Daimler a Bosch kritizují Teslu za nabíječky Supercharger jen pro sebe

 | 4 příspěvky | 26.3.2014 Marek Bednář
Reagovat

Nepřihlášený Jaromír Vegr

Řekl bych, že je to asi ta.. | 26.3.2014 20:14reagovat
avatar

Řekl bych, že je to asi tak, že se hledá bič na někoho, kdo ukazuje , že to jde a navíc dost dobře. Jako kdyby ony jmenované firmy stavěly servisy pro ostatní vozidla. Doporučují specielní díly a pohonné hmoty pro svoje zařízení, Tesla jezdí jen na svůj proud. Nabíjecí stanice jedné značky, umožňují nabíjet jen vozidla určitých značek. Komu to vadí? jen nám motoristům. My si však poradíme a pokud budou standartní pětikolíky, budeme nabíjet bez problémů a těch pětikolíků je sakra dost.A do nějakých čmoudů je prý možno používat jen nějaké sváčky zn. Bosch. To není divné? Až Bosch bude vyrábět tolik elektromobilů jako TESLA a tak dobrých, ať si staví také svoje zásuvky. Ale nebude ani druhej, ani desátej, bude možná předposlední. Škoda času, ať žije proud v dopravě.

Nepřihlášený peeticek

Daimler a bosch su ti posl.. | 26.3.2014 20:59reagovat
avatar

Daimler a bosch su ti posledni, ktori maju Teslu poucovat co a ako robit. Elon velmi dobre vie co robi a snazi sa pre Teslu a jej zakaznikov dodat to najlepsie - a dari sa mu. Ako si dovoli niekto mudrovat a hovorit ako ma sukromna firma nakladat s jej majetkom a investiciami?

Su to loozy - tak ako autor clanku, ktory zasa odviedol kus nadherneho ritolezezectva ropnej lobby :)

P.

Nepřihlášený m3

zase tesla - zase urazky.. | 26.3.2014 21:43reagovat
avatar

zase tesla - zase urazky

Je takovy problem napsat neco opravdu vecne? Asi jo.

Nepřihlášený Jolinar

Tesla ukazuje jak to jde,.. | 12.4.2014 15:46reagovat
avatar

Tesla ukazuje jak to jde, zatimco ostatni hledaji duvody proc to nejde...

Tesla SuperCharger umi dobijet realnym vykonem 120kW (a chystaji 135kW pro Evropu). Standardy CHAdeMO ani Combo CCS se k takovemu vykonu nepriblizuji ani z dalky. CHAdeMO je max realnych 50kW, CCS neco kolem 80kW. Teoreticke hodnoty max napeti * max proud se nedaji aplikovat. To by Tesla taky rovnou mohla uvadet 160kW. Ale o tom samozrejme Daimler i Bosch mlci (a redaktori Autofora nejspis ani nevi o cem je rec, protoze zustali par let pozadu).

Přidat příspěvek
(pro zasílání reakcí, adresa nebude zveřejněna)
Max. 2000 znaku
b_468_60.gif

Živá témata na fóru

zobrazit vše

Autobazar

zobrazit vše