 2018 nove oficialni prvni 032Toto je nové Audi A8, do posledního šroubku. Máme data, ceny i živé fotky - 45 - Audi A8 2018 nove oficialni prvni 033Toto je nové Audi A8, do posledního šroubku. Máme data, ceny i živé fotky - 46 - Audi A8 2018 nove oficialni prvni 034Toto je nové Audi A8, do posledního šroubku. Máme data, ceny i živé fotky - 47 - Audi A8 2018 nove oficialni prvni 035Toto je nové Audi A8, do posledního šroubku. Máme data, ceny i živé fotky - 48 - Audi A8 2018 nove oficialni prvni 036Toto je nové Audi A8, do posledního šroubku. Máme data, ceny i živé fotky - 49 - Audi A8 2018 nove oficialni prvni 037Toto je nové Audi A8, do posledního šroubku. Máme data, ceny i živé fotky - 50 - Audi A8 2018 nove oficialni prvni 038Toto je nové Audi A8, do posledního šroubku. Máme data, ceny i živé fotky - 51 - Audi A8 2018 nove oficialni prvni 039Toto je nové Audi A8, do posledního šroubku. Máme data, ceny i živé fotky - 52 - Audi A8 2018 nove oficialni prvni 040Toto je nové Audi A8, do posledního šroubku. Máme data, ceny i živé fotky - 53 - Audi A8 2018 nove oficialni prvni 041Toto je nové Audi A8, do posledního šroubku. Máme data, ceny i živé fotky - 54 - Audi A8 2018 nove oficialni prvni 042Toto je nové Audi A8, do posledního šroubku. Máme data, ceny i živé fotky - 55 - Audi A8 2018 nove oficialni prvni 043Toto je nové Audi A8, do posledního šroubku. Máme data, ceny i živé fotky - 56 - Audi A8 2018 nove oficialni prvni 044Toto je nové Audi A8, do posledního šroubku. Máme data, ceny i živé fotky - 57 - Audi A8 2018 nove oficialni prvni 045Toto je nové Audi A8, do posledního šroubku. Máme data, ceny i živé fotky - 58 - Audi A8 2018 nove oficialni prvni 046Toto je nové Audi A8, do posledního šroubku. Máme data, ceny i živé fotky - 59 - Audi A8 2018 nove oficialni prvni 047Toto je nové Audi A8, do posledního šroubku. Máme data, ceny i živé fotky - 60 - Audi A8 2018 nove oficialni prvni 048Toto je nové Audi A8, do posledního šroubku. Máme data, ceny i živé fotky - 61 - Audi A8 2018 nove oficialni prvni 049Toto je nové Audi A8, do posledního šroubku. Máme data, ceny i živé fotky - 62 - Audi A8 2018 nove oficialni prvni 050Toto je nové Audi A8, do posledního šroubku. Máme data, ceny i živé fotky - 63 - Audi A8 2018 nove oficialni prvni 051Toto je nové Audi A8, do posledního šroubku. Máme data, ceny i živé fotky - 64 - Audi A8 2018 nove oficialni prvni 052Toto je nové Audi A8, do posledního šroubku. Máme data, ceny i živé fotky - 65 - Audi A8 2018 nove oficialni prvni 053Toto je nové Audi A8, do posledního šroubku. Máme data, ceny i živé fotky - 66 - Audi A8 2018 nove oficialni prvni 054Toto je nové Audi A8, do posledního šroubku. Máme data, ceny i živé fotky - 67 - Audi A8 2018 nove oficialni prvni 055Toto je nové Audi A8, do posledního šroubku. Máme data, ceny i živé fotky - 68 - Audi A8 2018 nove oficialni prvni 056Toto je nové Audi A8, do posledního šroubku. Máme data, ceny i živé fotky - 69 - Audi A8 2018 nove oficialni prvni 057Toto je nové Audi A8, do posledního šroubku. Máme data, ceny i živé fotky - 70 - Audi A8 2018 nove oficialni prvni 058Toto je nové Audi A8, do posledního šroubku. Máme data, ceny i živé fotky - 71 - Audi A8 2018 nove oficialni prvni 059Toto je nové Audi A8, do posledního šroubku. Máme data, ceny i živé fotky - 72 - Audi A8 2018 nove oficialni