Reklama

Motorkář „blbnul” v městském provozu, dostal osm měsíců natvrdo (video)

Chování třiadvacetiletého pilota jistě nebylo předpisové, slušné ani rozumné. Jenže nikomu neublížil, tak proč putuje na tak dlouho za mříže?
  1. Autoforum.cz
  2. Rubriky a sekce
  3. Bleskovky

Motorkář „blbnul” v městském provozu, dostal osm měsíců natvrdo (video)

11.11.2016 | Marek Bednář | 26 příspěvků

Chování třiadvacetiletého pilota jistě nebylo předpisové, slušné ani rozumné. Jenže nikomu neublížil, tak proč putuje na tak dlouho za mříže?

Když má někdo v garáži motorku, jistě na ní chce jezdit. Pokud je to enduro, dá se čekat, že bude majitel chtít jezdit i mimo asfalt. Proti tomu není co namítat, jenže když se rozhodne jezdit mimo asfalt ve městě, zejména v britském městě, musí počítat s možností, že bude přistižen a potrestán.

Něco takového udělal člověk na videu níže. Všiml si ho policejní vrtulník - tedy, podle dostupných zpráv; nemůžeme vyloučit, že na motorkáře někdo policii zavolal. Chvíli ho sledoval a pak ho zastavily pozemní jednotky. Identifikovaly ho jako 23letého Fabrice Trianta a zatkly ho. Později byl odsouzen k osmi měsícům vězení.

„Viděli jsme ho jezdit nebezpečně po ulicích v obytných oblastech rychleji než doprava kolem něj. Rychle předjížděl a podjížděl auta, stavěl se na zadní kolo a jezdil parkem. Jeho jízda byla bezohledná, ohrožoval veřejnost,” uvedl seržant Dave Lilwall. Z videa vidíme, že tenhle člověk nijak slušně nejel, to je jednoznačné.

S jeho jízdou nemůžeme souhlasit, ale nevidíme žádné bezprostřední ohrožení nikoho jiného, natož že by způsobil dopravní nehodu. K té má mnohem blíž modré auto, které nedá přednost šedému na křižovatce v čase zhruba 1:18. Těžko tedy můžeme souhlasit s tím, aby takový člověk putoval za mříže - kdyby to mělo být varovných 24 hodin, ještě to lze pochopit, ale 8 měsíců? Za hloupou klukovinu, která nikomu nezkřivila vlásek? Jaký je váš názor?

Motorkář „blbnul” v městském provozu, dostal osm měsíců natvrdo (video) - 1 - Motorkar blbnul ve meste 8 mesicu 01Motorkář „blbnul” v městském provozu, dostal osm měsíců natvrdo (video) - 2 - Motorkar blbnul ve meste 8 mesicu 02Motorkář „blbnul” v městském provozu, dostal osm měsíců natvrdo (video) - 3 - Motorkar blbnul ve meste 8 mesicu 03Motorkář „blbnul” v městském provozu, dostal osm měsíců natvrdo (video) - 4 - Motorkar blbnul ve meste 8 mesicu 04Motorkář „blbnul” v městském provozu, dostal osm měsíců natvrdo (video) - 5 - Motorkar blbnul ve meste 8 mesicu 05Motorkář „blbnul” v městském provozu, dostal osm měsíců natvrdo (video) - 6 - Motorkar blbnul ve meste 8 mesicu 06Motorkář „blbnul” v městském provozu, dostal osm měsíců natvrdo (video) - 7 - Motorkar blbnul ve meste 8 mesicu 07Motorkář „blbnul” v městském provozu, dostal osm měsíců natvrdo (video) - 8 - Motorkar blbnul ve meste 8 mesicu 08
Je těžké pochopit, proč má tento člověk jít na 8 měsíců do vězení

Zdroj: Carscoops

Marek Bednář

Další zajímavé články:

Diskuze 26 příspěvků

Reklama

Živá témata na fóru

zobrazit vše

Autobazar

zobrazit vše