Eva Samková je tváří Toyoty Aygo

Úspěšná česká reprezentantka ve snowboardcrossu a držitelka čerstvého zlata ze Soči je od tohoto týdne ambasadorem nové Toyoty Aygo.
  1. Autoforum.cz
  2. Rubriky a sekce
  3. Tiskové zprávy

Eva Samková je tváří Toyoty Aygo

9.3.2014 | tisková zpráva

Eva Samková je tváří Toyoty Aygo

/

Foto: Archiv Autoforum.cz

Úspěšná česká reprezentantka ve snowboardcrossu a držitelka čerstvého zlata ze Soči je od tohoto týdne ambasadorem nové Toyoty Aygo.

Druhý novinářský den autosalonu v Ženevě ozdobila návštěvou expozice značky Toyota „zlatá“ snowboardcrossařka Eva Samková. Byli jsme u toho a přinášíme vám několik snímků obou českých hvězd salonu.

Během několikahodinové návštěvy Ženevského autosalonu se nejrychlejší snowboardistka současnosti Eva Samková blíže seznámila se všemi novinkami na stánku japonské značky Toyota. Hlavním důvodem návštěvy však bylo slavnostní převzetí titulu „Ambasador“ nové generace vozu Toyota Aygo, který se bude vyrábět v českém výrobním závodě TPCA nedaleko Kolína. Úspěšná česká reprezentantka ve snowboardcrossu si nové Aygo detailně prohlédla v rámci exkluzivního focení pro firemní magazín japonské značky. Novou Toyotu Aygo si pak Eva Samková slavnostně převezme z rukou zástupců společnosti Toyota Motor Czech v polovině letošního roku.

„Moc děkuji Toyotě za pozvání na tak významnou událost, jakou je premiéra nové Toyoty Aygo. Po dlouhých oslavách zlatého úspěchu a opětovně rozjetém náročném tréninku na další dva "svěťáky" je pro mne procházka mezi světovými automobilovými skvosty parádním relaxem. Jsem nadšená, že mohu být ambasadorem automobilu, který vyrábí lidé u nás doma v České republice. Hodně se mi líbí jeho design a neuvěřitelná hravost s barvami. Těším se, až dám Aygo do své grafiky, která mi naposledy přinesla tolik štěstí. Určitě si s malou toyotou i v budoucnu užijeme mnoho fajn okamžiků“, řekla před odletem ze Ženevy Eva Samková.

„Spojení talentované sportovkyně Evy Samkové s naším novým vozem Toyota Aygo jsme plánovali mnoho týdnů před ´velkou nedělí´, která udělala radosti miliónům lidí nejen u televizních obrazovek. Skutečnosti, že dnes můžeme zmíněné spojení směle označit za doslova ´zlaté´, vděčíme právě velkému sportovnímu talentu Evy a její obrovské chuti být v tom, co dělá, prostě nejlepší. Symbolickým titulem ´Ambasador vozu Toyota Aygo´ a slavnostním předáním tohoto automobilu v polovině roku chceme Evě ještě jednou ze srdce poděkovat za radost, kterou nám svými úspěchy dělá“, řekl na výstavním stánku značky Toyota v Ženevě Tomáš Vaněk, PR manažer společnosti Toyota Motor Czech.


Eva Samková je tváří Toyoty Aygo - 1 - Eva Samkova Eva Samkova 01Eva Samková je tváří Toyoty Aygo - 2 - Eva Samkova Eva Samkova 02Eva Samková je tváří Toyoty Aygo - 3 - Eva Samkova Eva Samkova 03Eva Samková je tváří Toyoty Aygo - 4 - Eva Samkova Eva Samkova 04Eva Samková je tváří Toyoty Aygo - 5 - Eva Samkova Eva Samkova 05Eva Samková je tváří Toyoty Aygo - 6 - Eva Samkova Eva Samkova 07Eva Samková je tváří Toyoty Aygo - 7 - Eva Samkova Eva Samkova a Tomas Vanek
Eva Samková po boku Toyoty Aygo

tisková zpráva

Živá témata na fóru

zobrazit vše

Autobazar

zobrazit vše