Reklama

72letý muž převedl světu, jak si s botičkou poradit bez nářadí i zničení auta, v obleku

Znemožnění další jízdy botičkou kvůli špatnému parkování je jistě jednou z těch méně příjemných zpráv, které vás po návratu k vozu mohou čekat.
  1. Autoforum.cz
  2. Rubriky a sekce
  3. Bleskovky

72letý muž převedl světu, jak si s botičkou poradit bez nářadí i zničení auta, v obleku

5.12.2017 | Petr Prokopec | 28 příspěvků

Znemožnění další jízdy botičkou kvůli špatnému parkování je jistě jednou z těch méně příjemných zpráv, které vás po návratu k vozu mohou čekat.

Nemusíte být žádní desperáti, stačí přetáhnout o pár minut placené stání na veřejném parkovišti a snadno se dočkáte „policejní odměny“. Tedy lístečku na okně a botičky na kole. Jakýkoliv další pohyb automobilu se tím zdá být znemožněn a vám nezbývá než zatelefonovat na uvedené číslo a čekat na ruku zákona, která „technický prostředek” odstraní. Za to si samozřejmě nechá patřičně zaplatit, což ale nemusí být ten největší problém, pokud někam chvátáte.

Přesně to měl být případ muže, kterého vidíte na videu. Starší, 72letý muž v obleku řídící BMW X3 nevypadá zrovna jako nedočkavý rozverný mladík a také že ne - podle dostupných informací chvátal na letadlo a policie botičku z jeho auta ne a ne přijet odstranit. Vzal tedy zákon tak trochu do vlastních rukou, ale o poznání chytřeji než kdysi Homer Simpson v New Yorku. A i bez jakéhokoli nářadí si s botičkou poradil.

Nastartoval vůz, trochu sešlápl plyn, aby botičku postupně dostal do kolmého stavu k vozovce. Poté již jen stačila trocha zručnosti a manuální síly, a mnichovské SUV bylo osvobozeno. Zajímavý je i další průběh - botičku jednoduše hodí do zavazadlového prostoru, z vozu sundá policejní pásku a mizí v dáli.

Lze to vnímat jako nelegální jednání, ale nemusí to nutně tak být - botička vypadá nepoškozena a pokud ji dotyčný později vrátil policii s úhradou pokuty, bylo to prostě jen vcelku elegantní řešení nastalého problému, které nikomu neublížilo. Tak či onak je pozoruhodné, že si takto s botičkou poradit lze. Jde to tak snadno, až se zdá, že to dotyčný nedělá poprvé, zkoušet na vlastním voze bychom to přesto raději nedoporučovali...

72letý muž převedl světu, jak si s botičkou poradit bez nářadí i zničení auta, v obleku - 1 - BMW X3 boticka videoscreen 0172letý muž převedl světu, jak si s botičkou poradit bez nářadí i zničení auta, v obleku - 2 - BMW X3 boticka videoscreen 0272letý muž převedl světu, jak si s botičkou poradit bez nářadí i zničení auta, v obleku - 3 - BMW X3 boticka videoscreen 0372letý muž převedl světu, jak si s botičkou poradit bez nářadí i zničení auta, v obleku - 4 - BMW X3 boticka videoscreen 0472letý muž převedl světu, jak si s botičkou poradit bez nářadí i zničení auta, v obleku - 5 - BMW X3 boticka videoscreen 0572letý muž převedl světu, jak si s botičkou poradit bez nářadí i zničení auta, v obleku - 6 - BMW X3 boticka videoscreen 06
Stačí pár zručných hmatů a botička je pryč - bez nářadí, s klidem a ještě ke všemu v pokročilém věku v obleku

Zdroj: Jalopnik

Petr Prokopec

Další zajímavé články:

Diskuze 28 příspěvků

Reklama
Reklama

Živá témata na fóru

zobrazit vše

Autobazar

zobrazit vše