Reklama

Bentley už nemusíte nikdy tankovat, automobilka bude doplňovat palivo za vás

Bentley chce svým zákazníkům zajistit největší možný luxus a nezatěžovat je ani tankováním paliva. I tuto věc teď vyřeší za vás, ale zatím ne všude.
  1. Autoforum.cz
  2. Rubriky a sekce
  3. Bleskovky

Bentley už nemusíte nikdy tankovat, automobilka bude doplňovat palivo za vás

5.10.2016 | Marek Bednář | 2 příspěvky

Bentley chce svým zákazníkům zajistit největší možný luxus a nezatěžovat je ani tankováním paliva. I tuto věc teď vyřeší za vás, ale zatím ne všude.

Vadí vám, že se svým Bentley musíte jezdit k benzince stejně jako vaši spolužáci ze základní školy, kteří sotva dosáhli na jedničku z chování? Pořiďte si řidiče, dalo by se říci. Jenže pokud jezdíte některým z Bentley, možná chcete řídit sami. Chápeme to, z vlastní zkušenosti víme, že jejich auta umí poskytnout i zábavu za volantem. Jezdit s autem ale neznamená, že se o něj musíte starat. Ani u nás není neobvyklé, že uživatelé předávají své vozy do péče jiným a ti pak zajistí vše servisem počínaje a úklidem konče. Tankování přesto zůstává na řidiči. Pro vybrané jedince ale odpadne i to.

Bentley v Kalifornii ve spolupráci s firmou Filld spustilo službu zajišťující dovoz a doplnění paliva k autu. Vydalo aplikaci Filld for Bentley, ve které si pouze vyberete čas, kdy chcete dovézt palivo, a Filld na požadovanou dobu přijede a váš vůz natankuje. Není podstatné, kde se zrovna budete nacházet, protože doručovatel bude znát vaši polohu. Cena paliva bude ta nejnižší ze třech nejbližších benzinek plus poplatek za doručení. Levnější alternativa klasického tankování to tedy zcela jistě nebude, pohodlnější ovšem ano.

„Neustále hledáme cesty, jak nabídnout našim zákazníkům chytré služby na míru, které jim zajistí největší luxus ze všech - víc času,” uvádí Christophe Georges, šéf produktů a marketingu u Bentley. Filld for Bentley je zatím k dispozici v Kalifornii, ale po tříměsíční zkušební době je v plánu rozšíření i na další oblasti. Takže pokud o tohle bude zájem, jednou se „konce tankování” můžeme dočkat i u nás. A ne nutně jen u Bentley...

Bentley už nemusíte nikdy tankovat, automobilka bude doplňovat palivo za vás - 1 - filld for bentley 01Bentley už nemusíte nikdy tankovat, automobilka bude doplňovat palivo za vás - 2 - filld for bentley 02Bentley už nemusíte nikdy tankovat, automobilka bude doplňovat palivo za vás - 3 - filld for bentley 03Bentley už nemusíte nikdy tankovat, automobilka bude doplňovat palivo za vás - 4 - filld for bentley 04Bentley už nemusíte nikdy tankovat, automobilka bude doplňovat palivo za vás - 5 - filld for bentley 05
V Kalifornii už s Bentley nemusíte jezdit k pumpě, nikdy

Marek Bednář

Další zajímavé články:

Diskuze 2 příspěvky

Živá témata na fóru

zobrazit vše

Autobazar

zobrazit vše