Clarkson a spol. už rozjeli natáčení nové show, ve velkém stylu

Bývalé trio moderátorů Top Gearu se vrátilo před kamery. Novou show u Amazonu rozjíždějí s LaFerrari, McLarenem P1 a Porsche 918.
  1. Autoforum.cz
  2. Rubriky a sekce
  3. Zajímavosti

Clarkson a spol. už rozjeli natáčení nové show, ve velkém stylu

8.10.2015 | Petr Prokopec | 10 příspěvků

Clarkson a spol. už rozjeli natáčení nové show, ve velkém stylu

/

Foto: Archiv Autoforum.cz

Bývalé trio moderátorů Top Gearu se vrátilo před kamery. Novou show u Amazonu rozjíždějí s LaFerrari, McLarenem P1 a Porsche 918.

Letošní rok nejspíše bude spojován se dvěma kauzami, přičemž ta s názvem Dieselgate stále nemá konec. Pokud ovšem jde o skandál Jeremyho Clarksona, pak všichni již hezkých pár týdnů víme, že bývalý moderátor Top Gearu přesídlil na Amazon Prime TV, kde dostal královsky zaplaceno. Těšit se díky tomu můžeme na opravdu působivý nový motoristický pořad, který by mohl zastínit vše, co tu kdy bylo.

Jezza nedávno naznačil, že přestože premiérový díl nové show, která se nejspíše bude jmenovat Gear Knobs, bude odvysílán až příští rok na podzim, samotné natáčení začne velmi brzy. A jak naznačují nové příspěvky na Twitteru a Instagramu, rozhodně nemluvil jen tak do větru. Společně s Richardem Hammondem a Jamesem Mayem se totiž Clarkson skutečně včera postavil poprvé před kamery, a rovnou ve velkém stylu.

Vyjma trojice moderátorů nám totiž první snímky z natáčení odhalují také „Svatou trojici“, tedy Ferrari LaFerrari, McLaren P1 a Porsche 918 Spyder. Jelikož si přitom lidé i automobily dali dostaveníčko na okruhu Algarve, nejspíše bychom se mohli konečně dočkat rozsouzení, který z nich je nejlepší. Zvláště pokud se za jejich volant posadí jeden a tentýž ochočený závodní jezdec, jímž ovšem z logických důvodů nebude The Stig.

Jsme přitom skutečně zvědavi, zda se „Svatá trojice“ objeví hned v prvním díle nové show, neboť ta by de facto přímo navazovala na nedokončenou 22. sezónu Top Gearu. V jejím finále přitom mělo na střet tří hypersportů dojít, nicméně s ohledem na Clarksonův absentující steak a následnou fackovanou k němu bohužel nedošlo. Nový pořad by tak nemohl začít lepším způsobem, pročež to roční čekání bude opravdu dlouhé.


Clarkson a spol. už rozjeli natáčení nové show, ve velkém stylu - 1 - Clarkson Gear Knobs prvni foto 01
Jeremy Clarkson oznámil, že natáčení nové show již začalo

Clarkson a spol. už rozjeli natáčení nové show, ve velkém stylu - 2 - Clarkson Gear Knobs prvni foto 02
Prvním dnem v práci se pochlubil i James May

Clarkson a spol. už rozjeli natáčení nové show, ve velkém stylu - 3 - Clarkson Gear Knobs prvni foto 03Clarkson a spol. už rozjeli natáčení nové show, ve velkém stylu - 4 - Clarkson Gear Knobs prvni foto 04
A přítomen setkání tří hypersportů na okruhu v Algarve byl i Chris Harris, který by se klidně mohl stát oním novým ochočeným závodním jezdcem

Zdroj: Jeremy Clarkson, James May a Chris Harris přes Twitter a Instagram

Petr Prokopec

Diskuze 10 příspěvků

Všechny články na Autoforum.cz jsou komentáře vyjadřující stanovisko redakce či autora. Vyjma článků označených jako inzerce není obsah sponzorován ani jinak obdobně ovlivněn třetími stranami.

Živá témata na fóru

zobrazit vše