Co o vás říká vaše auto opačnému pohlaví? Statistika napoví

Že pro partnera budete zajímavější v Porsche než v něčem obyčejném, lze tušit. Není to ale jediný aspekt, který se o to stará. Ty další lze ovlivnit snáz.
  1. Autoforum.cz
  2. Rubriky a sekce
  3. Život řidiče

Co o vás říká vaše auto opačnému pohlaví? Statistika napoví

24.2.2017 | Marek Bednář | Přidat příspěvek

Co o vás říká vaše auto opačnému pohlaví? Statistika napoví

/

Foto: Archiv Autoforum.cz

Že pro partnera budete zajímavější v Porsche než v něčem obyčejném, lze tušit. Není to ale jediný aspekt, který se o to stará. Ty další lze ovlivnit snáz.

Řadu lidí příliš nezajímá, jakým autem jezdí - hlavně aby to bylo spolehlivé a nemělo to příliš velkou spotřebu. Spoustě dalších lidí, troufneme si říci, že většině motoristů, to ale úplně jedno není, z mnoha důvodů. Jedním z nich je jistě i to, jaký dojem auto dělá na jejich okolí a někdy i na opačné pohlaví. Nemusí být dominantní, nemusí být podstatný, ale těch, kteří zcela mávnou nad tím, zda je jiní budou kvůli autu obdivovat, nebo jimi pohrdat, mnoho nebude.

Dnes tu máme statistiku zaměřenou právě na to, a to pohledem opačného pohlaví. Nejde tu přitom jen o značky aut, tam jsou odpovědi celkem vyzpytatelné, ale také o typy, barvy nebo - a to je nejzajímavější - jejich stav, doplňky či způsob užívání. Data přitom nabízí pohled nejen na to, co muže či ženy na autech jejich potenciálního protějšku přitahuje, ale i to, co je odpuzuje a čemu se lze vyhnout takřka bez ohledu na to, co za vůz jste si pořídili.

Můžete namítnout, že kdo se snaží zaujmout autem, asi nemá co jiného nabídnout a nepomůže mu ani Mercedes-AMG G 65 nebo LaFerrari. To je možná pravda, ale nemluvíme tu o motivech k sňatku - může jít o seznámení, může jít o spokojenost partnera, se kterým žijete, může jít zkrátka o dílčí faktor pro vytvoření či udržení vztahu, který stojí na docela jiných hodnotách.

Musíme říci, že jde o americkou statistiku, takže platnost některých výsledků pro Evropu bude omezená - např. si nedovedeme představit, že by nejatraktivnější muži jezdili v Evropě v pick-upech, zas tak moc jich tu nejezdí, rozhodně ne ve srovnání s USA. Na druhou stranu, žena ve sporťáku je atraktivní pro nejednoho muže. A pokud jde o aspekty jako nepořádek v autě, tady už místo vzniku statistiky nebude hrál roli vůbec.

Nechme mluvit výsledky, které jsme zpracovali do tabulek. Některé body trochu překvapí, jiné naopak nikoliv. Zejména druhá polovina tabulek je velmi zajímavá, přesto dodejme, že to je jednom statistika - hovoří o převažujícím vnímání, to vaše může být úplně jiné...

Jaká auta řídí atraktivní ženy podle mužů


Co o vás říká vaše auto opačnému pohlaví? Statistika napoví - 1 - Atraktivni auta pro opacne pohlavi 01

Jaká auta řídí atraktivní muži podle žen

Co o vás říká vaše auto opačnému pohlaví? Statistika napoví - 2 - Atraktivni auta pro opacne pohlavi 02

Nejdůležitější aspekty auta řízeného atraktivní ženou. A co muže odradí

Co o vás říká vaše auto opačnému pohlaví? Statistika napoví - 3 - Atraktivni auta pro opacne pohlavi 03

Nejdůležitější aspekty auta řízeného atraktivním mužem. A co ženy odradí

Co o vás říká vaše auto opačnému pohlaví? Statistika napoví - 4 - Atraktivni auta pro opacne pohlavi 04

Předsudky vůči mužům i ženám řídící určitá auta

Co o vás říká vaše auto opačnému pohlaví? Statistika napoví - 5 - atraktivita pro opacne pohlavi tab 03

Co říká barva auta o charakteru řidiče/majitele

Co o vás říká vaše auto opačnému pohlaví? Statistika napoví - 6 - atraktivita pro opacne pohlavi tab 04

Co o vás říká vaše auto opačnému pohlaví? Statistika napoví - 7 - Atraktivni auta pro opacne pohlavi 05Co o vás říká vaše auto opačnému pohlaví? Statistika napoví - 8 - atraktivita pro opacne pohlavi ilu 02Co o vás říká vaše auto opačnému pohlaví? Statistika napoví - 9 - Atraktivni auta pro opacne pohlavi 06Co o vás říká vaše auto opačnému pohlaví? Statistika napoví - 10 - atraktivita pro opacne pohlavi ilu 04Co o vás říká vaše auto opačnému pohlaví? Statistika napoví - 11 - atraktivita pro opacne pohlavi ilu 05Co o vás říká vaše auto opačnému pohlaví? Statistika napoví - 12 - atraktivita pro opacne pohlavi ilu 06
V Evropě budou některá data platit omezeně, ale troufáme si říci, že vzít slečnu na rande v takhle špinavém autě či vozit v takovém binci manželku je nevhodné na celém světě

Zdroj: Road Loans

Marek Bednář

Diskuze Přidat příspěvek

Všechny články na Autoforum.cz jsou komentáře vyjadřující stanovisko redakce či autora. Vyjma článků označených jako inzerce není obsah sponzorován ani jinak obdobně ovlivněn třetími stranami.

Živá témata na fóru

zobrazit vše