-

Moderátor Top Gearu havaroval se svém novém Porsche. Koupil jej teprve v únoru

Zrovna v případě tohoto muže se nelze domnívat, že by své auto nezvládal, i on se ale připletl k ne zcela banální nehodě. Naštěstí se při ní nikomu živému nic vážného nestalo.
  1. Autoforum.cz
  2. Rubriky a sekce
  3. Bleskovky

Moderátor Top Gearu havaroval se svém novém Porsche. Koupil jej teprve v únoru

13.11.2018 | Mirek Mazal

Zrovna v případě tohoto muže se nelze domnívat, že by své auto nezvládal, i on se ale připletl k ne zcela banální nehodě. Naštěstí se při ní nikomu živému nic vážného nestalo.

Britský novinář Chris Harris je dnes jednou z hlavních tváří nejnovějšího ztvárnění Top Gearu. Rád řídí klasické vozy oproštěné o rozličné elektronické asistenty a k tomu miluje značku Porsche. Když si tyhle dvě věci dáte dohromady s jeho jistě slušnými příjmy, které za práci pro BBC pobírá, nelze se divit, že si z nových aut pořídil na soukromé jezdění Porsche 911 GT3 Touring Package s atmosféricky plněným motorem a výlučně manuální převodovkou.

Koupil si jej letos v únoru a radost z jeho pořízení neskrýval ani před veřejností. Vybral si relativně decentní provedení s černým lakem, žlutými brzdovými třmeny skrytými za zlatými koly a LED světlomety s černým pozadím. A přidat si nechal take sportovní sedačky původně určené pro model 918 Spyder. Stal se podle vlastních slov nejšťastnějším člověkem ve Velké Británii, ale teď asi zažívá horší pocity.

Zkušený redaktor a mistr volantu v jedné osobě se včera připletl k ne zcela banální dopravní nehodě. Narazil do pick-upu, který se otáčel na pro něj nečekaném místě. Ani karbon-keramické brzdy Porsche či obdivovaný řidičský cit Harrise nezabránily incidentu, který skončil zdemolovaným supersportem. Podle fotek se v autoservisu zapotí, ale není to nic nic, co by nešlo opravit. Nejvíce utrpěla přední část vozu a levý přední bok až po dveře řidiče.

Viník nehody zatím není zřejmý, druhým účastníkem byl řidič šedého pick-upu, který se na silnici A466 poblíž Tinternu ve Walesu otáčel - jestli to bylo nesprávné místo, nebo jel Harris moc rychle, není jasné. I druhý automobil bude muset zamířit do opravny, ale srážka se obešla bez nutnosti lékařského ošetření. Řidič užitkového vozu jel sám, Harris vezl na sedadle spolujezdce někoho z nadřízených. Pikantní situace, ale naštěstí jsou všichni v pořádku.


Moderátor Top Gearu havaroval se svém novém Porsche. Koupil jej teprve v únoru - 1 - Chris Harris Porsche 911 GT3 Touring Package 2018 nove 01Moderátor Top Gearu havaroval se svém novém Porsche. Koupil jej teprve v únoru - 2 - Chris Harris Porsche GT3 Touring Package 2018 nehoda 01Moderátor Top Gearu havaroval se svém novém Porsche. Koupil jej teprve v únoru - 3 - Chris Harris Porsche GT3 Touring Package 2018 nehoda 02Moderátor Top Gearu havaroval se svém novém Porsche. Koupil jej teprve v únoru - 4 - Chris Harris Porsche GT3 Touring Package 2018 nehoda 03Moderátor Top Gearu havaroval se svém novém Porsche. Koupil jej teprve v únoru - 5 - Chris Harris Porsche GT3 Touring Package 2018 nehoda 04Moderátor Top Gearu havaroval se svém novém Porsche. Koupil jej teprve v únoru - 6 - Chris Harris Porsche GT3 Touring Package 2018 nehoda 05Moderátor Top Gearu havaroval se svém novém Porsche. Koupil jej teprve v únoru - 7 - Chris Harris Porsche GT3 Touring Package 2018 nehoda 06Moderátor Top Gearu havaroval se svém novém Porsche. Koupil jej teprve v únoru - 8 - Chris Harris Porsche GT3 Touring Package 2018 nehoda 07Moderátor Top Gearu havaroval se svém novém Porsche. Koupil jej teprve v únoru - 9 - Chris Harris Porsche GT3 Touring Package 2018 nehoda 08
Porsche GT3 Touring Package vyrobené pro Chrise Harrise bylo pěkné a nenápadné...

Moderátor Top Gearu havaroval se svém novém Porsche. Koupil jej teprve v únoru - 10 - Chris Harris Porsche GT3 Touring Package 2018 nehoda 09
... teď musí po nehodě do autoservisu. Moderátor Top Gearu nestihl zareagovat na otáčející se pick-up

Zdroj: BBC, harrismonkey@Instagram

Mirek Mazal

Reklama

Živá témata na fóru

zobrazit vše

Autobazar

zobrazit vše

zobrazit vše