Reklama

Kdo vykoupil podivné předražené Zerouno? Jedno už je na prodej, ještě dráž

Kdo se zajímá o Italdesign Zerouno, ví, že všech pět kusů bylo prodáno. Už nyní je však jeden k mání. Nekupují nakonec tahle auta jen překupníci?
  1. Autoforum.cz
  2. Rubriky a sekce
  3. Bleskovky

Kdo vykoupil podivné předražené Zerouno? Jedno už je na prodej, ještě dráž

11.9.2017 | Marek Bednář | 2 příspěvky

Kdo se zajímá o Italdesign Zerouno, ví, že všech pět kusů bylo prodáno. Už nyní je však jeden k mání. Nekupují nakonec tahle auta jen překupníci?

Baví-li vás unikátní supersporty, které jsou vyprodané ještě dřív, než se o nich svět dozví, jistě vám neunikl Italdesign Zerouno. Je to první automobil, který se pod značkou Italdesign dostal do výroby. Věnovali jsme se mu minulý měsíc a mohli jste si přečíst, že pod novou karbonovou karoserií s diskutabilním vzhledem je z pohledu novosti samotného vozu už starší, byť výborná technika - šasi a pohonné ústrojí Lamborghini Huracán.

Také jste si mohli přečíst, že všech pět vyrobených kusů už bylo prodáno, a to údajně za nejméně 2 miliony Eur (52 milionů korun) za kus. Už tehdy jsme se ptali, kdo si pořád de facto Huracán za takové peníze koupí a dnes se musíme ptát znovu. Protože jeden exemplář už je na prodej. Je to červený vůz s pořadovým číslem 02, tedy ten, který se světu ukázal na Pebble Beach Concours d'Elegance v srpnu letošního roku.

Podle jednoho zdroje má najeto 50 km, inzerát dealera Grandex v Německu ovšem hovoří o proběhu 0 km. Tím chce jistě prodávající říci, že jde o nové auto, jinak bude skutečný nájezd vyšší - už kvůli tomu, že auto aspoň se v Pebble pohybovalo po vlastní ose. Že jezdilo i mimo Pebble, je dokázáno druhým videem níže, které zveřejnil samotný Italdesign, takže proběhu 50 km by se dalo věřit spíš.

Vůz je k prodeji za 2,5 milionu Eur, tedy zhruba 65,19 milionu korun, jinými slovy asi o půl milionu Eur dráž, než se prodal jako nový. Kdo ho dosud vlastnil, nevíme, možná to ale nebyl nikdo z koncových zákazníků. Prodejce - nebo jeho klient - jej mohl u Italdesignu koupit hned jako nový s vidinou rychlého zisku, půl milionu Eur za pár měsíců by se líbilo vydělat i nám. A nemít o něj žádný jiný zájem. Jen to v našich očích vysvětluje tak rychlý prodej podle nás předraženého a podivného Huracánu. Jinou otázkou je, jestli si ho někdo jiný koupí teď. Váš názor?

Kdo vykoupil podivné předražené Zerouno? Jedno už je na prodej, ještě dráž - 1 - italdesign zerouno prodej de 01Kdo vykoupil podivné předražené Zerouno? Jedno už je na prodej, ještě dráž - 2 - italdesign zerouno prodej de 02Kdo vykoupil podivné předražené Zerouno? Jedno už je na prodej, ještě dráž - 3 - italdesign zerouno prodej de 03Kdo vykoupil podivné předražené Zerouno? Jedno už je na prodej, ještě dráž - 4 - italdesign zerouno prodej de 04Kdo vykoupil podivné předražené Zerouno? Jedno už je na prodej, ještě dráž - 5 - italdesign zerouno prodej de 05Kdo vykoupil podivné předražené Zerouno? Jedno už je na prodej, ještě dráž - 6 - italdesign zerouno prodej de 06Kdo vykoupil podivné předražené Zerouno? Jedno už je na prodej, ještě dráž - 7 - italdesign zerouno prodej de 07Kdo vykoupil podivné předražené Zerouno? Jedno už je na prodej, ještě dráž - 8 - italdesign zerouno prodej de 08Kdo vykoupil podivné předražené Zerouno? Jedno už je na prodej, ještě dráž - 9 - italdesign zerouno prodej de 09Kdo vykoupil podivné předražené Zerouno? Jedno už je na prodej, ještě dráž - 10 - italdesign zerouno prodej de 10Kdo vykoupil podivné předražené Zerouno? Jedno už je na prodej, ještě dráž - 11 - italdesign zerouno prodej de 11Kdo vykoupil podivné předražené Zerouno? Jedno už je na prodej, ještě dráž - 12 - italdesign zerouno prodej de 12Kdo vykoupil podivné předražené Zerouno? Jedno už je na prodej, ještě dráž - 13 - italdesign zerouno prodej de 13Kdo vykoupil podivné předražené Zerouno? Jedno už je na prodej, ještě dráž - 14 - italdesign zerouno prodej de 14Kdo vykoupil podivné předražené Zerouno? Jedno už je na prodej, ještě dráž - 15 - italdesign zerouno prodej de 15Kdo vykoupil podivné předražené Zerouno? Jedno už je na prodej, ještě dráž - 16 - italdesign zerouno prodej de 16Kdo vykoupil podivné předražené Zerouno? Jedno už je na prodej, ještě dráž - 17 - italdesign zerouno prodej de 17Kdo vykoupil podivné předražené Zerouno? Jedno už je na prodej, ještě dráž - 18 - italdesign zerouno prodej de 18Kdo vykoupil podivné předražené Zerouno? Jedno už je na prodej, ještě dráž - 19 - italdesign zerouno prodej de 19Kdo vykoupil podivné předražené Zerouno? Jedno už je na prodej, ještě dráž - 20 - italdesign zerouno prodej de 20Kdo vykoupil podivné předražené Zerouno? Jedno už je na prodej, ještě dráž - 21 - italdesign zerouno prodej de 21Kdo vykoupil podivné předražené Zerouno? Jedno už je na prodej, ještě dráž - 22 - italdesign zerouno prodej de 22
Za 2,5 milionu Eur může být tohle Zerouno vaše. Možná bylo koupeno jen proto, aby bylo co nejrychleji dráže prodáno

Zdroj: Grandex.de přes James Edition

Marek Bednář

Další zajímavé články:

Diskuze 2 příspěvky

Reklama

Živá témata na fóru

zobrazit vše

Autobazar

zobrazit vše