I tohle si lze přibalit na cestu běžnou leteckou linkou, dokonce dvakrát

Že lze auta přepravovat letadlem, asi nikoho nepřekvapí. V nákladovém prostoru běžné cestovní linky byste je ale asi nečekali. Navíc taková.
  1. Autoforum.cz
  2. Rubriky a sekce
  3. Bleskovky

I tohle si lze přibalit na cestu běžnou leteckou linkou, dokonce dvakrát

3.8.2017 | Marek Bednář | 2 příspěvky

Že lze auta přepravovat letadlem, asi nikoho nepřekvapí. V nákladovém prostoru běžné cestovní linky byste je ale asi nečekali. Navíc taková.

Na vykládání zavazadel z běžného osobního letadla většinou není nic zajímavého, pokud nejste velkým fanouškem letadel. Jenže občas pod nohami cestujících nejezdí jen jejich kufry, jak se dozvídáme díky kolegům z Jalopniku. Právě oni zveřejnili záběry jednoho z čtenářů, které zachycují vykládání dvou závodních Audi ze zavazadlového prostoru letadla běžné cestovní linky společnosti Delta Airlines.

Celkem dvě Audi RS3 LMS byla vykládána v Atlantě jen na velké paletě. Neměla žádnou schránku, žádný kontejner, nic takového. Není známo, kam míří, ale za pár týdnů se na okruhu Road Atlanta koná událost nazvaná GridLife, která se kolem závodních aut bude pochopitelně točit. Možná je tam uvidíme.

Jestli si je někdo takto přibalil na cestu místo kufrů nebo Delta využila dostupného nevyužitého nákladového prostoru cestovní linky k přepravě něčeho, co by jinak musela odvézt nákladním letounem, nevíme. Na každý pád, kdykoliv příště poletíte letadlem, vzpomeňte si, že pod vámi nemusí být jen špinavé prádlo a suvenýry z dovolené, ale třeba také nějaká zajímavá auta. V životní velikosti, ne jen modely zabalené v ručníku v kufru, aby se jim nic nestalo...


I tohle si lze přibalit na cestu běžnou leteckou linkou, dokonce dvakrát - 1 - audi rs3 lms v letadle 00I tohle si lze přibalit na cestu běžnou leteckou linkou, dokonce dvakrát - 2 - audi rs3 lms v letadle 01I tohle si lze přibalit na cestu běžnou leteckou linkou, dokonce dvakrát - 3 - audi rs3 lms v letadle 02I tohle si lze přibalit na cestu běžnou leteckou linkou, dokonce dvakrát - 4 - audi rs3 lms v letadle 03I tohle si lze přibalit na cestu běžnou leteckou linkou, dokonce dvakrát - 5 - audi rs3 lms v letadle 04I tohle si lze přibalit na cestu běžnou leteckou linkou, dokonce dvakrát - 6 - audi rs3 lms v letadle 05I tohle si lze přibalit na cestu běžnou leteckou linkou, dokonce dvakrát - 7 - audi rs3 lms v letadle 06I tohle si lze přibalit na cestu běžnou leteckou linkou, dokonce dvakrát - 8 - audi rs3 lms v letadle 07
Cestující jistě ani netušili, co je pod jejich nohama

Zdroj: Jalopnik

Marek Bednář

Diskuze 2 příspěvky

 

Živá témata na fóru

zobrazit vše

Autobazar

zobrazit vše

zobrazit vše