Další nové auto Jamese Bonda odhaleno při natáčení na nejkrásnější silnici světa

Štáb starající se o natáčení 25. pokračování bondovek se přesunul do Noska přímo na věhlasnou Atlantic Road, označovanou za nejkrásnější silnici světa. A výjimečné auto u toho nemohlo chybět.
  1. Autoforum.cz
  2. Rubriky a sekce
  3. Bleskovky

Další nové auto Jamese Bonda odhaleno při natáčení na nejkrásnější silnici světa

7.6.2019 | Mirek Mazal

Štáb starající se o natáčení 25. pokračování bondovek se přesunul do Noska přímo na věhlasnou Atlantic Road, označovanou za nejkrásnější silnici světa. A výjimečné auto u toho nemohlo chybět.

Natáčení stále nepojmenovaného pětadvacátého příběhu Jamese Bonda je v plném proudu a postupně odhaluje neskromný vozový park. Aktuálně filmový štáb využívá krásy silnice Altantic Ocean Road v Norsku, kde se Daniel Craig vozí v klasickém Aston Martinu V8 Vantage. Těsně pod vrtulníkem s kamerou vznikají další střípky velmi očekávaného filmu plného krásných žen a výjimečných automobilů.

Britský veterán pasuje k charismatickému agentovi. Naposledy byl tento stroj použit před kamerou v roce 1987 ve snímku zvaném The Living Daylights (Dech života) v hlavní roli s Timothy Daltonem jako agentem 007. I tehdy neslo tmavé kupé stejnou poznávací značku B549 WUU.

Nové záběry tvůrci pořizují na zakroucené pobřežní silnici postavené přes několik malých ostrovů propojených obousměrnou komunikací, viadukty a osmi mosty. Práce zpočátku nešly podle plánu, protože na úchvatné silnici považované mnohými za vůbec nejkrásnější na světě zůstaly černé šmouhy od gum po mezinárodním setkání majitelů BMW. Byly provedeny neúspěšné pokusy o vyčištění matoucích stop, ale filmaři nakonec přistoupili k natáčení s nutností odstranit rušivé elementy později v detailní postprodukci.


Další nové auto Jamese Bonda odhaleno při natáčení na nejkrásnější silnici světa - 1 - James Bond ukazal dalsi auto foto 01Další nové auto Jamese Bonda odhaleno při natáčení na nejkrásnější silnici světa - 2 - James Bond ukazal dalsi auto foto 02Další nové auto Jamese Bonda odhaleno při natáčení na nejkrásnější silnici světa - 3 - James Bond ukazal dalsi auto foto 03Další nové auto Jamese Bonda odhaleno při natáčení na nejkrásnější silnici světa - 4 - James Bond ukazal dalsi auto foto 04Další nové auto Jamese Bonda odhaleno při natáčení na nejkrásnější silnici světa - 5 - James Bond ukazal dalsi auto foto 05Další nové auto Jamese Bonda odhaleno při natáčení na nejkrásnější silnici světa - 6 - James Bond ukazal dalsi auto foto 06Další nové auto Jamese Bonda odhaleno při natáčení na nejkrásnější silnici světa - 7 - James Bond ukazal dalsi auto foto 07Další nové auto Jamese Bonda odhaleno při natáčení na nejkrásnější silnici světa - 8 - James Bond ukazal dalsi auto foto 08Další nové auto Jamese Bonda odhaleno při natáčení na nejkrásnější silnici světa - 9 - James Bond ukazal dalsi auto foto 09Další nové auto Jamese Bonda odhaleno při natáčení na nejkrásnější silnici světa - 10 - James Bond ukazal dalsi auto foto 10
Filmování Jamese Bonda v Norsku ukázalo další použité auto v úchvatném prostředí tamních fjordů

Zdroj: MI6-HQ.com@Youtube

Mirek Mazal

Reklama

Živá témata na fóru

zobrazit vše

Autobazar

zobrazit vše