prvni 060Toto je nové Audi A8, do posledního šroubku. Máme data, ceny i živé fotky - 73 - Audi A8 2018 nove oficialni prvni 061Toto je nové Audi A8, do posledního šroubku. Máme data, ceny i živé fotky - 74 - Audi A8 2018 nove oficialni prvni 062Toto je nové Audi A8, do posledního šroubku. Máme data, ceny i živé fotky - 75 - Audi A8 2018 nove oficialni prvni 063Toto je nové Audi A8, do posledního šroubku. Máme data, ceny i živé fotky - 76 - Audi A8 2018 nove oficialni prvni 064Toto je nové Audi A8, do posledního šroubku. Máme data, ceny i živé fotky - 77 - Audi A8 2018 nove oficialni prvni 065Toto je nové Audi A8, do posledního šroubku. Máme data, ceny i živé fotky - 78 - Audi A8 2018 nove oficialni prvni 066Toto je nové Audi A8, do posledního šroubku. Máme data, ceny i živé fotky - 79 - Audi A8 2018 nove oficialni prvni 067Toto je nové Audi A8, do posledního šroubku. Máme data, ceny i živé fotky - 80 - Audi A8 2018 nove oficialni prvni 068Toto je nové Audi A8, do posledního šroubku. Máme data, ceny i živé fotky - 81 - Audi A8 2018 nove oficialni prvni 069Toto je nové Audi A8, do posledního šroubku. Máme data, ceny i živé fotky - 82 - Audi A8 2018 nove oficialni prvni 070Toto je nové Audi A8, do posledního šroubku. Máme data, ceny i živé fotky - 83 - Audi A8 2018 nove oficialni prvni 071Toto je nové Audi A8, do posledního šroubku. Máme data, ceny i živé fotky - 84 - Audi A8 2018 nove oficialni prvni 072Toto je nové Audi A8, do posledního šroubku. Máme data, ceny i živé fotky - 85 - Audi A8 2018 nove oficialni prvni 073Toto je nové Audi A8, do posledního šroubku. Máme data, ceny i živé fotky - 86 - Audi A8 2018 nove oficialni prvni 074Toto je nové Audi A8, do posledního šroubku. Máme data, ceny i živé fotky - 87 - Audi A8 2018 nove oficialni prvni 075Toto je nové Audi A8, do posledního šroubku. Máme data, ceny i živé fotky - 88 - Audi A8 2018 nove oficialni prvni 076Toto je nové Audi A8, do posledního šroubku. Máme data, ceny i živé fotky - 89 - Audi A8 2018 nove oficialni prvni 077Toto je nové Audi A8, do posledního šroubku. Máme data, ceny i živé fotky - 90 - Audi A8 2018 nove oficialni prvni 078Toto je nové Audi A8, do posledního šroubku. Máme data, ceny i živé fotky - 91 - Audi A8 2018 nove oficialni prvni 079Toto je nové Audi A8, do posledního šroubku. Máme data, ceny i živé fotky - 92 - Audi A8 2018 nove oficialni prvni 080Toto je nové Audi A8, do posledního šroubku. Máme data, ceny i živé fotky - 93 - Audi A8 2018 nove oficialni prvni 081Toto je nové Audi A8, do posledního šroubku. Máme data, ceny i živé fotky - 94 - Audi A8 2018 nove oficialni prvni 082Toto je nové Audi A8, do posledního šroubku. Máme data, ceny i živé fotky - 95 - Audi A8 2018 nove oficialni prvni 083Toto je nové Audi A8, do posledního šroubku. Máme data, ceny i živé fotky - 96 - Audi A8 2018 nove oficialni prvni 084Toto je nové Audi A8, do posledního šroubku. Máme data, ceny i živé fotky - 97 - Audi A8 2018 nove oficialni prvni 085Toto je nové Audi A8, do posledního šroubku. Máme data, ceny i živé fotky - 98 - Audi A8 2018 nove oficialni prvni 086Toto je nové Audi A8, do posledního šroubku. Máme data, ceny i živé fotky - 99 - Audi A8 2018 nove oficialni prvni 087Toto je nové Audi A8, do posledního šroubku. Máme data, ceny i živé fotky - 100 - Audi A8 2018 nove oficialni prvni 088Toto je nové Audi