Reklama

Michael Schumacher se lepší, k další léčbě byl převezen do USA, říkají Němci

Nad stavem sedminásobného mistra světa F1 stále visí otazníky. Německý Bravo Sport ale informuje o pozitivním vývoji a převozu ke speciální léčbě.
  1. Autoforum.cz
  2. Rubriky a sekce
  3. Bleskovky

Michael Schumacher se lepší, k další léčbě byl převezen do USA, říkají Němci

24.9.2017 | Petr Prokopec | 3 příspěvky

Nad stavem sedminásobného mistra světa F1 stále visí otazníky. Německý Bravo Sport ale informuje o pozitivním vývoji a převozu ke speciální léčbě.

Zdravotní stav Michaela Schumachera je jedním z nejpřísněji střežených tajemství současnosti. Ani po takřka čtyřech letech, jenž uplynuly od nešťastného lyžařského incidentu, tedy s jistotou nevíme, zda se radovat či naopak truchlit. Nyní se ovšem zdá, že by mohlo dojít i na pozitivnější dojmy, neboť německý magazín Bravo Sport přinesl překvapivé informace o Schumacherově převozu do Spojených států.

Již s ohledem na charakter zdroje (jde o sportovní edici i u nás kdysi velmi populárního časopisu pro mladé) je samozřejmě otázkou, zda se jedná o realitu. Jako ostatně v případě každé nové informace o Schumacherově stavu. Jeho manažerka tyto novinky odmítla komentovat, nicméně pokud by byly pravdivé, vlily by do žil nejen fanoušků německého závodníka trochu naděje - převoz k další léčbě má být projevem pozitivního vývoje jeho rekonvalescence.

Bravo Sport uvádí, že Schumacher měl být tajně přepraven ze švýcarského Glandu do amerického Dallasu. V Texasu má přitom rodina ranč, mimo to se zde ale nachází také klinika Marka Meekse, specialisty na mozkové buňky. Právě ten by nyní měl převzít léčbu sedminásobného světového šampiona, přičemž na konci ozdravné kúry by se mohl Schumi objevit i na veřejnosti.

„Máme rozsáhlé zkušenosti s traumatizovanými pacienty. Jen stěží se někde v Evropě nachází klinika, která se potýká s takovým množstvím případů jako ta naše,“ řekl na dotaz Bravo Sportu poněkud neurčitě Meeks. Schumacher by tak měl být v nejskvělejších rukou, jenž nahradí dosavadní domácí léčbu, která rodinu vychází na nemalých 195 000 USD (cca 4,25 milionu korun) týdně.

Nic z toho pochopitelně nepotvrzuje ani nevyvrací, zda k Schumacherově převozu skutečně došlo a jisti si tím nebudeme moci být do chvíle, kdy k záležitosti promluví někdo z Schumacherovy rodiny či managementu. Jak už jsme ale mnohokrát zmínili, tito lidé se na téma šampionova stavu zásadně nevyjadřují, a tak budeme muset počkat na další neoficiální zprávy. Třeba se objeví fotky či video z utajovaného převozu či jiná informace potvrzující jeho pobyt v Meeksově klinice. Nezlobili bychom se za to, do té chvíle ale můžeme jen zopakovat, že v oficiální rovině Schumacherův zdravotní stav stále není znám.

Michael Schumacher se lepší, k další léčbě byl převezen do USA, říkají Němci - 1 - Michael Schumacher Mercedes F1 Nordschleife 2013 07Michael Schumacher se lepší, k další léčbě byl převezen do USA, říkají Němci - 2 - Michael Schumacher Mercedes 03Michael Schumacher se lepší, k další léčbě byl převezen do USA, říkají Němci - 3 - Michael Schumacher Mercedes 04Michael Schumacher se lepší, k další léčbě byl převezen do USA, říkají Němci - 4 - Mercedes-Benz C W205 Schumacher 03Michael Schumacher se lepší, k další léčbě byl převezen do USA, říkají Němci - 5 - Michael Schumacher Mercedes F1 Nordschleife 2013 16Michael Schumacher se lepší, k další léčbě byl převezen do USA, říkají Němci - 6 - Michael Schumacher nove foto perex 01
Fanouškům Michaela Schumachera svitla díky informacím německého magazínu Bravo nová naděje. Otázkou však je, zda jsou ony zvěsti pravdivé

Zdroj: Bravo Sport

Petr Prokopec

Další zajímavé články:

Diskuze 3 příspěvky

Reklama

Autobazar

zobrazit vše

Reklama