Test BMW X6 2015 xDrive50i: Ultimate Image Machine

 | 18 příspěvků | 31.12.2015 Mirek Brokeš
Reagovat

Nepřihlášený Jan Přibyl

Autoforum mám rád a myslím.. | 31.12.2015 21:27reagovat
avatar

Autoforum mám rád a myslím, že toho píšete zajímavého víc než dost. Když jsem den dva pryč, skoro mám problém to přečíst :o) Mrzí mě hlavně míň testů pana Jandy, protože ty jsou u mě nejvýš. Ale pokud se někdo stará o malé děti, dá se pochopit, že nemá zrovna čas na dráždění aut. Zažil jsem a vím, že prostě program je pak jen jeden :o) Díky za letošek a PF 2016. Tento test je OK :o)

Zobrazit reakce..

Nepřihlášený xpert

Reakce na: Autoforum mám rád a myslím.. | 31.12.2015 21:29reagovat
avatar

+1. deti nepockaj, my jo :) keep calm, verim, ze pjanma to zas rozjede :) vse nejlepsi do 2016 redakci!

Nepřihlášený Wider

Milí páni redaktoři, tento.. | 1.1.2016 10:47reagovat
avatar

Milí páni redaktoři, tento web jsem začal sledovat původně kvůli aktuálním novinkám na poli budoucích modelů. Potom jsem nikde nenašel pořádné testy aut, snad kromě zahraničních webů. Vaše recenze jsou velice objektivní a mám ve vás velkou důvěru. I z toho, jak píšete mi připomínáte britské novináře, ale přidáváte do nich ještě trochu více použitelných informací, hlavně o praktičnosti, ... Zkrátka přesně to, co jsem celou dobu hledal. Mám vás za to moc rád. Děkuji vám za Vaši práci.

Nepřihlášený atribut a symbol ?

automobil jako atribut a s.. | 1.1.2016 13:19reagovat
avatar

automobil jako atribut a symbol ? :-) prosím vás kde, u koho ? na koho dnes uděláte dojem autem ? :-))

bazmeque

Podvozek asi dobrej, motor.. | 1.1.2016 14:57reagovat
avatar

Podvozek asi dobrej, motor, zdá se, taky (takže myšlenka fajn) ale ten vzhled, ta výsledná forma... to je prostě zabitý, to se nedá strávit ani ignorovat. Ono se těm kecům o zbohatlících bez vkusu těžko vyhýbá, když je něčí představa o "prezentovatelnosti" přerostlé rádobykupé, jehož groteskní dimenze nechávají právě vystoupivšího majitele vypadat jak loutku z hračkářství. Ještě v tý oranžový barvě, no hotovej komix. Skutečný respekt mají vždy ti, kteří na to mají (a měli by na mnohem víc), ale úmyslně to nedají na odiv. Kupovat si to kvůli ostatním je akorát takový to slaboduchý buranství, jaký bych čekal od nějakýho provařenýho rappera. Tomu se mám klanět? Come on :)

Zobrazit reakce..

Nepřihlášený jarka

Ze začátku jsem se do čten.. | 1.1.2016 19:22reagovat
avatar

Ze začátku jsem se do čtení testu musel přemlouvat (X6 je typ auta co mě nebere), ale nakonec se mi to líbilo. Je to prostě pohled na úplně jiný svět a i ten jak je vidět, může být zajímavý.

Přeju AF vše nej do nového roku ať se daří v práci i rodině.

Zobrazit reakce..

Nepřihlášený R

Reakce na: Podvozek asi dobrej, motor.. | 1.1.2016 23:01reagovat
avatar

bazmeque:

vždyť je to naprosto jednoduchý. Má to líbivý tvar jako "kupé", je to vysoký "teréňák", tohle je prostě aktuálně v módě. Stejně jako SUV, ale prostě ještě o patro výš. Obyčejný český člověk, když tohle vidí, tak je hned na posrání, z různých důvodů. Když uvidí 760Li, tak je to jenom velký sedan, to je houby paráda v satelitu.

Zobrazit reakce..

Nepřihlášený m3

Reakce na: bazmeque: vždyť je to n.. | 1.1.2016 23:31reagovat
avatar

obraz spolecnosti, bohuzel...

Nepřihlášený kobol

"vykonat jednu dlouhou ces.. | 2.1.2016 08:40reagovat
avatar

"vykonat jednu dlouhou cestu .....Po pěti hodinách za volantem jsem z ní vystoupil naprosto čerstvý."

Asi máme každý představu o tom, co je to dlouhá cesta...... Na druhou stranu je fajn mít možnost si půjčit zadarmo zajímavé auto. 5 hodin je to cca na Kaprun na lyže. Nějaký info o spotřebě, době jízdy, průměrný rychlosti nebo rychlostní graf z cesty by nebyl?

Nepřihlášený 123456

Mat tie prachy na auto, as.. | 4.1.2016 00:16reagovat
avatar

Mat tie prachy na auto, asi by som rozmyslal.

