Reklama

I takhle někdo umí zhyzdit auto tuningem. Výsledek vypadá jako z jiné galaxie

Nemáme nic proti lidské kreativitě. S veškerou úctou ke vkusu každého z nás ale říkáme, že tenhle Mercedes CLS si zasloužil lepšího majitele.
  1. Autoforum.cz
  2. Rubriky a sekce
  3. Bleskovky

I takhle někdo umí zhyzdit auto tuningem. Výsledek vypadá jako z jiné galaxie

14.1.2018 | Mirek Mazal | 12 příspěvků

Nemáme nic proti lidské kreativitě. S veškerou úctou ke vkusu každého z nás ale říkáme, že tenhle Mercedes CLS si zasloužil lepšího majitele.

O americkém vkusu si nedovolíme pochybovat, sluší se ale zmínit, že někdy mají za oceánem jiná měřítka krásy, než v Evropě. Architektura a kultura je výsledkem míšení různých národů z celého světa. Dalo by se vyjmenovat mnoho automobilů původem z USA, které pro nás aspirují na vítěze nejošklivějšího vozu posledních dekád, že se nám nemusí líbit ale ještě neznamená, že jsou špatné.

Více kritičtí a méně diplomatičtí si dovolíme být na adresu neznámého kutila, který dal na frak hezkým tvarům Mercedesu CLS, který kombinuje elegantní linie se sportovním duchem svažující se střechy po vzoru kupé. Sportovně střižený sedan přišel o své kouzlo nepovedeným tuningem z nejbližší tržnice a „vlastní zahrádky”.

Majitel Mercedesu CLS 550 z New Jersey zničil jeho vzhled řadou úprav. Karoserii doplnil kryty zadních kol, ale nejde o poklice, nýbrž o celoplošné zakrytí kol po vzoru amerických vozů z 60. let minulého století. Tehdy to bylo téměř automatickou součástí designu často doplněnou pneumatikami s bílými pruhy na bocích. Podivné úpravy pokračují špatně nalepeným odznakem AMG vedle trojcípé hvězdy na víku kufru, nevkusnými rádoby chromovými doplňky a falešnými výdechy na předních blatnících.

Chudák auto. Původně solidní první generace asi nebyla v očích majitele dostatečně atraktivní, proto se stala obětí levného tuningu na čínský způsob. Podívejte se na to sami a pokud se to někomu z vás bude líbit, hlaste se v diskuzi. Jsme zvědavi, zda se najde alespoň pár „statečných”...

I takhle někdo umí zhyzdit auto tuningem. Výsledek vypadá jako z jiné galaxie - 1 - Mercedes-Benz CLS ohavnost tuning 01I takhle někdo umí zhyzdit auto tuningem. Výsledek vypadá jako z jiné galaxie - 2 - Mercedes-Benz CLS ohavnost tuning 02I takhle někdo umí zhyzdit auto tuningem. Výsledek vypadá jako z jiné galaxie - 3 - Mercedes-Benz CLS ohavnost tuning 03
Vesmírné UFO bylo spatřeno v New Jersey. Nelíbí se nám, ale proti gustu...

Zdroj: Carscoops

Mirek Mazal

Další zajímavé články:

Diskuze 12 příspěvků

Reklama
Reklama

Živá témata na fóru

zobrazit vše

Autobazar

zobrazit vše