Rusové zkusili umýt auto hasičskou stříkačkou, úplně dobře to nedopadlo

Vypadá to jako návod na rychlé a efektivní umytí auta, však hasičská stříkačka se postará o příval spousty vody pod patřičně vysokým tlakem. Jenže to je právě ten problém.
  1. Autoforum.cz
  2. Rubriky a sekce
  3. Zajímavosti

Rusové zkusili umýt auto hasičskou stříkačkou, úplně dobře to nedopadlo

9.9.2019 | Mirek Mazal

Rusové zkusili umýt auto hasičskou stříkačkou, úplně dobře to nedopadlo

/

Foto: Archiv Autoforum.cz

Vypadá to jako návod na rychlé a efektivní umytí auta, však hasičská stříkačka se postará o příval spousty vody pod patřičně vysokým tlakem. Jenže to je právě ten problém.

Mít opravdu čisté auto vyžaduje více než jen návštěvu automatické mycí linky s rizikem poškrábání laku špinavými kartáči. K lepšímu výsledku vede poctivá ruční práce a dodržení správných postupů, které se dokážou s jemností postarat o perfektní výsledek.

Ruský protagonista nepředvídatelných pokusů ale nechtěl utrácet peníze na benzínce a máčet houbu v kyblíku taktéž neuznal za vhodné. Mnohem více Vlada z Garage 54 zaujala možnost povolat dobrovolné hasiče a nechat je opláchnout starou Ladu silným proudem vody hasičskou stříkačkou. Simulovaný požární zásah ovšem netrval dlouho, neboť kromě špíny z auta opadalo i několik jeho součástí.

Hasiči na odlehlém místě rozjeli požární cisternu, která umí pumpovat až 40 litrů vody za sekundu, proto proudnici museli krotit dva dospělí muži. Měli co dělat, aby stáli na místě a s proudem vody se trefili přímo na auto. Silnému proudu rychle neodolalo okno u spolujezdce, těsnění kolem dveří, stěrače ani boční zrcátka.

Špína z Lady tak stekla nejen na zem, ale i do kompletně zaplaveného interiéru, který za to pochopitelně též nebyl šťastný. Povolání hasičů tedy nebyl moc dobrý nápad, ale asi vás nenapadlo zkusit si takto nechat umýt vlastní auto. A nebo ano?


Rusové zkusili umýt auto hasičskou stříkačkou, úplně dobře to nedopadlo - 1 - Myti auta hasicskou hadici foto 01Rusové zkusili umýt auto hasičskou stříkačkou, úplně dobře to nedopadlo - 2 - Myti auta hasicskou hadici foto 02Rusové zkusili umýt auto hasičskou stříkačkou, úplně dobře to nedopadlo - 3 - Myti auta hasicskou hadici foto 03Rusové zkusili umýt auto hasičskou stříkačkou, úplně dobře to nedopadlo - 4 - Myti auta hasicskou hadici foto 04Rusové zkusili umýt auto hasičskou stříkačkou, úplně dobře to nedopadlo - 5 - Myti auta hasicskou hadici foto 05Rusové zkusili umýt auto hasičskou stříkačkou, úplně dobře to nedopadlo - 6 - Myti auta hasicskou hadici foto 06Rusové zkusili umýt auto hasičskou stříkačkou, úplně dobře to nedopadlo - 7 - Myti auta hasicskou hadici foto 07Rusové zkusili umýt auto hasičskou stříkačkou, úplně dobře to nedopadlo - 8 - Myti auta hasicskou hadici foto 08Rusové zkusili umýt auto hasičskou stříkačkou, úplně dobře to nedopadlo - 9 - Myti auta hasicskou hadici foto 09Rusové zkusili umýt auto hasičskou stříkačkou, úplně dobře to nedopadlo - 10 - Myti auta hasicskou hadici foto 10Rusové zkusili umýt auto hasičskou stříkačkou, úplně dobře to nedopadlo - 11 - Myti auta hasicskou hadici foto 11Rusové zkusili umýt auto hasičskou stříkačkou, úplně dobře to nedopadlo - 12 - Myti auta hasicskou hadici foto 12
Lada nevydržela pod proudem vody z hasičské cisterny

Zdroj: Garage 54@Youtube

Mirek Mazal

Živá témata na fóru

zobrazit vše