Home > Rubriky a sekce > Bleskovky > Článek
Lexus GS 2012: první fotka produkční verze je venku
5.8.2011 | Petr Miler | Přidat příspěvek
Lexus pokračuje v odhalování nové generace sedanu GS. Po nedávném prvním videu s maskovaným prototypem nám ukázal i první, byť lehce zastřený snímek sériového provedení.
Již od konce července bezpečně víme, že Lexus odhalí novou generaci modelu GS na Concours d’Elegance v kalifornském Pebble Beach. Od té doby se nás automobilka snaží držet ve střehu a ukázala nám nejen první video s prototypem GS, ale vypustila i informace o jeho chystaných motorizacích. Od té chvíle uběhlo jen pár dní a o GS vám můžeme říci zase o něco více.
Tedy říci, mnoho nových informací zatím nemáme, určitě vám ale můžeme ukázat první fotografii sériového provedení. Jejím cílem bohužel není vůz odhalit v celé jeho kráse, ale jen naznačit jeho podobu, a tak přibližně podobné množství informací o jeho vzhledu ukazuje i skrývá. Po zesvětlení značně zastřeného snímku je ovšem zjevné to, co naznačovaly již předchozí zmínky o novém GS - produkční verze bude konceptu LF-Gh podobná mnohem více, než se na začátku letošního roku mohlo zdát. Pár složitějších linek patrně zmizí, základní idea včetně masky chladiče ve tvaru přesýpacích hodin a LEDové Audifikace hlavních světel ale zůstane zjevně stejná.
Krom tohoto konstatování zatím nemůžeme dodat více, než že premiéra vozu proběhne 18. srpna na již zmíněném místě. Vzhledem k tomu, kolika materiály nás Lexus od posledního červencového týdne zahrnul, ovšem předpokládáme, že do té doby o novém GS ještě několikrát uslyšíme...



Lexus GS 2012 na prvním snímku a jeho upravených podobách
Diskuze Přidat příspěvek
Bleskovky
Pohled do nitra motoru BMW za chodu, když točí 14 tisíc otáček, je fascinující. Z kmitání pružin ventilů vám půjde hlava kolem
před 4 hodinami
Investor a influencer rozpůlil své Ferrari za 10 milionů o strom. Odešel nezraněn, i když se kusy auta válely po celém okolí
dnes
Das Auto: VW Touareg trefila raketa, dál jezdí, jako by se nechumelilo
26.7.2026
Nejnovější články
Válka klonů: Srovnejte si Lamborghini Temerario s Audi Nuvolari, o fešáky je tady nouze
před 3 hodinami
Pohled do nitra motoru BMW za chodu, když točí 14 tisíc otáček, je fascinující. Z kmitání pružin ventilů vám půjde hlava kolem
před 4 hodinami
Spyker se vrací do Formule 1, na okruhu bude mít stejně aut jako zbytek týmů dohromady
před 5 hodinami
Porsche selhává i marketing. Po zhlédnutí jeho pokusu dostat nový Cayenne do lepšího světla se se budete ptát jen: „Cože?”
před 6 hodinami
Subaru uznalo, že jeho auta jsou dnes nuda. Slibuje, že to spraví hned několika stroji nové divize
před 8 hodinami
Živá témata na fóru
- Chlubítko univerzální 07.28. 12:29 - pavproch
- Mobilní telefony a vše okolo mobilních komunikací 07.28. 06:50 - pavproch
- Detektory policejních radarů 07.27. 21:32 - řidičBOB
- Onboard videa 07.27. 21:25 - řidičBOB
- Politický koutek 07.27. 14:03 - jerry
- Zajímavé nabídky / slevy 07.27. 11:58 - mattonecz
- Ceny PHM ref aktuální válka v Iránu 07.26. 19:34 - jerry
- Škoda Auto obecně 07.25. 22:33 - jerry
