Home > Rubriky a sekce > Bleskovky > Článek
Policie zastavila Batmana jedoucího v Batmobilu. Ten ani tehdy neztratil svou tvář
22.8.2018 | Mirek Mazal
Komiksový hrdina prohánějící se po veřejných silnicích jistě není běžným zjevem. Tady ho ke všemu zastavila policie, kvůli typickému požadavku.
Představte si, že jedete po silnici a předjede vás Batmobil v doprovodu blikající policejní hlídky. Přesně takovou věc zažili řidiči v kanadském Ontariu v obci Caledon a jeden z řidičů ji natočil. Batman byl na výzvu policie donucen zastavit u kraje, policistka jej ovšem nechtěla kárat - měla stejný požadavek jako většina lidí, kteří spatří komiksového hrdinu i s jeho autem na vlastní oči.
Superhrdina v černém obleku - ve skutečnosti muž jménem Stephen Lawrence - na výzvu k zastavení pochopitelně zareagoval. Zaparkoval své futuristické auto na krajnici a ani v potenciálně nepříjemné situaci neztratil svou tvář - hbitě vyskočil z místa řidiče s vlajícím pláštěm za zády a zachoval vážný výraz, přesně jako hrdina, na kterého si hraje.
Lawrence totiž nic neprovedl, policistku jen zaujal důvěrně známý převlek netopýřího muže včetně dokonale ztvárněného dopravního prostředku. Po zastavení si tak dáma vyžádala fotografie na památku. Fotografování je pro představitele Batmana běžnou záležitostí, ale nedoporučuje lidem pořizovat používat fotoaparát za jízdy. „Snažím se tomu vyhnout, protože je to nejen nelegální, ale i nebezpečné,“ řekl později médiím.
Hlídkující žena se zachovala jako většina kolemjdoucích a toužila mít fotku s hlavním rivalem Jokera. Místo toho, aby dodržovala pořádek, pomohla si majáky k chycení Batmana. Jistě to není nejprofesionálnější chování, ale zlobit se snad není na co - kéž by se občasná neprofesionalita policistů projevovala jen takto...










„Hon” na Batmana natočil Kanaďan v Ontariu. Důvodem zastavení v plném provozu nebyl přestupek, ale obyčejná touha po fotce s komiksovým hrdinou
Zdroj: ViralHog@Youtube
Bleskovky
BMW začalo odhalovat spalovací verzi nové řady 3, takto ržá před kamerou její šestiválec
včera
Mechanik rozebral ikonický pětiválec Audi z modelu RS3 a ukázal, co s ním provedlo 225 tisíc ujetých km
včera
Agresivní cyklisté chtěli obsadit most a zastavit dopravu. Policie je chytila do pasti, zatkla je a sebrala jim kola
1.4.2026
Nové na MotoForum.cz
Nejnovější články
Nejnovější BMW od teď nahrávají vaši jízdu včetně vás za volantem a záběry odesílají na servery automobilky
před 5 hodinami
Němci srovnali Mercedes třídy E s jeho zamýšleným elektrickým nástupcem, realitu nemohli ignorovat ani oni
před 7 hodinami
Nový šestiválcový diesel Audi odhalil svá tajemství, je jednou z mála věcí, za níž lze teď automobilce zatleskat
před 8 hodinami
Válka na Středním východě zasadila těžký úder výrobcům luxusních aut, málokdo vnímá, jak moc pro ně tato oblast znamená
před 10 hodinami
VW faceliftoval jeden z mála svých modelů, jehož pojetí ještě nepodlehlo ideologii a rozmarům moderny
před 11 hodinami
Tiskové zprávy
- Mio MiSentry 12T, tříkanálová autokamera, k níž se připojíte na dálku, pošle vám upozornění a ukládá videa do cloudu
tisková zpráva - MIO uvedlo speciální SD karty pro enormní zátěž v autokamerách
tisková zpráva - Mio MiVue R850T: zrcátková autokamera s 2.5K, antireflexním dotykovým displejem a zadní kamerou
tisková zpráva - Mio MiVue C545: moderní verze 60snímkové autokamery s HDR nočním režimem
tisková zpráva - OMV a Pražská energetika otevřely společně 40. nabíjecí stanici pro elektromobily na odpočívce Mikulášov
tisková zpráva - Mio MiVue C588T: duální autokamera s pozoruhodným natáčením i ve tmě
tisková zpráva
