Bohatí Arabové odstavili u hotelu dvě z nejvýjimečnějších aut posledních let

Nejde tu jen o vzácné typy aut, ale podívejte se na jejich specifikace. V obou případech lze hovořit o jedinečných strojích mezi jedinečnými stroji.
  1. Autoforum.cz
  2. Rubriky a sekce
  3. Bleskovky

Bohatí Arabové odstavili u hotelu dvě z nejvýjimečnějších aut posledních let

21.7.2019 | Petr Miler

Nejde tu jen o vzácné typy aut, ale podívejte se na jejich specifikace. V obou případech lze hovořit o jedinečných strojích mezi jedinečnými stroji.

Bohatí Arabové si zvykli podnikat v létě cesty do Evropy a Londýn je jejich častou destinací. Normální člověk by si v takovém případě v Británii půjčil auto, třeba už proto, že bude mít volant tam, kde má, pokud ale vlastníte některé z nejvzácnějších automobilů vůbec, uvažujete jinak. Arabští miliardáři se s nimi chtějí v Londýně ukázat, a tak si je tradičně berou sebou.

V britské metropoli se tak léta starají o skoro nepřetržitou automobilovou podívanou první kategorie a letošek není výjimkou. V hotelu Dorchester, ve kterém můžete bydlet již od skvělého 1 000 Kč za... hodinu, se sešli majitelé dvou nejvýjimečnějších aut posledních let a pikolík jim je zaparkoval pěkně vedle sebe. A protože obě mají velmi neobvyklé specifikace, starají se o vážně parádní podívanou.

Bugatti Chiron kombinující výraznou modř s černou barvou je zjev k nepřehlédnutí. Všimněte si zejména některých modrých detailů, jako jsou logo Bugatti, vrchní část motoru nebo spojnice obou koncových světel. Tohle je specifikace dokonale na míru jen těch pár úprav navíc muselo stát minimálně miliony korun - takový je svět Bugatti.

Vedle Chironu pak stojí o něco málo obyčejnější Porsche 918, ale znovu, podívejte se na jeho specifikaci. Tento stroj bývá obvykle stříbrný a jen zřídka jiný, tady si někdo nechal „hodit” do černé barvy všechno, co jen trochu šlo. Nebudeme vás dále zdržovat řečmi, kochejte se - podobná auta v takových provedeních se vedle sebe vidí možná jen jednou za život...


Bohatí Arabové odstavili u hotelu dvě z nejvýjimečnějších aut posledních let - 1 - Bugatti Chiron a Porsche 918 Spyder u hotelu 01Bohatí Arabové odstavili u hotelu dvě z nejvýjimečnějších aut posledních let - 2 - Bugatti Chiron a Porsche 918 Spyder u hotelu 02Bohatí Arabové odstavili u hotelu dvě z nejvýjimečnějších aut posledních let - 3 - Bugatti Chiron a Porsche 918 Spyder u hotelu 03Bohatí Arabové odstavili u hotelu dvě z nejvýjimečnějších aut posledních let - 4 - Bugatti Chiron a Porsche 918 Spyder u hotelu 04Bohatí Arabové odstavili u hotelu dvě z nejvýjimečnějších aut posledních let - 5 - Bugatti Chiron a Porsche 918 Spyder u hotelu 05Bohatí Arabové odstavili u hotelu dvě z nejvýjimečnějších aut posledních let - 6 - Bugatti Chiron a Porsche 918 Spyder u hotelu 06
Vskutku výjimečné stroje vedle sebe u hotelu Dorchester nechali zaparkovat dbva jistě velmi zámožní návštěvníci z Arabského poloostrova

Zdroj: Auto Junk

Petr Miler

Reklama

Živá témata na fóru

zobrazit vše

Autobazar

zobrazit vše

Reklama