Motorkář „blbnul” v městském provozu, dostal osm měsíců natvrdo (video)

11.11.2016 | Marek Bednář | 26 příspěvků

Chování třiadvacetiletého pilota jistě nebylo předpisové, slušné ani rozumné. Jenže nikomu neublížil, tak proč putuje na tak dlouho za mříže?

Když má někdo v garáži motorku, jistě na ní chce jezdit. Pokud je to enduro, dá se čekat, že bude majitel chtít jezdit i mimo asfalt. Proti tomu není co namítat, jenže když se rozhodne jezdit mimo asfalt ve městě, zejména v britském městě, musí počítat s možností, že bude přistižen a potrestán.

Něco takového udělal člověk na videu níže. Všiml si ho policejní vrtulník - tedy, podle dostupných zpráv; nemůžeme vyloučit, že na motorkáře někdo policii zavolal. Chvíli ho sledoval a pak ho zastavily pozemní jednotky. Identifikovaly ho jako 23letého Fabrice Trianta a zatkly ho. Později byl odsouzen k osmi měsícům vězení.

„Viděli jsme ho jezdit nebezpečně po ulicích v obytných oblastech rychleji než doprava kolem něj. Rychle předjížděl a podjížděl auta, stavěl se na zadní kolo a jezdil parkem. Jeho jízda byla bezohledná, ohrožoval veřejnost,” uvedl seržant Dave Lilwall. Z videa vidíme, že tenhle člověk nijak slušně nejel, to je jednoznačné.

S jeho jízdou nemůžeme souhlasit, ale nevidíme žádné bezprostřední ohrožení nikoho jiného, natož že by způsobil dopravní nehodu. K té má mnohem blíž modré auto, které nedá přednost šedému na křižovatce v čase zhruba 1:18. Těžko tedy můžeme souhlasit s tím, aby takový člověk putoval za mříže - kdyby to mělo být varovných 24 hodin, ještě to lze pochopit, ale 8 měsíců? Za hloupou klukovinu, která nikomu nezkřivila vlásek? Jaký je váš názor?

Motorkář „blbnul” v městském provozu, dostal osm měsíců natvrdo (video) - 1 - Motorkar blbnul ve meste 8 mesicu 01Motorkář „blbnul” v městském provozu, dostal osm měsíců natvrdo (video) - 2 - Motorkar blbnul ve meste 8 mesicu 02Motorkář „blbnul” v městském provozu, dostal osm měsíců natvrdo (video) - 3 - Motorkar blbnul ve meste 8 mesicu 03Motorkář „blbnul” v městském provozu, dostal osm měsíců natvrdo (video) - 4 - Motorkar blbnul ve meste 8 mesicu 04Motorkář „blbnul” v městském provozu, dostal osm měsíců natvrdo (video) - 5 - Motorkar blbnul ve meste 8 mesicu 05Motorkář „blbnul” v městském provozu, dostal osm měsíců natvrdo (video) - 6 - Motorkar blbnul ve meste 8 mesicu 06Motorkář „blbnul” v městském provozu, dostal osm měsíců natvrdo (video) - 7 - Motorkar blbnul ve meste 8 mesicu 07Motorkář „blbnul” v městském provozu, dostal osm měsíců natvrdo (video) - 8 - Motorkar blbnul ve meste 8 mesicu 08
Je těžké pochopit, proč má tento člověk jít na 8 měsíců do vězení

Zdroj: Carscoops

Marek Bednář

Další zajímavé články:

Diskuze 26 příspěvků

Živá témata na fóru

zobrazit vše

Autobazar

zobrazit vše