Reklama

I takhle teď upravují auta v Rumunsku. Poznáte vůbec, co je to za vůz?

K tuningu auta lze přistupovat mnoha způsoby, rumunský majitel tohoto stroje ale posunul měřítka na novou úroveň. Nejen interiér změnil k nepoznání.
  1. Autoforum.cz
  2. Rubriky a sekce
  3. Bleskovky

I takhle teď upravují auta v Rumunsku. Poznáte vůbec, co je to za vůz?

17.2.2018 | Petr Prokopec | 12 příspěvků

K tuningu auta lze přistupovat mnoha způsoby, rumunský majitel tohoto stroje ale posunul měřítka na novou úroveň. Nejen interiér změnil k nepoznání.

V současné době již okolo tuningu nepanuje takové šílenství jako na počátku nového milénia, kdy tuto kulturu zpopularizoval první díl filmové série Rychle a zběsile. V té době sériová auta nebyla „in” a kde kdo musel alespoň standardní litá kola nahradit odvážněji střiženými kousky či většími velikostmi. Že to neladilo se zbytkem vozu, v tu chvíli pomalu nikomu nevadilo.

Za necelé dvě desítky let se naštěstí mnohé změnilo, někteří lidé ale duchem stále zůstávají v minulosti. Není přitom náhodou, že jde povětšinou o řidiče z postkomunistických zemí, kteří nově nabytou svobodu začali zaměňovat za pořekadlo „čím více, tím lépe“. Jejich typickým zástupcem je majitel Audi A4, jehož sedan osazený dvoulitrovým turbodieselem byl nedávno nafocen v rumunské Bukurešti.

Při pohledu na snímky nejspíše nebudete věřit, že někdo byl schopen takového zprznění. Karoserie vozu se totiž evidentně stala nosičem bezpočtu světelných lišt, které mají z Audi nejspíše udělat pojízdný Vánoční stromek. Na příchod Ježíška to ale nevypadá, spíše lze očekávat doktora Chocholouška. A ještě více to platí po nahlédnutí do interiéru, kde směs kabelů a všech možných samolepek působí dojmem naprostého chaosu.

Vskutku se nedá věřit, že auto někdo takto zničil ještě slušné auto dobrovolně. A snad ještě překvapivější je, že majitel je podle dostupných informací zaměstnancem jednoho z dealerství Audi. Dříve prý měl stejné registrační značky na modelu A6, který byl upraven podobně, jen se držel více při zemi. A jelikož s jídlem roste chuť... No, podívejte se na to sami, napodobovat bychom to ale nedoporučovali.

I takhle teď upravují auta v Rumunsku. Poznáte vůbec, co je to za vůz? - 1 - Audi A4 Frankenstein Tuning 2018 prvni foto 01I takhle teď upravují auta v Rumunsku. Poznáte vůbec, co je to za vůz? - 2 - Audi A4 Frankenstein Tuning 2018 prvni foto 02I takhle teď upravují auta v Rumunsku. Poznáte vůbec, co je to za vůz? - 3 - Audi A4 Frankenstein Tuning 2018 prvni foto 03
Pokud své auto nemáte rádi, můžete mu provést něco podobného, co udělal tento majitel Audi A4

Foto: Autojunk

Petr Prokopec

Další zajímavé články:

Diskuze 12 příspěvků

Reklama

Živá témata na fóru

zobrazit vše

Autobazar

zobrazit vše