- -

Pojem „zamrzlo mi auto” může v Rusku dostat docela jiný rozměr (+ videa)

Když u nás řeknete, že vám zamrzl vůz, patrně budete hovořit i zamrzlých zámcích, přimrzlých dveřích či autě pokrytém ledem. V Rusku je to jinak.
  1. Autoforum.cz
  2. Rubriky a sekce
  3. Bleskovky

Pojem „zamrzlo mi auto” může v Rusku dostat docela jiný rozměr (+ videa)

24.2.2017 | Petr Miler | 5 příspěvků

Když u nás řeknete, že vám zamrzl vůz, patrně budete hovořit i zamrzlých zámcích, přimrzlých dveřích či autě pokrytém ledem. V Rusku je to jinak.

Zdá se, že letošní zima nám pomalu dává sbohem, i když nějakého toho záchvěvu se jistě ještě dočkáme. Byla na české poměry tuhá, leckdo jistě neváhal použít spojení, že „je zima jak v Rusku”, faktem ale je, že ruská zima vypadá ještě trochu jinak. A přiložené fotky a videa jsou toho docela dobrým důkazem.

Kde jinde se ostatně může stát, že vám „zamrzne auto”? A teď vážně nemyslíme nic jako dveře, které se nechtějí pustit těsnění, nebo nedej bože zamrzlou chladící kapalinu. Řeč je o voze uvězněném v kusu ledu, ze kterého by jej dostal snad jen Děda Mráz nějakým kouzlem. Bohužel pro Ladu Priora z přiložených záběrů nešlo o alternativu jeho sání, ale o vůz nejmenované dámy, která jej v lednu zaparkovala u svého domu v Tule a na měsíc odjela do zahraničí.

K její smůle došlo v týchž místech během její nepřítomnosti k noční havárii vodovodního řadu, která částečně zaplavila blízké ulice a mezi nimi i tu, v níž stála ona nebohá Priora. V našich podmínkách by si z toho vůz odnesl nanejvýš nepříjemný mokrý zážitek, v místech, kde teploty v tu dobu klesaly desítky stupňů pod bod mrazu, ale znamenala havárie uvěznění vozu v kostce ledu dříve, než se kdokoli stačil nadát - ráno už bylo dokonáno.

O auto nikdo nejevil zájem, až majitelka se po návratu nestačila divit, v jakém stavu jej našla. Společnost odpovědná za celou šlamastyku, ji bohužel pro ni odmítla pomoci, hasiči ale neřekli ne. A vůz postupně z ledu vyřezali. Podívejte se na celý proces níže, jestli auto tento... ledový horor přežilo, zatím nemáme zprávy.

Pojem „zamrzlo mi auto” může v Rusku dostat docela jiný rozměr (+ videa) - 1 - Lada Priora zamrzla Rusko 01Pojem „zamrzlo mi auto” může v Rusku dostat docela jiný rozměr (+ videa) - 2 - Lada Priora zamrzla Rusko 02Pojem „zamrzlo mi auto” může v Rusku dostat docela jiný rozměr (+ videa) - 3 - Lada Priora zamrzla Rusko 03Pojem „zamrzlo mi auto” může v Rusku dostat docela jiný rozměr (+ videa) - 4 - Lada Priora zamrzla Rusko 04Pojem „zamrzlo mi auto” může v Rusku dostat docela jiný rozměr (+ videa) - 5 - Lada Priora zamrzla Rusko 05Pojem „zamrzlo mi auto” může v Rusku dostat docela jiný rozměr (+ videa) - 6 - Lada Priora zamrzla Rusko 06Pojem „zamrzlo mi auto” může v Rusku dostat docela jiný rozměr (+ videa) - 7 - Lada Priora zamrzla Rusko 07Pojem „zamrzlo mi auto” může v Rusku dostat docela jiný rozměr (+ videa) - 8 - Lada Priora zamrzla Rusko 08Pojem „zamrzlo mi auto” může v Rusku dostat docela jiný rozměr (+ videa) - 9 - Lada Priora zamrzla Rusko 09Pojem „zamrzlo mi auto” může v Rusku dostat docela jiný rozměr (+ videa) - 10 - Lada Priora zamrzla Rusko 10Pojem „zamrzlo mi auto” může v Rusku dostat docela jiný rozměr (+ videa) - 11 - Lada Priora zamrzla Rusko 11Pojem „zamrzlo mi auto” může v Rusku dostat docela jiný rozměr (+ videa) - 12 - Lada Priora zamrzla Rusko 12Pojem „zamrzlo mi auto” může v Rusku dostat docela jiný rozměr (+ videa) - 13 - Lada Priora zamrzla Rusko 13Pojem „zamrzlo mi auto” může v Rusku dostat docela jiný rozměr (+ videa) - 14 - Lada Priora zamrzla Rusko 14Pojem „zamrzlo mi auto” může v Rusku dostat docela jiný rozměr (+ videa) - 15 - Lada Priora zamrzla Rusko 15Pojem „zamrzlo mi auto” může v Rusku dostat docela jiný rozměr (+ videa) - 16 - Lada Priora zamrzla Rusko 16Pojem „zamrzlo mi auto” může v Rusku dostat docela jiný rozměr (+ videa) - 17 - Lada Priora zamrzla Rusko 17
Jsou věci, které se vám u nás stanou o poznání méně pravděpodobně než v Rusku...

Zdroj: English Russia

Petr Miler

Další zajímavé články:

Diskuze 5 příspěvků

Živá témata na fóru

zobrazit vše

Autobazar

zobrazit vše