Dacia dostala od Renaultu oficiální statut dojné krávy, přináší zisky z celého světa

 | 9 příspěvků | 7.1.2013 Miro Mihálik
Reagovat

Nepřihlášený Dark

Dacia jen tak dáááál .Supe.. | 7.1.2013 17:38reagovat
avatar

Dacia jen tak dáááál .Super auta

Hodně zajímavé čtení...

Zobrazit reakce..

Nepřihlášený Adam

Reakce na: Dacia jen tak dáááál .Supe.. | 7.1.2013 18:14reagovat
avatar

Nevím jestli zrovna super auta, ale pravda je že strategií se Dacia trefila do černého - přesně taková auta dnes trh chce a pokud bych osobně potřeboval "terénní pracovní nástroj", je Duster jasná (a docela i hezká) volba

Zobrazit reakce..

Nepřihlášený Dark

Reakce na: Nevím jestli zrovna super.. | 7.1.2013 21:15reagovat
avatar

Do 5ti let zvedne Renault stejně Ladu, kterou koupil.A už se těším až budeme Ladu potkávat, tak jako Dacie.Už se těším na nové modely.Pro Nissan oživuje Renault Datsun..

Strategií se trefil Renault né Dacia.Dacia je pouze virtuální Logo, které řídí na 100% lidé od Renaultu.Dnes vyrábí Renault Dacii v Indii, Rusku, Maroku a Kolumbii a Turecko je jen kapka v ...

A brát Duster za pracovní nástroj je škoda.)) On je i na silnici až nečekaně hodně komfortní! A neuvěřitelně drží v zatáčkách. Až se nechce věřit.Extrémně široký na jeho výšku.

Nepřihlášený Dark

Moje slova v číslech:-).. | 7.1.2013 21:33reagovat
avatar

Moje slova v číslech:-)

Duster výška 1 62m

šířka 1 82m 20cm širší než výška vozu

Yeti výška 1 69m

šířka 1 79m 10 cm

Nepřihlášený Bismarck

Dacia Duster vyzera velmi.. | 8.1.2013 07:24reagovat
avatar

Dacia Duster vyzera velmi slusne, akurat by este mohli pozinkovat kasnu, potom by uz tomu auticku asi nebolo co vytknut. Som velmi zvedavy, ako budu vyzerat nove Lady, Granta nevyzera zle, aj Kalina je zaujimave auticko, len to male auto, ale vo vnutri je prekvapivo priestranna. Najdu sa chyby, ale uz sa na ceste nestrati :-) Este keby Rusi urobili riadneho nastupcu Nivy... :-)

Zobrazit reakce..

Nepřihlášený RenaultSport

Reakce na: Dacia Duster vyzera velmi.. | 8.1.2013 17:18reagovat
avatar

Vyjádření Renault pro netečné a informace chtivé zákazníky. Pro všechny co ZDE plácají něco co se nezakládá na pravdě..... Tuto informaci by vám měl "dobrý" prodejce říct. Kdo plácá blbosti ubližuje pouze značce Dacia. 1. 100% potahových plechů a některé konstrukční díly jsou pozinkované. 2 To je rozdíl mezi 100% pozinkování všech dílů renault.To vysvětluje anti-korozní záruku 6 let u Dacia a 12 let u Renault. 2. části dílů jsou svařeny a skelet se ponoří do kataforézní lázně/stejné renault i dacia/ 3. aplikuje se vosk do podvozkové části skeletu a dveří + utěsnění tmelem vnějších spojů + dodatečné použití vosku na mechanické díly podvozku + zesílená ochrana podvozku proti odlétajícímu štěrku /nástřik podvozku/ prahy a blatníky 4. Karoserie vozidel Dacia se vyrábí z pozinkovaného plechu o začátku procesu, součástí výrobního procesu není následovné galvanické zinkování svařené karosérie tzv. přezinkování. Sváry jsou protikorozně ošetřeny aplikací speciálních tmelů a dutiny jsou ošetřeny specifickými vosky. Dacia je super a těším se na Docker.To je moc pěkné vozítko.Třeba i na těchto stránkách si na něj udělají místo pro test. Jinde už se prodává a je to trhák :-)

Nepřihlášený RenaultSport

Reakce na: Dacia Duster vyzera velmi.. | 8.1.2013 17:28reagovat
avatar

Granada má zatím pouze motor a převodovku Renault.Ale budoucnost je výborná.Už jenom Rusko je tak velký trh, že je to dobrá volba.

Co se týče prvního modelu 100% by "Renault" je to u nás prodávaná /u nás končící/ Dacia MCV a v Rusku pod názvem Lada Largus.Je to tam současný trhák v prodejích.:-)

Nepřihlášený Pavel

Uz se tesim na Skoda Dacia.. | 24.1.2013 16:33reagovat
avatar

Uz se tesim na Skoda Dacia, to bude hit!

Nepřihlášený Vencos

Co se jižní ameriky týče,.. | 17.3.2013 10:31reagovat
avatar

Co se jižní ameriky týče, s těmi cenami nelze kalkulovat až tak absolutně... Nevím sktuečně čím to je, ale onehdá jsem koukal, že Renault Snadero stojí v brazílii asi 360 tisíc na naše, poodbně Fiat Millie, jak všichni víme, půvdně Fiat Uno stál jako nejlevnější auto na trhu okolo 230 tisíc na naše. Nejlevnější auto na trhu.

Nevím co ceny nových aut na tamním trhu určuje,avšak to že jsou "poněkud vyšší" se zdá být běžné...

Přidat příspěvek
(pro zasílání reakcí, adresa nebude zveřejněna)
Max. 2000 znaku
b_468_60.gif

Živá témata na fóru

zobrazit vše