Tendr na rychlá policejní auta má svého vítěze. Že ho uhádnete?

 | 17 příspěvků | 3.1.2012 Petr Miler
Reagovat

Nepřihlášený Kenji8

Šaškárna! | 3.1.2012 20:09reagovat
avatar

Šaškárna!

Nepřihlášený Petr

Jeden by zatlacil slzu a n.. | 3.1.2012 20:29reagovat
avatar

Jeden by zatlacil slzu a napsal vzdyt na to mame.

Skoda ze zase budou jezdit pokud budou jezdit jen na prehlednych usecich a prasatkum co predjizdi na dvojte care v zatackach horzontech ...... ti se opet budou smat.

Nepřihlášený ČERT

Když chtěli čtyřkolku tak.. | 3.1.2012 21:04reagovat
avatar

Když chtěli čtyřkolku tak mohly vzít imprezi,který se dělají tak všechny a nebo americký.Když jsem četl jak jsou vybavený a dělaný na tuhle práci.Proč myslíte že je mají Lázně Bohdaneč

Zobrazit reakce..

Nepřihlášený Tajda

Reakce na: Když chtěli čtyřkolku tak.. | 3.1.2012 21:09reagovat
avatar

Jo jo, Impreza STI, úplný dálniční křižník :D A nebo jak říkáš nakoupit 2O amerických speciálu, nejlépe ještě nějaký ten tuning co, a když se něco posere, však náhradní díl dorazí do 1-2 měsíců :D . Myslel jsem, že na automobilový portál by neměli chodit děti :(

Nepřihlášený Radon525

VW by to neměl být ani z t.. | 3.1.2012 22:35reagovat
avatar

VW by to neměl být ani z toho důvodu, že jako řidiči si dáváme automaticky pozor na Oktávky a Passaty.

Finančně je to možná neefektivní, ale v tomto případě (max pár desítek rychlých aut) bych považoval za prozíravější jít do 3-í různých značek a mnoha barevných odstínů ....

Nepřihlášený jarka

Za sebe jsem rád, že to vy.. | 3.1.2012 23:11reagovat
avatar

Za sebe jsem rád, že to vyhrál passat ať si nemusím hlídat jiný značky aut (to už by mě zbytečně zatěžovalo). Každopádně si myslím, že je naprosto hloupý hlídat tímto způsobem statisticky nejbezpečnější tip silnice, kterým dálnice bezesporu je. K výběrovýmu řízení snad ani není třeba se vyjadřovat, to už je prostě výsměch do očí daňových poplatníků.

Zobrazit reakce..

hothatchshop.cz

Každý z vás můžete podat t.. | 4.1.2012 01:28reagovat
avatar

Každý z vás můžete podat trestní oznámení. Jde to online. Zadáte a už se nestaráte. Proč mam pocit, že to nikdo neudělá a radši tu bude tlachat po diskusích?

Nepřihlášený gogo

..."zjevně zmanipulovaný t.. | 4.1.2012 07:03reagovat
avatar

..."zjevně zmanipulovaný tendr", může být, nemusí, ze strany autora každopádně zjevná spekulace. Co když byla nabídka dodavatele passatu prostě nejvýhodnější? Tuto možnost vůbec nebereme v úvahu? Tenhle web teď bude psát ve stylu autoiDnes?

Nepřihlášený řidič BOB

Reakce na: Za sebe jsem rád, že to vy.. | 4.1.2012 08:13reagovat
avatar

Ja osobne bych uvital OPC. Passat bude velmi rychle vsedni auto a bude jich jezdit mraky. Mezi manazerskyma autama se hlidka snadno ztrati a brzdit u kazdeho passatu bude proste vopruz :-(

Zobrazit reakce..

Nepřihlášený řidič BOB

Jinak, PCR si muze nadefin.. | 4.1.2012 08:21reagovat
avatar

Jinak, PCR si muze nadefinovat podminky vyberoveho rizeni tak, jak potrebuje. To, ze se tam jiny dodavatel nedostane, protoze je nesplnuje, je pouze a jenom jehom problem. Nema se prece prizpusobovat kupujici prodavajicimu, ale naopak.