Nepřihlášený Karel3

Přijde mi, jako bych četl.. | 4.1.2016 02:49reagovat
avatar

Přijde mi, jako bych četl o celkem jiném autě, než se kterým mám zkušenosti a marně přemýšlím, čím to bude... Tedy jen tak zběžně, co mě praštilo do oka:

- nevím, co je "průměrně rostlý Evropan", já se svými 190 cm považuji X6 za prostorově tragickou. Vepředu to není na vyskakování (sedačku musím dát úplně dolů a šířka není bůhvíjaká), dozadu se na výšku nevejdu o dobrých 10 cm a na délku kupodivu také ne (nohy se nedají zasunout pod sedačku)

- pokud vás nenechal interiér na pochybách o zpracování auta "za 2 miliony", mě ano. Plasty níže jsou celkem pochybné, kapsy ve dveřích nečalouněné, ovládací prvky často taky (a každému doporučím připlatit si za keramiku)

- hifi kvalita audiosestavy je věcí subjektivní, nicméně i nejlepší B&O audio (což zjevně není tento případ) hraje podprůměrně - doporučil bych poslechnout si např. Burmester 3D v MB, nebo BW v XC90

- přivádí mě to k jedné poznámce - považoval bych za vhodné, aby součástí testu byla specifikace testovacího kusu, tedy příplatky a finální cena. V tomhle případě předpokládám někde o milion víc než uvedená (+ zvláštní kombinace M exteriéru a barvy/sedadel interiéru)

Tak to jen tak ty nejkřiklavější věci... Kdybych chválil, tak by bylo co, např. skvělá LED světla, nebo divadlo s elektrickým tažným zařízením, prostornost a kvalitu interiéru k ceně ale, bohužel, nikoliv.

redbaron

Dát panu Jandovi mzdu šéfr.. | 4.1.2016 08:23reagovat
avatar

Dát panu Jandovi mzdu šéfredaktora, to vůbec není špatný nápad. Ale dát mu tu složitou funkci se vším všudy a sebrat mu čas především na testy, které dělá na úplně jiné úrovni než kdokoliv další v v Čechách, to už tak moudré nebylo. Vidím tam paralelu se směřováním BMW, které si tento web tak rád bere na paškál. Z krátkodobého hlediska to asi přinese zisk, ale taky obrovskou devalvaci té podstaty, která na Autoforu vždy byla to nejcennější.

Nepřihlášený

iná opacha | 4.1.2016 08:32reagovat
avatar

iná opacha

m.z.

Reakce na: Ze začátku jsem se do čten.. | 7.1.2016 21:48reagovat
avatar

K přečtení testu jsem se donutil až teď a kupodivu jsem jej dočetl do konce, ačkoliv jsem ho chtěl jen tak přelítnout :-)

Auto jsem si prohlížel někdy v létě na salonu a jen jsem kroutil hlavou, opravdu nic pro mě.

Ale proti gustu...

Nepřihlášený ikomfortmanecodosebe

Pan Janda patri urcite mez.. | 24.1.2016 13:19reagovat
avatar

Pan Janda patri urcite mezi to nejlepsi co muze tuzemska automoto zurnalistika nabidnout, jen je opravdu skoda, ze ten potencial se nepromitnul ve vetsim poctu testu, je to totiz na miste. A ja doufam, ze tento - ac, je zameren vice do sportovna, tedy uzeji- web nebude mit opravdu nouzi o testy, ze uz vesel do nejakeho povedomi, na kterem se snad i promitnou, nebylo by to urcite bezduvodne.

Nepřihlášený Evžen

Koukám, že ani po letech m.. | 21.2.2016 09:14reagovat
avatar

Koukám, že ani po letech místní redaktoři nedospěli, nezbavili se potřeby soudit ostatní a pocitu nadřazenosti, který jim dovoluje určovat, co má smysl a kdo je idiot, když neuvažuje stejně jako oni. Ať už jsou to Jandovy primitivní posměšky na adresu majitelů kombíků nebo Brokešovy soudy nad majiteli X6, platí pořád to samé. Pánové dospějte, je nejvyšší čas přestat publikovat svoje trapné soudy lidí založené na jejich automobilových preferencích. Pochopte už konečně. že když se mi něco libí a mám na to, tak si to prostě koupím, a pokud to nijak nezasahuje do vašich svobod, tak vám do toho vůbec, ale absolutně vůbec nic není. A nemáte vůbec žádné právo byť jen naznačovat, že to majitelé těch či oněch aut nemají v hlavě v pořádku. Zasahujete tu do jejich osobních svobod a soudíte lidi, o kterých vůbec nic nevíte. Začít test auta tím, jak je zbytečné a že si ho může koupit jen honibrk, není slučitelné se seriózní publikací.

Zobrazit reakce..

Nepřihlášený Broker

Reakce na: Koukám, že ani po letech m.. | 30.9.2016 21:36reagovat
avatar

Tohle je kvalitní názor a konečně to tady někdo dobře popsal. Díky za něj!

Nepřihlášený 88952634

88952634 | 12.4.2020 03:22reagovat
avatar

88952634

Přidat příspěvek
(pro zasílání reakcí, adresa nebude zveřejněna)
Max. 2000 znaku
b_468_60.gif

Živá témata na fóru

zobrazit vše