A8, do posledního šroubku. Máme data, ceny i živé fotky - 101 - Audi A8 2018 nove oficialni prvni 089Toto je nové Audi A8, do posledního šroubku. Máme data, ceny i živé fotky - 102 - Audi A8 2018 nove oficialni prvni 090Toto je nové Audi A8, do posledního šroubku. Máme data, ceny i živé fotky - 103 - Audi A8 2018 nove oficialni prvni 091Toto je nové Audi A8, do posledního šroubku. Máme data, ceny i živé fotky - 104 - Audi A8 2018 nove oficialni prvni 092Toto je nové Audi A8, do posledního šroubku. Máme data, ceny i živé fotky - 105 - Audi A8 2018 nove oficialni prvni 093Toto je nové Audi A8, do posledního šroubku. Máme data, ceny i živé fotky - 106 - Audi A8 2018 nove oficialni prvni 094Toto je nové Audi A8, do posledního šroubku. Máme data, ceny i živé fotky - 107 - Audi A8 2018 nove oficialni prvni 095Toto je nové Audi A8, do posledního šroubku. Máme data, ceny i živé fotky - 108 - Audi A8 2018 nove oficialni prvni 096Toto je nové Audi A8, do posledního šroubku. Máme data, ceny i živé fotky - 109 - Audi A8 2018 nove oficialni prvni 097Toto je nové Audi A8, do posledního šroubku. Máme data, ceny i živé fotky - 110 - Audi A8 2018 nove oficialni prvni 098Toto je nové Audi A8, do posledního šroubku. Máme data, ceny i živé fotky - 111 - Audi A8 2018 nove oficialni prvni 099Toto je nové Audi A8, do posledního šroubku. Máme data, ceny i živé fotky - 112 - Audi A8 2018 nove oficialni prvni 100Toto je nové Audi A8, do posledního šroubku. Máme data, ceny i živé fotky - 113 - Audi A8 2018 nove oficialni prvni 101Toto je nové Audi A8, do posledního šroubku. Máme data, ceny i živé fotky - 114 - Audi A8 2018 nove oficialni prvni 102Toto je nové Audi A8, do posledního šroubku. Máme data, ceny i živé fotky - 115 - Audi A8 2018 nove oficialni prvni 103Toto je nové Audi A8, do posledního šroubku. Máme data, ceny i živé fotky - 116 - Audi A8 2018 nove oficialni prvni 104Toto je nové Audi A8, do posledního šroubku. Máme data, ceny i živé fotky - 117 - Audi A8 2018 nove oficialni prvni 105Toto je nové Audi A8, do posledního šroubku. Máme data, ceny i živé fotky - 118 - Audi A8 2018 nove oficialni prvni 106Toto je nové Audi A8, do posledního šroubku. Máme data, ceny i živé fotky - 119 - Audi A8 2018 nove oficialni prvni 107Toto je nové Audi A8, do posledního šroubku. Máme data, ceny i živé fotky - 120 - Audi A8 2018 nove oficialni prvni 108Toto je nové Audi A8, do posledního šroubku. Máme data, ceny i živé fotky - 121 - Audi A8 2018 nove oficialni prvni 109Toto je nové Audi A8, do posledního šroubku. Máme data, ceny i živé fotky - 122 - Audi A8 2018 nove oficialni prvni 110Toto je nové Audi A8, do posledního šroubku. Máme data, ceny i živé fotky - 123 - Audi A8 2018 nove oficialni prvni 111Toto je nové Audi A8, do posledního šroubku. Máme data, ceny i živé fotky - 124 - Audi A8 2018 nove oficialni prvni 112Toto je nové Audi A8, do posledního šroubku. Máme data, ceny i živé fotky - 125 - Audi A8 2018 nove oficialni prvni 113

Živé fotografie nového Audi A8 2018

