Home > Rubriky a sekce > Bleskovky > Článek
Ferrari 458 Speciale natočeno na ulici při pořizování reklamních záběrů (foto, video)
27.8.2013 | Petr Miler | Přidat příspěvek
Vskutku speciální Ferrari 458 už není tajemstvím, pokud vás ale neuspokojily kusé pohledy na pár oficiálních fotek a jedno skromné video, můžete vidět i víc.
Dlouho očekávaná ostřejší verze jednoho z nejprodávanějších Ferrari vůbec je realitou už od minulého týdne. Nejmenuje se nakonec ani Scuderia, ani Monte Carlo, ale prostě Speciale, což lze kvitovat jako prosté vyjádření reality, ale po premiéře LaFerrari také jako projev jisté kreativní zácpy lidí z Marenella. Tuhle záležitost jsme ale probírali už nad nedávným prvním oficiálním videem s touto novinkou, dnes se podíváme na něco čerstvějšího.
Faktem totiž je, že ani prvotní představení, ani pozdější video novou verzi Ferrari 458 zrovna dokonale nevyobrazovalo. Automobilka se nejprve spokojila s vypuštěním pár fotek a na onom videu neukázala prakticky vůbec nic krom pár detailů a hudbou zastřeného zvuku. Naštěstí se ve stejný čas vydala pořizovat další podobné materiály do Španělska a jak už asi tušíte, nezůstalo to bez povšimnutí.
Co také jiného čekat, když začnete točit video s novým Ferrari uprostřed Barcelony. Okolo se naštěstí nacházeli i jiní lidé s kamerami a fotoaparáty, a tak nemusíme čekat, až Italové sestříhají finální snímek a trochu více si můžeme prohlédnout už nyní. Video pochází z noci a mnoho akce na něm nečekejte, jde spíše o takové popojíždění okolo míst natáčení. Trochu neupraveného zvuku ke slyšení ale je a pokud si chcete rozšířit záběr, uvidíte také, že pořizovat podobným snímek není nic snadného - štáb s sebou měl nejen jistě vyspělou kamerovou techniku, ale třeba i několik černých dodávek pro vizuální odstínění okolního provozu při natáčení.
Fotografie pak byly pořízeny ve dne na jiném místě Barcelony a vůz ukazují v zatím nejpřirozenějších pózách. Pokud tedy nechcete na další pohledy čekat na frankfurtský autosalon, máte příležitost vidět více už nyní.






Ferrari 458 Speciale s v Barceloně zjevilo ještě před premiérou ve Frankfurtu
Zdroje: Decoches, Autoblog Spanish
Diskuze Přidat příspěvek
Bleskovky
Nejdražší Bugatti historie je prodáváno s pomocí fotek, za které by se styděli i lidé inzerující na Bazoši
před 7 hodinamiNejméně jeden člověk používá zdánlivě absurdní terénní sporťák Lamborghini k tomu, k čemu byl stvořen
včeraNěmec si udělal zjevně legrační napodobeninu policejního vozu s nápisem Folizei, udělali u něj domovní prohlídku a auto mu sebrali
16.9.2025
Nejnovější články
Mercedes neuhne, pořád špičkově prodávanou třídu A zařízne už příští rok bez jakéhokoli nástupce
před 2 hodinamiPotápějící se Nissan si našel novou oběť úsporných opatření, opěrky hlavy
před 3 hodinamiDacia udělala z Dusteru levné auto s obrovským prostorem pro náklad, pobere ho 1 150 litrů v základu
před 5 hodinamiMiláček Čechů od Kie je po smrti, místo něj zkusí zaskočit docela jinak pojaté auto. Aspoň pohon má „správný”
před 6 hodinamiNejdražší Bugatti historie je prodáváno s pomocí fotek, za které by se styděli i lidé inzerující na Bazoši
před 7 hodinami
Tiskové zprávy
- Mio MiSentry 12T, tříkanálová autokamera, k níž se připojíte na dálku, pošle vám upozornění a ukládá videa do cloudu
tisková zpráva - MIO uvedlo speciální SD karty pro enormní zátěž v autokamerách
tisková zpráva - Mio MiVue R850T: zrcátková autokamera s 2.5K, antireflexním dotykovým displejem a zadní kamerou
tisková zpráva - Mio MiVue C545: moderní verze 60snímkové autokamery s HDR nočním režimem
tisková zpráva - OMV a Pražská energetika otevřely společně 40. nabíjecí stanici pro elektromobily na odpočívce Mikulášov
tisková zpráva - Mio MiVue C588T: duální autokamera s pozoruhodným natáčením i ve tmě
tisková zpráva