Reklama

Obří propad země před křižovatkou je něco, co na silnici nechcete zažít (+ videa)

Ohromná, 15 metrů hluboká díra se objevila ve Fukuoce na silnici těsně před křižovatkou. Pravděpodobně v souvislosti se stavebními pracemi.
  1. Autoforum.cz
  2. Rubriky a sekce
  3. Bleskovky

Obří propad země před křižovatkou je něco, co na silnici nechcete zažít (+ videa)

10.11.2016 | Marek Bednář | 1 příspěvek

Ohromná, 15 metrů hluboká díra se objevila ve Fukuoce na silnici těsně před křižovatkou. Pravděpodobně v souvislosti se stavebními pracemi.

Úterní ráno začalo pro obyvatele japonské Fukuoky jako každé jiné. Dělníci pracující na stavbě ve stanici metra přišli a pustili se do práce. A o chvíli později se na nedaleké křižovatce propadla silnice. Kráter, který se před křižovatkou ohromujícím způsobem postupně vytvořil, má vskutku úctyhodné rozměry, jak se můžete podívat na fotkách níže.

Jde o něco, co byste jistě nechtěli zažít stojíc na křižovatce, nemáme ale zprávy o tom, že by tímto propadem někdo zraněn, a tak zřejmě ani úvodním propadem nebyl nikdo zasažen, ten nejdrtivější propadl až po zastavení provozu v celém okolí tohoto místa. Co máme, je video, které ukazuje propad poslední části silnice dokumentuje. Vypadá to jako most, který se zřítí do hlubiny plné vody. Video bylo pořízeno pracovníkem v přilehlé kancelářské budově před evakuací a bere dech.

Výsledná díra má rozměry 27x30 metrů a je hluboká asi 15 metrů. Voda na dně je odpadní, přitéká sem stokami, jak vidno na druhém videu níže, které ukazuje „hotový” propad. Podle dostupných informací je velmi pravděpodobné, že propad souvisí s pracemi v nedaleké stanici metra; souvislost připustilo i město Fukuoka, které také už pracuje na vyplnění díry a obnovení provozu.

Obří propad země před křižovatkou je něco, co na silnici nechcete zažít (+ videa) - 1 - propad zeme fukuoka 00Obří propad země před křižovatkou je něco, co na silnici nechcete zažít (+ videa) - 2 - Propad zeme Fukuoka dalsi 01Obří propad země před křižovatkou je něco, co na silnici nechcete zažít (+ videa) - 3 - Propad zeme Fukuoka dalsi 02Obří propad země před křižovatkou je něco, co na silnici nechcete zažít (+ videa) - 4 - Propad zeme Fukuoka dalsi 03Obří propad země před křižovatkou je něco, co na silnici nechcete zažít (+ videa) - 5 - propad zeme fukuoka 01Obří propad země před křižovatkou je něco, co na silnici nechcete zažít (+ videa) - 6 - propad zeme fukuoka 02
Tahle ohromná díra se objevila v Japonsku

Zdroje: Carscoops, Vine

Marek Bednář

Další zajímavé články:

Diskuze 1 příspěvek

Živá témata na fóru

zobrazit vše

Autobazar

zobrazit vše