Reklama

Auto se jako přízrak objevilo v křižovatce a způsobilo nehodu. A nebo to bylo jinak?

Odbočujete, dáváte přednost autu jedoucím v protisměru, nic nejede - a najednou bouráte. Takhle to vypadá z videa. Skutečnost asi bude méně strašidelná.
  1. Autoforum.cz
  2. Rubriky a sekce
  3. Bleskovky

Auto se jako přízrak objevilo v křižovatce a způsobilo nehodu. A nebo to bylo jinak?

25.10.2017 | Marek Bednář | 5 příspěvků

Odbočujete, dáváte přednost autu jedoucím v protisměru, nic nejede - a najednou bouráte. Takhle to vypadá z videa. Skutečnost asi bude méně strašidelná.

Pozorně se podívejte na video níže. Bílé BMW řady 6 tam odbočuje doprava. Je to v Singapuru, kde se jezdí vlevo, takže musí dát přednost protijedoucím. Tam ale nic nejede, takže BMW pokračuje - až do chvíle, než narazí do jiného, stříbrného auta, kterému očividně nedalo přednost, jak mělo.

Odkud se ale ono stříbrné auto objevilo? Přijelo z pekla? Z budoucnosti či minulosti? Prostě se vyskytlo? Na jednu z těchto možností to na videu vypadá - z protisměru se nic neblíží, nikde není ani stín a najednou náraz.

Pravděpodobné vysvětlení je ale poněkud nudnější - stříbrný vůz se za bílé BMW celou dobu dokázal schovat kameře, až do chvíle, kdy došlo k nárazu. Řidič BMW prostě nedal přednost. Na videu to ale opravdu vypadá jako duch auta minulého, které tudy třeba kdysi projíždělo a mělo nějakou nehodu, pak bylo sešrotováno, ale nějaká jeho vnitřní energie zůstala na tomto místě a projíždí ho znova a znova. Jen se na krátkou chvíli uprostřed křižovatky materializuje. A zrovna nyní to bylo ve chvíli, kdy daným bodem projíždělo i bílé BMW.

Samozřejmě to je nesmysl, takové věci se nedějí. Na 99,9 % jsme ho jen neviděli přes ono BMW, ale ani velmi pečlivým rozfázováním videa nenajdete moment, kdy byste to mohli jednoznačně dokázat. Však se na to podívejte, je to velmi zajímavý moment. Skoro až strašidelný, když se blíží Halloween...

Auto se jako přízrak objevilo v křižovatce a způsobilo nehodu. A nebo to bylo jinak? - 1 - Auto prizrak nehoda video 06Auto se jako přízrak objevilo v křižovatce a způsobilo nehodu. A nebo to bylo jinak? - 2 - Auto prizrak nehoda video 05Auto se jako přízrak objevilo v křižovatce a způsobilo nehodu. A nebo to bylo jinak? - 3 - Auto prizrak nehoda video 04Auto se jako přízrak objevilo v křižovatce a způsobilo nehodu. A nebo to bylo jinak? - 4 - Auto prizrak nehoda video 03Auto se jako přízrak objevilo v křižovatce a způsobilo nehodu. A nebo to bylo jinak? - 5 - Auto prizrak nehoda video 02Auto se jako přízrak objevilo v křižovatce a způsobilo nehodu. A nebo to bylo jinak? - 6 - Auto prizrak nehoda video 01
Asi to nebude automobilový přízrak z pekla, ale... kdo ví

Zdroj: Jalopnik

Marek Bednář

Další zajímavé články:

Diskuze 5 příspěvků

Reklama
Reklama

Živá témata na fóru

zobrazit vše

Autobazar

zobrazit vše