Reklama

Policie zastavila auto s takto vykuchaným interiérem. Poznáte vůbec, co je to za vůz?

Že lidé mají svá auta v různých stupních rozkladu, policisty určitě nepřekvapí. Tento muž měl ale interiér v takovém rozkladu, že to zaskočilo i je.
  1. Autoforum.cz
  2. Rubriky a sekce
  3. Bleskovky

Policie zastavila auto s takto vykuchaným interiérem. Poznáte vůbec, co je to za vůz?

10.2.2018 | Mirek Mazal | 27 příspěvků

Že lidé mají svá auta v různých stupních rozkladu, policisty určitě nepřekvapí. Tento muž měl ale interiér v takovém rozkladu, že to zaskočilo i je.

Rotterdamská policie se předevčírem při jedné z rutinních silničních kontrol nestačila divit. Dva z jejích příslušníků namátkově zastavili v části Coolsingel malé auto a po přistoupení k vozu se pomalu nezmohli na slovo. Příslušníci zírali na vybrakovaný interiér a museli se na auto znovu podívat zvenčí, aby si mohli být jisti, co před nimi stojí za značku a typ vozu.

Z palubní desky tady zůstalo jen torzo. Vypadá jak po výbuchu, ale majitel se hájil, že je vše v pořádku a on se jen snaží opravit nefunkční topení. Nechce prý utrácet za servis, proto se do práce pustil sám. Začal odstraněním svrchních krytů, proč ale chybí například airbag, neřekl. Nepořádek v autě napovídá, že jde spíše o pojízdný vrak na díly.

Policisté se nakonec nechali přemluvit a řidiče nechali z místa odjet s podmínkou, kterou známe i od nás - že vůz opraví a později policii prokáže jeho předpisový stav. Jsme zvědavi, jestli se to opravdu stane, máme ale pocit, že po medializaci tohoto případu ze strany samotné udivené policie na něj hned tak nezapomene.

Schválně, dokážete vy bez delšího přemýšlení či hledání poznat značku a typ auta? I my jsme chvíli váhali, ale ale originální páčky pod volantem, otočné ovladače topení a tvar volantu nás navedly k Renaultu Twingo. Po srovnání s kompletním interiérem jsme přesvědčeni, že indicie neklamaly. Policisté měli vzhledem k možnosti zkontrolovat i zbytek auta trochu lehčí pozici, ale pokud by byl podobně oholený i exteriér...

Policie zastavila auto s takto vykuchaným interiérem. Poznáte vůbec, co je to za vůz? - 1 - Renault Twingo 1992 chybejici interier Holandsko 01
Takto bídně vypadal interiér hříšníka z Nizozemska. Ani policisté nic takového nikdy neviděli

Policie zastavila auto s takto vykuchaným interiérem. Poznáte vůbec, co je to za vůz? - 2 - Renault Twingo 1992 chybejici interier Holandsko 02Policie zastavila auto s takto vykuchaným interiérem. Poznáte vůbec, co je to za vůz? - 3 - Renault Twingo 1992 chybejici interier Holandsko 03Policie zastavila auto s takto vykuchaným interiérem. Poznáte vůbec, co je to za vůz? - 4 - Renault Twingo 1992 chybejici interier Holandsko 04Policie zastavila auto s takto vykuchaným interiérem. Poznáte vůbec, co je to za vůz? - 5 - Renault Twingo 1992 chybejici interier Holandsko 05Policie zastavila auto s takto vykuchaným interiérem. Poznáte vůbec, co je to za vůz? - 6 - Renault Twingo 1992 chybejici interier Holandsko 06Policie zastavila auto s takto vykuchaným interiérem. Poznáte vůbec, co je to za vůz? - 7 - Renault Twingo 1992 chybejici interier Holandsko 07
A tak vypadala palubní deska a okolí původně.

Zdroj: Politie Rdam-Centrum@Twitter

Mirek Mazal

Další zajímavé články:

Diskuze 27 příspěvků

Reklama
Reklama

Živá témata na fóru

zobrazit vše

Autobazar

zobrazit vše