- -

Podívejte se na dokonalý burnout na křižovatce. Za volantem seděla cukrovka (video)

Jak souvisí cukrovka a burnouty? Na videu níže se auto s řidičkou, která dostala hypoglykemický šok, opřelo o jiný vůz. A pálilo gumy ve velkém.
  1. Autoforum.cz
  2. Rubriky a sekce
  3. Bleskovky

Podívejte se na dokonalý burnout na křižovatce. Za volantem seděla cukrovka (video)

26.10.2016 | Marek Bednář | 1 příspěvek

Jak souvisí cukrovka a burnouty? Na videu níže se auto s řidičkou, která dostala hypoglykemický šok, opřelo o jiný vůz. A pálilo gumy ve velkém.

Burnout amerického pick-upu, v tomto případě Chevroletu Colorado, není nic až tak mimořádného. Video, které si můžete pustit níže, ale mimořádné pálení gum zachycuje - množství kouře je tu tak ohromné, že se v něm ztrácí prakticky všechno, co nestojí proti směru vanoucího větu. Leckterý slabší muscle car by něco takového nedokázal, jenže ono video má háček.

Takhle krásný burnout ale nebyl cílem. Za volantem žlutého pick-upu seděla žena, diabetička, která zrovna dostala silný hypoglykemický šok a s nohou na plynu narazila - pravděpodobně jen velmi lehce - do červeného MPV před sebou. Všimněte si, že brzdová světla pick-upu nesvítí, oba vozy na místě drží pravděpodobně parkovací brzda Fordu.

Pobíhající lidé kolem se snaží dostat do pick-upu, který je zamčený. Během chvíle jeden z nich rozbije okno a burnout ukončí; jak přesně, nevíme, nás by napadlo vypnout zapalování. Podle dostupných informací nikdo nebyl zraněn; jak skončila řidička, nevíme. A dovolíme si trochu tmavošedou poznámku - až vás někdy bude policie otravovat kvůli burnoutu, můžete to zkusit svést na hypoglykemii, trpíte-li diabetem...

Podívejte se na dokonalý burnout na křižovatce. Za volantem seděla cukrovka (video) - 1 - Burnout cukrovka video 01Podívejte se na dokonalý burnout na křižovatce. Za volantem seděla cukrovka (video) - 2 - Burnout cukrovka video 02Podívejte se na dokonalý burnout na křižovatce. Za volantem seděla cukrovka (video) - 3 - Burnout cukrovka video 03Podívejte se na dokonalý burnout na křižovatce. Za volantem seděla cukrovka (video) - 4 - Burnout cukrovka video 04Podívejte se na dokonalý burnout na křižovatce. Za volantem seděla cukrovka (video) - 5 - Burnout cukrovka video 05Podívejte se na dokonalý burnout na křižovatce. Za volantem seděla cukrovka (video) - 6 - Burnout cukrovka video 06
Ukázkový, ale nechtěný burnout skončil naštěstí dobře

Marek Bednář

Další zajímavé články:

Diskuze 1 příspěvek

Živá témata na fóru

zobrazit vše

Autobazar

zobrazit vše


Reklama