Audi podporuje české lyžování

Audi se stalo oficiálním partnerem Svazu lyžařů České republiky a v nadcházející sezóně bude podporovat české reprezentanty v různých disciplínách.
  1. Autoforum.cz
  2. Rubriky a sekce
  3. Tiskové zprávy

Audi podporuje české lyžování

11.12.2014 | tisková zpráva | Přidat příspěvek

Audi podporuje české lyžování

/

Foto: Archiv Autoforum.cz

Audi se stalo oficiálním partnerem Svazu lyžařů České republiky a v nadcházející sezóně bude podporovat české reprezentanty v různých disciplínách.

Partnerství se zimními sporty se pro Audi stalo již tradicí. Přes tři desetiletí například německá automobilka spolupracuje s německým lyžařským svazem (DSV) a od roku 2002 je partnerem Mezinárodní lyžařské federace (FIS). Nyní je tedy se značkou Audi svázán i se Svazem lyžařů České republiky (SLČR), který bude mít po dobu jednoho roku pro své potřeby flotilu 13 vozů Audi, v níž jsou zastoupeny modely Audi A5 Sportback, Audi A4 allroad quattro, Audi Q3 a Audi Q5.

„Zima, sníh a led v těchto podmínkách se Audi cítí jako doma. Zimní sporty jsou proto pro Audi ideálním jevištěm, na němž může efektivně prezentovat svůj slogan Náskok díky technice. Mám velkou radost, že můžeme podporovat nejstarší národní lyžařský svaz na světě a s ním i talentované české reprezentanty. Jsme přesvědčeni o tom, že je vozy Audi v letošní sezoně dovezou k dalším skvělým sportovním úspěchům,“ řekl při slavnostním předání symbolických klíčků od jednoho z vozidel vedoucí divize Audi společnosti Porsche Česká republika Thomas Otter.

Za volanty vozů Audi budou v období následujícího roku usedat mimo jiné sjezdařka Šárka Strachová, běžkyně na lyžích Eva Vrabcová-Nývltová, skokan na lyžích Roman Koudelka, lyžařský akrobat Marek Skála, sdruženář Miroslav Dvořák či sjezdař Ondřej Bank. „Jsme potěšeni, že jsme získali silného a spolehlivého partnera v podobě značky Audi, která na národní i globální úrovni podporuje zimní sporty nepřetržitě již více než tři desetiletí,“ pochvaloval si předseda Svazu lyžařů České republiky Lukáš Sobotka. „Pro naše lyžaře je důležité, aby se v maximálním komfortu a naprostém bezpečí dostali na místa tréninků a závodů i v těch nejnepříznivějších podmínkách. Myslím, že vozy Audi s  pohonem všech kol jsou k tomu nejlepší volbou.“


Audi podporuje české lyžování - 1 - Audi lyzovani Audi lyzovani (10)Audi podporuje české lyžování - 2 - Audi lyzovani Audi lyzovani (2)Audi podporuje české lyžování - 3 - Audi lyzovani Audi lyzovani (3)Audi podporuje české lyžování - 4 - Audi lyzovani Audi lyzovani (4)Audi podporuje české lyžování - 5 - Audi lyzovani Audi lyzovani (5)Audi podporuje české lyžování - 6 - Audi lyzovani Audi lyzovani (6)Audi podporuje české lyžování - 7 - Audi lyzovani Audi lyzovani (7)Audi podporuje české lyžování - 8 - Audi lyzovani Audi lyzovani (8)
Audi je partnerem českých lyžařů

tisková zpráva

Diskuze Přidat příspěvek

Všechny články na Autoforum.cz jsou komentáře vyjadřující stanovisko redakce či autora. Vyjma článků označených jako inzerce není obsah sponzorován ani jinak obdobně ovlivněn třetími stranami.