Reklama

Bentley teď ochrání své klienty před jízdou podřadnými automobily z půjčovny

Pro člověka jezdícího Bentley musí být jistě dehonestující usednout na letní dovolené třeba do auta od Fordu. Teď už nebude muset, díky samotnému Bentley.
  1. Autoforum.cz
  2. Rubriky a sekce
  3. Bleskovky

Bentley teď ochrání své klienty před jízdou podřadnými automobily z půjčovny

26.5.2017 | Petr Prokopec | 1 příspěvek

Pro člověka jezdícího Bentley musí být jistě dehonestující usednout na letní dovolené třeba do auta od Fordu. Teď už nebude muset, díky samotnému Bentley.

Nejspíše to znáte všichni - odlétnete do cizí země a ihned po příletu vám náladu zkazí vůz z půjčovny, neboť jste konfrontováni pouze s mainstremovými značkami. Ty přece používají k přepravě lidé, s nimiž se běžně nestýkáte. Že jde pouze o naši fantazii? Překvapivě nikoliv. Pokud se ovšem ve výše zmiňovaném popisu nepoznáváte, pak nejspíše nejste zákazníky Bentley. Tato značka totiž aktuálně spustila službu Bentley on Demand, která vás od podobných strastí ochrání.

Podstatou nového programu není nic jiného než služby pro dosavadní majitele britských vozů, kterým je v zahraničních destinacích skrze zákaznický servis nabízen jeden z modelů Bentley. Pokud tedy toužíte po rodinném výletu, můžete ihned po příletu vklouznout do SUV Bentayga. Pro ultimativní luxusní výlet je určeno Mulsanne Speed, zájemce o rychlou jízdu může pro změnu oslovit Continental GT.

Jinými slovy, Bentley má pro každého něco a vždy se bude snažit co nejlépe vyhovět vašim aktuálním potřebám. Budete ovšem muset patřit do klubu značky, což znamená koupi jednoho z modelů. Poté vám bude umožněn přístup do sítě Bentley Network, kde si skrze speciální aplikaci vyberete preferovaný vůz z rozsáhlé flotily i termíny, po které vám má být k dispozici. Volit lze i mezi místy vyzvednutí a navrácení vozu.

Ve své podstatě jde tedy o princip autopůjčovny, jen s tím rozdílem, že zde vás nebude obtěžovat podřadná značka ani podřadná firma, která auta půjčuje. Aktuálně je ovšem třeba počítat s jistým omezením, neboť služba je teprve v zárodku. Během léta tedy bude možná zápůjčka vozů Bentley pouze v lokalitách Los Angeles, New Yorku a Dallasu. Posléze ale můžeme počítat s jejím rozšířením, a to do všech zemí a měst, kde má značka zastoupení.

Bentley teď ochrání své klienty před jízdou podřadnými automobily z půjčovny - 1 - Bentley on Demand 2017 prvni foto 01Bentley teď ochrání své klienty před jízdou podřadnými automobily z půjčovny - 2 - Bentley on Demand 2017 prvni foto 02Bentley teď ochrání své klienty před jízdou podřadnými automobily z půjčovny - 3 - Bentley on Demand 2017 prvni foto 03Bentley teď ochrání své klienty před jízdou podřadnými automobily z půjčovny - 4 - Bentley on Demand 2017 prvni foto 04Bentley teď ochrání své klienty před jízdou podřadnými automobily z půjčovny - 5 - Bentley on Demand 2017 prvni foto 05Bentley teď ochrání své klienty před jízdou podřadnými automobily z půjčovny - 6 - Bentley on Demand 2017 prvni foto 06
Bentley spustilo novou službu, která vás ochrání od otřesných zážitků s podřadnými auty

Petr Prokopec

Další zajímavé články:

Diskuze 1 příspěvek

Reklama
Reklama

Živá témata na fóru

zobrazit vše

Autobazar

zobrazit vše