Škoda Octavia Scout je nejlepší čtyřkolka

Škoda to zase vyhrála, Scout je nejlepší čtyřkolka, i když nemá ani „pořádný” pohon všech kol...
  1. Autoforum.cz
  2. Rubriky a sekce
  3. Bleskovky

Motorkář zkusil vyrazit do ulic pod vlivem, dopadlo to podle toho (video)

15.11.2016 | Marek Bednář | Přidat příspěvek

Potkat ve městě opilého cyklistu není nic až tak výjimečného. Spatřit jet pod vlivem motorkáře jedoucího ne zrovna na skútru je vtipné a děsivé zároveň.

Člověk občas narazí na videa, na kterých má chodec vážné problémy s chůzí nebo cyklista s jízdou. Obvykle za tím bývá přemíra konzumace nejdostupnější z psychotropních látek, alkoholu. Aby ale člověk viděl motorkáře s takovýmito problémy, je opravdu neobvyklé. Přesto se k nám jedno takové video dostalo. přesně Odkud pochází, nemáme zprávy, sázka na Rusko ale vypadá celkem bezpečně.

Motorkář ještě relativně normálně dojede k semaforu, ale protože tam musí zastavit, začínají trable. Nedaří se mu zůstat stát na místě, za pomalé jízdy se snaží držet balanc, ale skončí na zemi. Podobně dopadá i několik dalších pokusů vstát, až to řidiče vozu s kamerou přestane bavit a opilce objede.

Jak to pokračovalo dále, se tedy nedozvídáme. Vidíme jiného člověka přicházet motorkáři na pomoc, co s ním dále udělal, ale nevíme. Mohl mu sebrat klíčky a zavolat policii, ale taky ho mohl jen podržet v sedle a poslat dál na jeho nechtěně klikatou cestu. Doufejme, že nezpůsobil žádnou dopravní nehodu.

Motorkář zkusil vyrazit do ulic pod vlivem, dopadlo to podle toho (video) - 1 - opily motorkar 01Motorkář zkusil vyrazit do ulic pod vlivem, dopadlo to podle toho (video) - 2 - opily motorkar 02Motorkář zkusil vyrazit do ulic pod vlivem, dopadlo to podle toho (video) - 3 - opily motorkar 03
Tenhle motorkář "má dost"

Zdroj: Carscoops

Marek Bednář

Další zajímavé články:

Diskuze Přidat příspěvek

Reklama

Živá témata na fóru

zobrazit vše

Autobazar

zobrazit vše

Reklama