Co je špatně na tomhle Porsche? Chyba autorizovaného servisu baví internet

Jen lehce nabouraný vůz by se z opravy v autorizovaném servisu měl vrátit v ještě lepším stavu, než v jakém jste mu jej svěřili. Ne vždy to tak ale musí dopadnout.
  1. Autoforum.cz
  2. Rubriky a sekce
  3. Bleskovky

Co je špatně na tomhle Porsche? Chyba autorizovaného servisu baví internet

28.10.2018 | Petr Miler

Jen lehce nabouraný vůz by se z opravy v autorizovaném servisu měl vrátit v ještě lepším stavu, než v jakém jste mu jej svěřili. Ne vždy to tak ale musí dopadnout.

Když svěříte své auto autorizovanému servisu k opravě po drobné nehodě, očekáváte jistě perfektní výsledek. A platí to tím spíše, jde-li o servis značky Porsche, u které je všechno o dost dražší. Nakonec můžeme vzpomenout náš někdejší test Porsche Panamera Turbo, který zhatilo divoké prase. I když auto utrpělo jen pár šrámů a bylo dále schopno pohybu po vlastní ose, oprava přišla na šestimístnou sumu v korunách.

V podobných intencích jistě uvažoval i majitel Porsche Cayenne z australského Melbourne, když si nechával opravit záď svého vozu po lehké nehodě. Bylo potřeba vyměnit nárazník a nalakovat páté dveře, tedy i odstranit písmenka slova „PORSCHE” v jeho horní části. Oprava po technické stránce dopadla na jedničku, záď je jako nová. Přesto měla jednu vadu, a to dost kuriózní, jak je vidět i na obrázku.

Značku Porsche zná snad každý, tím spíše, pokud se zajímá o auta či pracuje v autoservisu. A kdyby ne, na tom autě to je napsáno, a to několikrát. Přesto se majitel dočkal toho, že když mu bylo auto vráceno, nedostal zpět vůz značky „Porsche”, ale „Porshce”.

Všiml si toho jeden z redaktorů australského rádia 3AW, který pořídil i přiložený snímek. Když se na řidiče obrátil s tímto zjištěním, dozvěděl se, že o chybě ví, všiml si ji ale až doma. Nikdo v servisu ani on sám při převzetí záměnu nezpozoroval. Teď si prý nechává písmena jak jsou - jednak nechce nechat do auta znovu „vrtat” a jednak mu nápis přijde vtipný, jak je. V tom se nemýlí, fotka teď koluje na sociálních sítích a baví půl světa...

Co je špatně na tomhle Porsche? Chyba autorizovaného servisu baví internet - 1 - Porsche Cayenne spatne opravene 01
Vskutku úsměvný omyl autorizovaného servisu. Majitel ho nechal být, prý má aspoň něco výjimečnějšího

Co je špatně na tomhle Porsche? Chyba autorizovaného servisu baví internet - 2 - Porsche Cayenne Platinum Edition 01Co je špatně na tomhle Porsche? Chyba autorizovaného servisu baví internet - 3 - Porsche Cayenne Platinum Edition 02Co je špatně na tomhle Porsche? Chyba autorizovaného servisu baví internet - 4 - Porsche Cayenne Platinum Edition 03Co je špatně na tomhle Porsche? Chyba autorizovaného servisu baví internet - 5 - Porsche Cayenne Platinum Edition 04Co je špatně na tomhle Porsche? Chyba autorizovaného servisu baví internet - 6 - Porsche Cayenne Platinum Edition 05
Jak má záď Cayenne této generace vypadat správně, jistě nemusíme připomínat

Zdroj: 3AW

Petr Miler

Živá témata na fóru

zobrazit vše

Autobazar

zobrazit vše

Reklama