Jeptišky za volantem BMW i8 překvapí. I když v této zemi ne až tak

26.8.2016 | Marek Bednář | 4 příspěvky

Čekali byste jeptišku ve staré Felicii, v Citroënu 2CV či v dodávce, protože se stará o nějakou dobročinnost? Tady se vyskytují i v hybridních sporťácích.

Koho byste očekávali za volantem BMW i8? Podnikatele, manažery, fotbalisty, politiky? Pokud se budeme bavit o Polsku, je to všechno špatně, alespoň v tomhle případě. V bílém BMW i8 na obrázku byly spatřeny jeptišky. Nevíme, jak to sedí k evangelijní radě chudoby, ale to není zas tak podstatné.

Tato fotka byla prý pořízena ve vesnici Świnice Warckie nedaleko Lodže a byla zveřejněna motorkářem Przemkem Sobolou se slovy, že je to jeho fotografie. V komentářích ho někdo označil za lháře, „jako obvykle”; co je na kterém tvrzení tom pravdy, netušíme. V každém případě vidíme jeptišky jezdit v BMW i8, což člověk asi jen tak nepotká.

Na druhou stranu, kde jinde něco takového čekat než v Polsku. Ne že by to byla nějak extrémně bohatá země, táhne si s sebou břímě dekád komunistické okupace jako my, ale lidé tam jsou silně věřící. A i když zasvětíte svůj život Bohu, proč byste nemohli místo v Citroënu 2CV jezdit třeba v BMW i8.

Jeptišky za volantem BMW i8 překvapí. I když v této zemi ne až tak - 1 - jeptisky bmw i8 01Jeptišky za volantem BMW i8 překvapí. I když v této zemi ne až tak - 2 - jeptisky bmw i8 02
Nějak se přepravovat musí i jeptišky...

Zdroje: Przemek Sobola@Facebook přes Motor1

Marek Bednář

Další zajímavé články:

Diskuze 4 příspěvky

Živá témata na fóru

zobrazit vše

Autobazar

zobrazit vše

Reklama