Reklama

„Pirát z karibiku” usedl do Formule E. Jsem přirozený talent, říkal. Pak naboural

Orlando Bloom o víkendu slavil své 41. narozeniny a jako oslavenec se mohl projet v elektrickém monopostu. Z jízdy si odnesl hlavně zničenou příď.
  1. Autoforum.cz
  2. Rubriky a sekce
  3. Bleskovky

„Pirát z karibiku” usedl do Formule E. Jsem přirozený talent, říkal. Pak naboural

29.1.2018 | Petr Prokopec | 2 příspěvky

Orlando Bloom o víkendu slavil své 41. narozeniny a jako oslavenec se mohl projet v elektrickém monopostu. Z jízdy si odnesl hlavně zničenou příď.

V prosinci odstartoval další ročník Formule E. Šampionát elektrických monopostů se stává čím dál tím populárnějším, neboť do něj míří stále více automobilek. Kromě toho je možné na startovním roštu vidět lidi s opravdu slavnými jmény. Jiné celebrity se ukazují také v zákulisí, jak prokázal třetí závod aktuální sezóny. Do marockého Marrákeše přijel i hollywoodský herec Orlando Bloom známý mimo jiné z filmové série Piráti z karibiku, který tam oslavil své 41. narozeniny. A při té příležitosti dostal příležitost usednout do kokpitu „Éčka“.

Bloom nejprve vyrazil na trať (samozřejmě v rámci doprovodných aktivit, nikoliv přímo v samotném závodě) v safety caru, jímž je BMW i8. Po prohlídce trati na sedadle spolujezdce přesedl za volant, přičemž po pár kolech po návratu do boxů prohlašoval, že je „přirozeným talentem“. V případě plug-in hybridního kupé tomu tak skutečně může i být, nicméně po přesednutí do monopostu se vyjevil trochu jiný obrázek.

Svou projížďku tak herec ukončil již po pár metrech nárazem do bariéry. Šlo sice jen o poškozenou příď, přičemž „nos“ si Bloom dokonce odnesl jako svůj narozeninový dar, nicméně i tak rozhodně nešlo o něco, čím by se Orlando chtěl chlubit. Vysmívat se mu ale nechceme - zvyknout si na jistě specifický stroj chce čas, a ten herec neměl. A nikdo neříká, že bychom to zvládli lépe.

Lze pak jen dodat, že Bloomovým instruktorem byl závodník Sam Bird, který po úvodní dvojici závodů v Hongkongu vedl průběžné pořadí. V Marrakéši jej ale na čele vystřídal švédský jezdec Felix Rosenqvist, který má aktuálně po třech podnicích na kontě hned dvě vítězství. S tímto náskokem nyní míří do chilského Santiaga, kam se šampionát Formule E přesouvá již tento víkend.

„Pirát z karibiku” usedl do Formule E. Jsem přirozený talent, říkal. Pak naboural - 1 - Formula E Orlando Bloom crash 2018 videoscreen 01„Pirát z karibiku” usedl do Formule E. Jsem přirozený talent, říkal. Pak naboural - 2 - Formula E Orlando Bloom crash 2018 videoscreen 02„Pirát z karibiku” usedl do Formule E. Jsem přirozený talent, říkal. Pak naboural - 3 - Formula E Orlando Bloom crash 2018 videoscreen 03„Pirát z karibiku” usedl do Formule E. Jsem přirozený talent, říkal. Pak naboural - 4 - Formula E Orlando Bloom crash 2018 videoscreen 04„Pirát z karibiku” usedl do Formule E. Jsem přirozený talent, říkal. Pak naboural - 5 - Formula E Orlando Bloom crash 2018 videoscreen 05„Pirát z karibiku” usedl do Formule E. Jsem přirozený talent, říkal. Pak naboural - 6 - Formula E Orlando Bloom crash 2018 videoscreen 06„Pirát z karibiku” usedl do Formule E. Jsem přirozený talent, říkal. Pak naboural - 7 - Formula E Orlando Bloom crash 2018 videoscreen 07„Pirát z karibiku” usedl do Formule E. Jsem přirozený talent, říkal. Pak naboural - 8 - Formula E Orlando Bloom crash 2018 videoscreen 08„Pirát z karibiku” usedl do Formule E. Jsem přirozený talent, říkal. Pak naboural - 9 - Formula E Orlando Bloom crash 2018 videoscreen 09„Pirát z karibiku” usedl do Formule E. Jsem přirozený talent, říkal. Pak naboural - 10 - Formula E Orlando Bloom crash 2018 videoscreen 10
Orlando Bloomovi se počátek narozeninových oslav zrovna nevyvedl

Petr Prokopec

Další zajímavé články:

Diskuze 2 příspěvky

Reklama

Živá témata na fóru

zobrazit vše

Autobazar

zobrazit vše