Home > Rubriky a sekce > Bleskovky > Článek
Lze vůbec pochopit, že si někdo přečalounil Teslu Model S krokodýlí kůží?
20.5.2019 | Mirek Mazal
Majitele Tesel si představíme jako lidi s nadstandardními ohledy k přírodě, kteří svůj přístup k životu otiskují i do pořízení elektrického auta. O majiteli tohoto Modelu S to neplatí, leda že by šlo o Krokodyla Dundeeho.
Před měsícem uplynulo už 33 let od prvního uvedení australské filmové klasiky jménem Krokodýl Dundee. Dobrodružný film s Paulem Hoganem v hlavní roli se dodnes ukazuje na televizních obrazovkách. Vtipné ztvárnění příhod australského milovníka přírody baví různé generace diváků a jeden z nich se možná inspiroval k výrobě automobilu, který by mohl figurovat v dalším pokračování.
Majitel Tesly Model S si totiž nechal potáhnout interiér čalouněním z krokodýlí kůže, popř. z něčeho ji věrně připomínající. Materiál evokující australský celovečerní film prakticky zničil původní eleganci minimalistické kabiny elektromobilu. Do moderního sedanu z USA se kýčovitý symbol prvoplánovitého luxusu dvakrát nehodí.
Výstřední interiér je doplněn ještě horšími koberečky, které vrhají podivné odlesky přímo na mnohobarevná sedadla. Sériovou podobu autor nechal jen volantu, kapličce přístrojů a středovému tabletu, ostatní části musí provokovat nejen ochránce přírody, ať už je kůže pravá nebo ne.
S ohledem na typické uvažování majitelů Tesel je podobný krok těžké pochopit, zvlášť když výsledek málokdo označuje za vizuálně atraktivní. Sledovat okolní provoz pohledem přes hřbet krokodýla ovšem může být zážitek, minimálně Krokodýl Dundee by se tu cítil jako doma...



Tesla Model S v úpravě pro lovce krokodýlů vyvolává diskuze, ale kdo chce kam...
Zdroj: Reddit
Bleskovky
Nástupce tragicky zesnulého Kena Blocka se pochlubil novou brutalitou točící 9 500 otáček i s turbem, natočil s ním další Gymkhanu
včera
Srovnání hned tří moderních Porsche bez turba vám zapěje fascinující „vosí árii”, chybu neuděláte ani s jedním z nich
4.11.2025
Porsche si nechalo patentovat nový jízdní režim, který působí jako aprílový žert, je ale míněn smrtelně vážně
2.11.2025
Nové na MotoForum.cz
- GP Portugalska: Všechno je připraveno pro Pedra Acostu včera 17:04
- V Moto2 je rozdíl mezi lídrem a druhým pouhých 9 bodů včera 16:00
- Grand Prix se vrací do Evropy 4.11.2025
- Joe Roberts mimo hru v Portimãu a Valencii, Xabi Zurutuza jako náhrada 4.11.2025
- Miguel Oliveira: Poslední domácí závod v MotoGP? 3.11.2025
Nejnovější články
Nechvalně proslulý německý tuner se vyřádil na novém BMW M5, ale asi to vzal za špatný konec. Teď vypadá jako Honda Civic
před 10 hodinami
Vážně to není „my proti nim”? Opravdu jsou lidé vyvíjející elektrická a spalovací auta stejní nadšenci, jen pracují s „jiným materiálem”?
včera
BMW M končí s verzemi Competition. Zdánlivě logický krok je dalším nepochopením emotivní stránky věci
včera
Stellantis nezná meze, do nabídky vrací i motor 7,0 V8 s až 1 014 koňmi, navíc levně
včera
Prodeje korejských elektromobilů v USA se po konci dotací zhroutily, i když zlevnily pod úroveň dotovaných cen
včera
Živá témata na fóru
- Policejní kontroly a měření 11.05. 22:08 - mafel
- Řidiči, co to mají v ruce... 11.05. 20:57 - abgx1
- Lampárna (stěžovatelna) 11.05. 20:41 - řidičBOB
- Rychlodotazy 11.05. 18:48 - pavproch
- BMW Divize 11.05. 10:19 - pavproch
- Zimní/letní? Už máte přezuto? 11.04. 18:24 - Stepan
- Dříve M135i, nyní ///M2 11.04. 14:02 - Snowman000
- 1.0tsi 85kw 11.04. 10:51 - Carnby
