- -

Hned dva McLareny MSO HS natočeny v Londýně, odhalují povahu majitelů (video)

Zatímco majitel šedého exempláře po pozornosti příliš netouží, ten druhý bez ní zjevně nemůže být. Věnuje mu ji tak veřejnost i policie.
  1. Autoforum.cz
  2. Rubriky a sekce
  3. Bleskovky

Hned dva McLareny MSO HS natočeny v Londýně, odhalují povahu majitelů (video)

27.10.2016 | Petr Prokopec | 2 příspěvky

Zatímco majitel šedého exempláře po pozornosti příliš netouží, ten druhý bez ní zjevně nemůže být. Věnuje mu ji tak veřejnost i policie.

O novém McLarenu MSO HS už jsme se toho dozvěděli hodně, nicméně dosud jsme si mohli prohlédnout pouze jeden exemplář z 25kusové série. Byl lakován červeně a pokud jste se při pohledu na takto vyvedenou karoserii poněkud ošívali, vězte, že nejste sami. Ani nám se nejnovější kreace divize McLaren Special Operations v tomto provedení příliš pod kůži nezaryla. Z toho důvodu můžeme než ocenit nové video, které odhaluje další dva kusy.

Ze záběrů je zjevné, že oba majitelé britského kupé mají diametrálně odlišnou náturu. Vlastník šedého exempláře se snaží o maximální utajení a schopnosti vozu dává najevo víceméně jen mohutné zadní křídlo. Na druhý pohled pak mohou kolemjdoucí zaregistrovat ještě komplikovanější čelní nárazník či oranžově zbarvené bezpečnostní pásy.

Ve druhém případě tu ale máme pravý opak. MSO HS totiž dostalo zelený lak doplněný žlutými linkami, což je sice kombinace spojená spíše s Lotusem, nicméně sluší i McLarenu. Již toto válečné schéma by samo o sobě stačilo k přilákání davu, zde ovšem dále máme kupříkladu karbonové víčko nádrže oznamující, že jde o jeden z pouhých 25 kusů na světě.

Kromě toho můžeme dodat ještě křestní jméno tohoto exempláře, které nechybí na rameni zpětného zrcátka. Evgeny neboli nám blíže znějící Jevgenij je evidentně ruské národnosti, přičemž typické zlozvyky tamních boháčů přenesl i do Londýna. Tamní policisté ale evidentně nehodlají špatnému parkování jen tak přihlížet, byť se jedná o výjimečný vůz...

Hned dva McLareny MSO HS natočeny v Londýně, odhalují povahu majitelů (video) - 1 - McLaren MSO HS 2016 London videoscreen 01Hned dva McLareny MSO HS natočeny v Londýně, odhalují povahu majitelů (video) - 2 - McLaren MSO HS 2016 London videoscreen 02Hned dva McLareny MSO HS natočeny v Londýně, odhalují povahu majitelů (video) - 3 - McLaren MSO HS 2016 London videoscreen 03Hned dva McLareny MSO HS natočeny v Londýně, odhalují povahu majitelů (video) - 4 - McLaren MSO HS 2016 London videoscreen 04Hned dva McLareny MSO HS natočeny v Londýně, odhalují povahu majitelů (video) - 5 - McLaren MSO HS 2016 London videoscreen 05
Nový McLaren MSO HS si pořídili lidé, kteří jeho potenciál zkouší utajit, nebo naopak jaksepatří vykřičet do světa

Petr Prokopec

Další zajímavé články:

Diskuze 2 příspěvky

Živá témata na fóru

zobrazit vše

Autobazar

zobrazit vše