Toto je nové Audi A8, do posledního šroubku. Máme data, ceny i živé fotky - 126 - Audi A8 2018 nove zive prvni 01Toto je nové Audi A8, do posledního šroubku. Máme data, ceny i živé fotky - 127 - Audi A8 2018 nove zive prvni 02Toto je nové Audi A8, do posledního šroubku. Máme data, ceny i živé fotky - 128 - Audi A8 2018 nove zive prvni 03Toto je nové Audi A8, do posledního šroubku. Máme data, ceny i živé fotky - 129 - Audi A8 2018 nove zive prvni 04Toto je nové Audi A8, do posledního šroubku. Máme data, ceny i živé fotky - 130 - Audi A8 2018 nove zive prvni 05Toto je nové Audi A8, do posledního šroubku. Máme data, ceny i živé fotky - 131 - Audi A8 2018 nove zive prvni 06Toto je nové Audi A8, do posledního šroubku. Máme data, ceny i živé fotky - 132 - Audi A8 2018 nove zive prvni 07Toto je nové Audi A8, do posledního šroubku. Máme data, ceny i živé fotky - 133 - Audi A8 2018 nove zive prvni 08Toto je nové Audi A8, do posledního šroubku. Máme data, ceny i živé fotky - 134 - Audi A8 2018 nove zive prvni 09Toto je nové Audi A8, do posledního šroubku. Máme data, ceny i živé fotky - 135 - Audi A8 2018 nove zive prvni 10Toto je nové Audi A8, do posledního šroubku. Máme data, ceny i živé fotky - 136 - Audi A8 2018 nove zive prvni 11Toto je nové Audi A8, do posledního šroubku. Máme data, ceny i živé fotky - 137 - Audi A8 2018 nove zive prvni 12Toto je nové Audi A8, do posledního šroubku. Máme data, ceny i živé fotky - 138 - Audi A8 2018 nove zive prvni 13Toto je nové Audi A8, do posledního šroubku. Máme data, ceny i živé fotky - 139 - Audi A8 2018 nove zive prvni 14Toto je nové Audi A8, do posledního šroubku. Máme data, ceny i živé fotky - 140 - Audi A8 2018 nove zive prvni 15Toto je nové Audi A8, do posledního šroubku. Máme data, ceny i živé fotky - 141 - Audi A8 2018 nove zive prvni 16Toto je nové Audi A8, do posledního šroubku. Máme data, ceny i živé fotky - 142 - Audi A8 2018 nove zive prvni 17Toto je nové Audi A8, do posledního šroubku. Máme data, ceny i živé fotky - 143 - Audi A8 2018 nove zive prvni 18Toto je nové Audi A8, do posledního šroubku. Máme data, ceny i živé fotky - 144 - Audi A8 2018 nove zive prvni 19Toto je nové Audi A8, do posledního šroubku. Máme data, ceny i živé fotky - 145 - Audi A8 2018 nove zive prvni 20Toto je nové Audi A8, do posledního šroubku. Máme data, ceny i živé fotky - 146 - Audi A8 2018 nove zive prvni 21Toto je nové Audi A8, do posledního šroubku. Máme data, ceny i živé fotky - 147 - Audi A8 2018 nove zive prvni 22Toto je nové Audi A8, do posledního šroubku. Máme data, ceny i živé fotky - 148 - Audi A8 2018 nove zive prvni 23Toto je nové Audi A8, do posledního šroubku. Máme data, ceny i živé fotky - 149 - Audi A8 2018 nove zive prvni 24Toto je nové Audi A8, do posledního šroubku. Máme data, ceny i živé fotky - 150 - Audi A8 2018 nove zive prvni 25Toto je nové Audi A8, do posledního šroubku. Máme data, ceny i živé fotky - 151 - Audi A8 2018 nove zive prvni 26Toto je nové Audi A8, do posledního šroubku. Máme data, ceny i živé fotky - 152 - Audi A8 2018 nove zive prvni 27Toto je nové Audi A8, do posledního šroubku. Máme data, ceny i živé fotky - 153 - Audi A8 2018 nove zive prvni 28Toto je nové Audi A8, do posledního šroubku. Máme data, ceny i živé fotky - 154 - Audi A8 2018 nove zive prvni 29Toto je nové Audi A8, do posledního šroubku. Máme data, ceny i živé fotky - 155 - Audi A8 2018 nove zive prvni 30

Oficiální videa s novým Audi A8 2018

Petr Prokopec

Diskuze 16 příspěvků

Všechny články na Autoforum.cz jsou komentáře vyjadřující stanovisko redakce či autora. Vyjma článků označených jako inzerce není obsah sponzorován ani jinak obdobně ovlivněn třetími stranami.