Netrpělivý řidič SUV předjížděl kolonu po středovém pásu, spravedlnost ho dostihla záhy

Není fér pokoušet se získat výhodu oproti ostatním tímto způsobem. Trest shůry přišel rychle, řidič SUV skončil neznámo kde.
  1. Autoforum.cz
  2. Rubriky a sekce
  3. Bleskovky

Netrpělivý řidič SUV předjížděl kolonu po středovém pásu, spravedlnost ho dostihla záhy

22.12.2018 | Mirek Mazal

Není fér pokoušet se získat výhodu oproti ostatním tímto způsobem. Trest shůry přišel rychle, řidič SUV skončil neznámo kde.

Svátkům klidu rok co rok předchází hektické stěhování národů. Přesná data od nás nemáme, třeba v USA se ale před Vánocemi přesouvá na jiné místo země celá třetina obyvatel. Za oceánem to konkrétně znamená přes 100 milionů hemžících se lidí a byť u nás bude takové číslo jistě nižší, současná situace na českých silnicích naznačuje, že málo jich také není.

Rusko v tomto směru nevybočuje z řady. Znamená to přeplněné silnice, na kterých nebývá nouze o svérázná řešení dopravních problémů. Trčet v zástupu nehybných aut se na východě nenosí, proto dochází k silničním eskapádám jako nikde jinde na zeměkouli. Nervy tentokrát neudržel na uzdě řidič SUV, který na dálnici zkusil štěstí v loterii jménem Středový pás.

Řidič černého auta se právě tudy rozhodl předjet kolonu stojících vozů. Pro sportovně užitkový automobil se zvýšeným podvozkem něco takového nebývá velkou výzvou, jenže boží spravedlnost nemá slitování. A tak šofér na svou troufalost rychle a tvrdě doplatil.

Sám se možná doteď diví, co mu zlomilo vaz, neboť středový pás vypadal jako pevná zem pokrytá sněhem. V určitém místě se ale nacházela jáma zalitá vodou, na níž se vytvořil ledový škraloup. Ten pak přikryl sníh a zbytek už si dokážete představit.

Jízdu vychytralého šoféra tak ukončila po pár metrech objíždění hluboká jáma, která i velké SUV slupla jako malinu. Auto během chvíle doslova zmizelo z povrchu zemského a bonusově se otočilo na bok. Snaha být první se rychle změnila v jasné poslední místo - boží spravedlnost, ale zvlášť v tomto čase jsme pochopitelně rádi, že se muži za volantem nic vážného nestalo. Pořádnou lekci dostal i bez toho...


Netrpělivý řidič SUV předjížděl kolonu po středovém pásu, spravedlnost ho dostihla záhy - 1 - Ridic SUV predjizdel delicim pruhem video 01Netrpělivý řidič SUV předjížděl kolonu po středovém pásu, spravedlnost ho dostihla záhy - 2 - Ridic SUV predjizdel delicim pruhem video 02Netrpělivý řidič SUV předjížděl kolonu po středovém pásu, spravedlnost ho dostihla záhy - 3 - Ridic SUV predjizdel delicim pruhem video 03Netrpělivý řidič SUV předjížděl kolonu po středovém pásu, spravedlnost ho dostihla záhy - 4 - Ridic SUV predjizdel delicim pruhem video 04Netrpělivý řidič SUV předjížděl kolonu po středovém pásu, spravedlnost ho dostihla záhy - 5 - Ridic SUV predjizdel delicim pruhem video 05Netrpělivý řidič SUV předjížděl kolonu po středovém pásu, spravedlnost ho dostihla záhy - 6 - Ridic SUV predjizdel delicim pruhem video 06Netrpělivý řidič SUV předjížděl kolonu po středovém pásu, spravedlnost ho dostihla záhy - 7 - Ridic SUV predjizdel delicim pruhem video 07
Řidič SUV předjížděl ostatní nevybíravým způsobem, tvrdý trest za to schytal skoro okamžitě

Zdroj: BeR@Youtube

Mirek Mazal

Živá témata na fóru

zobrazit vše

Autobazar

zobrazit vše

zobrazit vše

Reklama