Reklama

Interiér nové Dacie Duster předčasně odhalen. Je více digitální, jak se vám líbí?

Druhá generace Dusteru měla interiér ukázat až ve Frankfurtu, nakonec si jej můžeme prohlédnout už teď. Působí vyspěleji, díky architektuře i výbavě.
  1. Autoforum.cz
  2. Rubriky a sekce
  3. Bleskovky

Interiér nové Dacie Duster předčasně odhalen. Je více digitální, jak se vám líbí?

5.9.2017 | Petr Prokopec | 10 příspěvků

Druhá generace Dusteru měla interiér ukázat až ve Frankfurtu, nakonec si jej můžeme prohlédnout už teď. Působí vyspěleji, díky architektuře i výbavě.

Novou Dacii Duster jsme si sice již představit mohli, nicméně rumunská automobilka prozatím odhalila pouze její exteriér. Navíc nezmínila příliš informací o technice, víme pouze o posunu čelního okna o 110 milimetrů směrem kupředu. To samozřejmě není málo, a tak lze věřit tvrzení značky, že kabina je nyní delší a působí prostorněji.

To bylo dosud vše, co jsme si k vnitřku mohli říci a mysleli jsme si, že na další detaily budeme muset počkat až do příštího týdne, kdy se vůz ukáže naživo na autosalonu ve Frankfurtu. Čekání ale nakonec tak dlouhé nebude. Dacia už nový Duster zvenčí i zevnitř ukázala novinářům za zavřenými dveřmi a i když focení bylo zakázáno, jeden snímek se ven přece jen dostal. A ukazuje vše důležité.

Prohlédnout si tak můžeme mix důvěrně známých prvků a zcela nových elementů. Patrný je přitom hlavně středový displej, který bude k mání v základním černém provedení i ve vyšší verzi se stříbrným rámečkem. Středová konzole dále hostí trojici výdechů klimatizace a trojici otočných ovladačů, jenž v sobě skrývají menší displej s digitálními číslicemi. Od analogové techniky směrem k digitálu se ostatně posunul i přístrojový štít, kde trojici ciferníků nahradily dva svírající menší obrazovku. Kromě toho Dacia lehce učesala i středový tunel a zjevně i rozšířila výčet individualizačních prvků.

Nezbývá než se zeptat, jak se vám toto řešení líbí. Na levné auto nám přijde být docela na úrovni, ale třeba to uvidíte jinak...

Interiér nové Dacie Duster předčasně odhalen. Je více digitální, jak se vám líbí? - 1 - Dacia Duster 2018 nova interier prvni 01Interiér nové Dacie Duster předčasně odhalen. Je více digitální, jak se vám líbí? - 2 - Dacia Duster 2018 nova interier prvni 02Interiér nové Dacie Duster předčasně odhalen. Je více digitální, jak se vám líbí? - 3 - Dacia Duster 2018 nova interier prvni 03
Interiér nové Dacie Duster působí lepším dojmem. Zda ale skutečně nabídne výrazně více místa než předchozí kabina, zůstává nadále nejasné

Interiér nové Dacie Duster předčasně odhalen. Je více digitální, jak se vám líbí? - 4 - Dacia Duster nova vs stara 08
Dosud jsme vnitřek mohli vidět pouze na ilustracích

Interiér nové Dacie Duster předčasně odhalen. Je více digitální, jak se vám líbí? - 5 - Dacia Duster nova vs stara 07
Ve srovnání s dosavadním provedením jde nepochybně o posun vpřed

Zdroj: Ferdfanpage@Facebook

Petr Prokopec

Další zajímavé články:

Diskuze 10 příspěvků

Reklama

Živá témata na fóru

zobrazit vše

Autobazar

zobrazit vše

Reklama