Pozůstalí se dál rýpou ve smrti Paula Walkera. Toto je nový důkaz proti Porsche

 | 10 příspěvků | 18.2.2017 Petr Prokopec
Reagovat

Nepřihlášený

,,bude mít premiéru nový d.. | 18.2.2017 12:52reagovat
avatar

,,bude mít premiéru nový díl Rychle a zběsile, kterém se poprvé neobjeví Paul Walker."

Pokud vím tak Walker se neobjevil i ve 3.části(Tokyo Drift),takže tohle bude už 2.díl kde nebude. Jo vlastně Prokopec. Od něj je to normální.

Ale i dle mně by se mu už měl dát konečně pokoj. Jako jo,je to smutné,ale už je čas jít dál. Je smůla,že Carrera GT má takovou nehodovost

Zobrazit reakce..

Nepřihlášený _sulcik_

Reakce na: ,,bude mít premiéru nový d.. | 18.2.2017 13:24reagovat
avatar

600 koní, manuál, zadokolka, žádná elektronika, není se čemu divit, že je ta nehodovost jaká je.

Ale to co se kolem toho děje nechápu, stalo se co se stalo a i malý dítě pozná, že letět v takovým úseku 160 není nic bezpečnýho. Soudit za něco takovýho automobilku může opravdu jen velice hloupý američan.

Nepřihlášený Abre

Proste na vsechno nestaci.. | 18.2.2017 18:03reagovat
avatar

Proste na vsechno nestaci mit jenom prachy, ale clovek musi byt sakra dobry pilot kdyz chce jezdit na hrbete takovy bestie.

Dalsi americky soud o ho.ne, jen aby se dedicove a pravnici napakovali. Ale nemci uz maji v placeni reparaci takovou kulturni tradici.

Nepřihlášený DDT

jsem neviděl ani jeden díl.. | 18.2.2017 20:40reagovat
avatar

jsem neviděl ani jeden díl téhle srač.ky a vůbec mě to nezajímá.

v čem se kdo chce rýpat, dělali chlapci blbosti, nehody se stávájí...

Nepřihlášený další na řadě

Jasně, další na řadě bude.. | 19.2.2017 06:21reagovat
avatar

Jasně, další na řadě bude Ferrari a Lambo, že dávají do aut přepínač Strada/Corsa a machírci nezvládají tu sílu ukočírovat..

Nepřihlášený Jméno

To jsou hlupáci ti amíci,.. | 19.2.2017 12:17reagovat
avatar

To jsou hlupáci ti amíci, že to možné není. Kokůtci si mysleli, že jsou pořád ve filmu. No, nebyli. A to je celé. Ta dcera bude asi taky dobrá truhla.

Nepřihlášený Kuban

Americké právo jde mnohdy.. | 20.2.2017 09:51reagovat
avatar

Americké právo jde mnohdy do absurdních výšin... Svéprávný člověk vlastnící sportovní auto jezdící po městě nepřiměřenou rychlostí na opotřebovaných pneumatikách a k tomu spolujezdec, svéprávný a schopný rozeznat morální a psychický stav svého řidiče, s možností nasednout nebo nenasednout k němu do stroje a sdílet s ním tragický zoufalý stav jeho pneumatik ------- takový je základ........ a proto za to může Santa Klaus.

Nepřihlášený Luke

Byl jsem se na místě nehod.. | 20.2.2017 21:23reagovat
avatar

Byl jsem se na místě nehody podívat osobně. Vzhledem k faktu, že to Porsche mělo mít obutý starý pneumatiky, jsou taky mezi pruhy celkem citelný odrazky, který se podle mě musely také přičinit k výraznýmu nezvládnutelnýmu driftu.. Vše je to o rychlosti, já jel do tý zatáčky skoro kilo v SUV a ok, víc bych nerisk. Jinak celkově Santa Clarita je oblast, kde se dá potkat spoustu supersportů, na každym semaforu se našel někdo, kdo vytáčel motor :-), super atmo. Doporučuju navštívit jestli budete v Kalifornii. Čest památce, byl dobrej! http://www.vincero.cz/images/paul-death-place.jpg

Nepřihlášený Amerika

Amerika je zvlastni misto,.. | 21.2.2017 10:22reagovat
avatar

Amerika je zvlastni misto, kde zaluje kazdy kazdeho. Jde 160, kde je 70, vyboura se a jeste zaluje automobilku, ze udelal auto, co jede 160. To je mozne snad jenom v US.

Nelegalne ziskany dukaz neni dukaz, tedy alespon u nas v nepravnikove. No a ze 200 majitelu nezvladlo silny vuz to jako melo Porsche udelat 100kw verzy pro to, co neumi jezdit? Jako v Americe lide neumi jezdit ani na Priusu, ne to jeste na GTcku, samozrejme ne vsichni.

Nepřihlášený ACE

GTéčko je známý že neodpou.. | 24.2.2017 09:06reagovat
avatar

GTéčko je známý že neodpouští chyby, není údajně čitelný a vyžaduje velmi zkušeného jezdce na extrémější jízdu. A že byl řidič závodník? Takovejch s licencí je u nás taky po kokot a je to tím že mají prachy a jsou "jako taky" závodníci a tak si jdou zazávodit.

Přidat příspěvek
(pro zasílání reakcí, adresa nebude zveřejněna)
Max. 2000 znaku
b_468_60.gif