Reklama

Britský miliardář vytáhl superauta do lesa. Cenné stroje nechal řádit v blátě

Když máte jmění v hodnotě asi 35 miliard korun a v garáži desítky superaut, může se stát, že si na otázku „Co budu dělat?” odpovíte nějak takto.
  1. Autoforum.cz
  2. Rubriky a sekce
  3. Bleskovky

Britský miliardář vytáhl superauta do lesa. Cenné stroje nechal řádit v blátě

11.10.2017 | Marek Bednář | 14 příspěvků

Když máte jmění v hodnotě asi 35 miliard korun a v garáži desítky superaut, může se stát, že si na otázku „Co budu dělat?” odpovíte nějak takto.

Mnozí majitelé superaut se svými vozy nejezdí vůbec, aby jim nesnížili jejich hodnotu. Další je vytahují jen příležitostně v létě, výhradně na asfaltu, a pokud už musí jet třeba po štěrkové cestě, jedou velmi pomalu. Jiní si ovšem spletou „World Record Car” ve jméně Bugatti Veyron Grand Sport Vitesse WRC za „World Rally Car” a podle toho se k němu chovají.

„Tady zase někdo neví, co s penězi,” byla reakce kolegy na video, které si můžete pustit níže. A vskutku - můžeme si na něm do sytosti prohlédnout Lamborghini Countach a Miura SV, LaFerrari, Bugatti EB110 SS a dokonce i zmíněný Veyron Grand Sport Vitesse WRC, kterak jezdí poněkud rychle blátem a po panelové lesní cestě uprostřed lesů.

Video bylo nahráno na Instagram, na profil „Carpicseurope”, je ale zřejmé, že má původ na jiném místě. Jinde jsme ho nenašli, na snímcích ale jasně vidíme auta, která patří Jonu Huntovi, člověku stojícímu za kanálem TaxTheRich100 na Youtube - některá i mají na zádi napsáno „TaxTheRich”, na LaFerrari vidíme registrační značku WTF 1, která náleží Huntově vozu. Proč není na kanálu TaxTheRich, nevíme - možná se teprve chystá, možná je starší a nebylo publikováno.

O to zajímavější ale je, třebaže délka omezená na jednu minutu a ne zrovna špičková kvalita nepotěší. I tak jsou to vskutku neobvyklé vozy v neobvyklé akci, kterou můžete a nemusíte milovat. U Hunta, který vydělal jmění obchody s realitami a jehož majetek se dnes odhaduje na skoro 35 miliard Kč, ovšem nejde o nic neobvyklého. A je pořád lepší, když nechá svá auta řádit v blátě, než aby s nimi nejezdil vůbec...

Britský miliardář vytáhl superauta do lesa. Cenné stroje nechal řádit v blátě - 1 - Supersporty radici v blate v lese Jon Hunt 01Britský miliardář vytáhl superauta do lesa. Cenné stroje nechal řádit v blátě - 2 - Supersporty radici v blate v lese Jon Hunt 02Britský miliardář vytáhl superauta do lesa. Cenné stroje nechal řádit v blátě - 3 - Supersporty radici v blate v lese Jon Hunt 03Britský miliardář vytáhl superauta do lesa. Cenné stroje nechal řádit v blátě - 4 - Supersporty radici v blate v lese Jon Hunt 04Britský miliardář vytáhl superauta do lesa. Cenné stroje nechal řádit v blátě - 5 - Supersporty radici v blate v lese Jon Hunt 05Britský miliardář vytáhl superauta do lesa. Cenné stroje nechal řádit v blátě - 6 - Supersporty radici v blate v lese Jon Hunt 06Britský miliardář vytáhl superauta do lesa. Cenné stroje nechal řádit v blátě - 7 - Supersporty radici v blate v lese Jon Hunt 07Britský miliardář vytáhl superauta do lesa. Cenné stroje nechal řádit v blátě - 8 - Supersporty radici v blate v lese Jon Hunt 08Britský miliardář vytáhl superauta do lesa. Cenné stroje nechal řádit v blátě - 9 - Supersporty radici v blate v lese Jon Hunt 09Britský miliardář vytáhl superauta do lesa. Cenné stroje nechal řádit v blátě - 10 - Supersporty radici v blate v lese Jon Hunt 10Britský miliardář vytáhl superauta do lesa. Cenné stroje nechal řádit v blátě - 11 - Supersporty radici v blate v lese Jon Hunt 11Britský miliardář vytáhl superauta do lesa. Cenné stroje nechal řádit v blátě - 12 - Supersporty radici v blate v lese Jon Hunt 12Britský miliardář vytáhl superauta do lesa. Cenné stroje nechal řádit v blátě - 13 - Supersporty radici v blate v lese Jon Hunt 13Britský miliardář vytáhl superauta do lesa. Cenné stroje nechal řádit v blátě - 14 - Supersporty radici v blate v lese Jon Hunt 14Britský miliardář vytáhl superauta do lesa. Cenné stroje nechal řádit v blátě - 15 - Supersporty radici v blate v lese Jon Hunt 15
Proč by někdo tohle dělal? Proč by radši nejel na nějakou zajímavou horskou silnici a do bláta si nevzal třeba Imprezu WRX STI? Protože může...

Zdroj: Carpicseurope@Instagram

Marek Bednář

Další zajímavé články:

Diskuze 14 příspěvků

Reklama

Autobazar

zobrazit vše

Reklama