Reklama

Bentley se srazilo s tramvají. Tramvaj vykolejila, co Bentley?

Vykolejení tramvaje není příliš časté a když už k němu dojde, obvykle se to nestane po srážce s osobním autem. Jenže tohle auto bylo velké a těžké.
  1. Autoforum.cz
  2. Rubriky a sekce
  3. Bleskovky

Bentley se srazilo s tramvají. Tramvaj vykolejila, co Bentley?

12.10.2016 | Marek Bednář | 5 příspěvků

Vykolejení tramvaje není příliš časté a když už k němu dojde, obvykle se to nestane po srážce s osobním autem. Jenže tohle auto bylo velké a těžké.

Když se srazí auto s tramvají, člověk většinou čeká, že hůř dopadne to auto. Jenže ve švýcarském Curychu to při včerejší srážce auta s tramvají dopadlo trochu jinak. Stalo se to v centru města a linka 2 se tu srazila s osobním vozem. Ten byl samozřejmě poškozen, ale tramvaj dopadla hůř - vykolejila.

Nevíme, jak se to mohlo stát, informací není příliš, podstatné zde ale bude, že oním autem bylo Bentley Continental GT s motorem W12. Kdysi jsme testovali verzi sedan a je to takové silniční TGV. Pravda, do hmotnosti tramvaje má i takový vůz opravdu daleko a srážka tedy musela být skutečně zvláštní, aby tramvaj vyskočila z kolejí a Bentley jen vcelku lehce poškodila příď.

Nehoda tramvaje navíc nebyla úplně drobná - skončila čtyři metry vedle kolejí v živém plotě a také nevypadá dokonale fit.Nehoda se stala před polednem a podle dostupných informací byl 57letý řidič Bentleye lehce zraněn a řidič tramvaje utrpěl šok. To se skoro není co divit, když vás na vrcholu kariéry tramvajáke dostane z kolejí osobní vůz...

Jaké jsou škody v penězích, nevíme, ale provoz tramvají v tomto úseku musel být zastaven a linky 2 a 9, které tudy projíždějí, byly vedeny po jiné trase.

Bentley se srazilo s tramvají. Tramvaj vykolejila, co Bentley? - 1 - Bentley vs tramvaj Curych 01Bentley se srazilo s tramvají. Tramvaj vykolejila, co Bentley? - 2 - Bentley vs tramvaj Curych 02Bentley se srazilo s tramvají. Tramvaj vykolejila, co Bentley? - 3 - Bentley vs tramvaj Curych 03Bentley se srazilo s tramvají. Tramvaj vykolejila, co Bentley? - 4 - Bentley vs tramvaj Curych 04Bentley se srazilo s tramvají. Tramvaj vykolejila, co Bentley? - 5 - Bentley vs tramvaj Curych 05Bentley se srazilo s tramvají. Tramvaj vykolejila, co Bentley? - 6 - Bentley vs tramvaj Curych 06Bentley se srazilo s tramvají. Tramvaj vykolejila, co Bentley? - 7 - Bentley vs tramvaj Curych 07Bentley se srazilo s tramvají. Tramvaj vykolejila, co Bentley? - 8 - Bentley vs tramvaj Curych 08Bentley se srazilo s tramvají. Tramvaj vykolejila, co Bentley? - 9 - Bentley vs tramvaj Curych 09Bentley se srazilo s tramvají. Tramvaj vykolejila, co Bentley? - 10 - Bentley vs tramvaj Curych 10
Pokud byste se chtěli pustit do přetlačované s tramvají, víte, po čem sáhnout...

Zdroje: Blick, Kevin Krizaic

Marek Bednář

Další zajímavé články:

Diskuze 5 příspěvků

Reklama

Živá témata na fóru

zobrazit vše

Autobazar

zobrazit vše