Navic-maji jiz 16 vozidel urcenych pro takovyto vykon sluzby, takze vcelku dobre vedi, co a jakou vybavu do toho auta potrebuji.

A nakonec si myslim, ze v dnesni dobe, v takto sledovanem nakupu, uvazovat o nejake korupci, muze jenom ten, kdo vubec netusi, jaka je ted na PP atmosfera ;-)

Nepřihlášený Bennie

Reakce na: Ja osobne bych uvital OPC... | 4.1.2012 08:43reagovat
avatar

Souhlas, a velký červený reflexní lízátko dopředu a veliký červený blikající křídlo na zadní okno. Ať všichni vidí, že český Simír taky nespí :)

Nepřihlášený Axiom

20 aut ani nestojí za naps.. | 4.1.2012 09:39reagovat
avatar

20 aut ani nestojí za napsání článku, cena přemrštěná není a že htějí zrovna passaty, proč ne. Hlavně ať je používají a slouží k čemu mají a nevozí jen místní policejní "papaláše"

Nepřihlášený D

Jenže nikdo už nemyslíte n.. | 4.1.2012 16:18reagovat
avatar

Jenže nikdo už nemyslíte na to, že Volkswagen - samozřejmě dealer Volkswagenu dokáže nabídnout nejnižší cenu. Kdyby to vyhrál kdokoliv jiný, bude se zase křičet, že se nakoupilo za více peněz stejně schopné auto jako Passat.

Rád bych zdůraznil, že nejsem ani zastánce VW ani jsem předem nefandil, aby zvítězil VW. Ale zkuste se na to podívat jinak než jen předem zaujatým pohledem. Mimochodem - předem to opravdu nebylo - nebylo dohodnuté a skutečně se rozhodovalo, kdo vyhraje. Doplňovaly se nabídky, upravovaly se, zkrátka opravdu se soutěžilo. Ale tomu nikdo, kdo je zatvrzelý čecháček, který to tady nemá rád a vše mu vadí a se vším je nespokojen nemůže a nechce pochopit. Bude jen kopat a křičet kolem sebe jak je to tady na prd. :-)

Nepřihlášený .

jedu po D1, zahlednu passa.. | 4.1.2012 16:38reagovat
avatar

jedu po D1, zahlednu passat, zpomalím, objedu, pokracuju - podezrela auta jsou jen passaty, nemusim zpomalovat pred dalsimi. kdyby zahadne vyhrala octavia bylo by to hrozne

Nepřihlášený Petr..2

No alespoň si budeme muset.. | 5.1.2012 01:11reagovat
avatar

No alespoň si budeme muset hlídat jen ty passaty než i jiný značky :-)

Jinak...čím passaty měří? Protože často stojí u sjezdů a benzinek a ,,měří" a potom vás o kus dál chytají dopraváci, nebo dokonce celní správa!!! Mají tam i nějaký jiný radar než ten založený na srovnávání rychlosti, nebo jen zkouší kdo podepíše a zaplatí?

Nepřihlášený řidič BOB

Passaty R36 žádný radar ne.. | 5.1.2012 18:59reagovat
avatar

Passaty R36 žádný radar nemají, ale snímají svojí rychlost - nemusí ale rychlost se sledovaným vozidle srovnat!

Nové Passaty 3.6FSI budou mít klasický Ramer nebo budou moci používat metodu srovnání rychlosti.

Nepřihlášený Pedro

R36 budou mít radar z Kuno.. | 18.1.2012 16:39reagovat
avatar

R36 budou mít radar z Kunovic, R10 C, který měří jak za jízdy, tak může stát a je vybaven i lustrací vozidel

Přidat příspěvek
(pro zasílání reakcí, adresa nebude zveřejněna)
Max. 2000 znaku
b_468_60.gif

Živá témata na fóru

zobrazit vše